Коя е тази детска градина? - в Драгалевци

  • 5 697
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
Явно не беше видяла по горния ми пост  Wink
Доколкото знам е собственост на чужденци.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 825
Не съм го видяла  Embarassed
Това, че собствениците са чужденци дали означава, че не приемат българчета Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 5 255
Не съм го видяла  Embarassed
Това, че собствениците са чужденци дали означава, че не приемат българчета Rolling Eyes
90 % били деца на чужденци, таксата е  Money , чакало се с месеци - това са слухове .....
Можеш да пишеш на мейла или да звъннеш  Wink
После пиши  Peace
От Лапину отказа ли се  newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 10 825
Не съм го видяла  Embarassed
Това, че собствениците са чужденци дали означава, че не приемат българчета Rolling Eyes
90 % били деца на чужденци, таксата е  Money , чакало се с месеци - това са слухове .....
Можеш да пишеш на мейла или да звъннеш  Wink
После пиши  Peace
От Лапину отказа ли се  newsm78

Не сме се отказали, там сме..... но тази ме заинтригува много, та за това се интересувам

# 19
  • Мнения: 639
Не съм го видяла  Embarassed
Това, че собствениците са чужденци дали означава, че не приемат българчета Rolling Eyes
90 % били деца на чужденци, таксата е  Money , чакало се с месеци - това са слухове .....
Можеш да пишеш на мейла или да звъннеш  Wink
После пиши  Peace
От Лапину отказа ли се  newsm78
Не са 90 % деца на чужденци, Таксата за месец за целодневно посещение т.е. от 8.30 до 17.30 е 580 BGN , храната се плаща отделно - кетъринг или си носиш от в къщи, чака се много - с месеци. Не знам колко струва транспорта - не питах ние живеем през три улици. И от всички , които посетих тази ми хареса най-много!! Подала съм документи и ще чакам! Непрекъснато на децата се говори на английски, но спокойно ги разбират какво искат ( учителките са българки).
Ох ще пиша след малко , че дребното реве...

# 20
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря, nani_! Ако имаш още информация, сподели я, моля те.
Аз ще им се обадя за да поискам среща и после ще напиша впечатленията си, също

Общи условия

Активация на акаунт