докога се стерилизират шишетата?

  • 4 626
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз стерилизирах до втория месец.

# 31
  • Мнения: 1 986
 До 9-ия месец ги стерилизирах Peace

# 32
  • Мнения: 4 621
Стерилизирах по веднъж на ден до 9 -10 месец Peace

# 33
  • Мнения: 917
до 6ят месец се стирилизират - след това няма смисъл, тъй като и без друго вече става, сяда лази и вс слага в устата. създавай му имунитет

# 34
  • Самоков
  • Мнения: 561
Стерилизирах ги до една година след всяко хранене.

# 35
  • Мнения: 438
До 4 месец,хубавото измиване е достатъчно според мен. Simple Smile

# 36
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Никога не съм стерилизирала, против стерилността на бебетата съм!

# 37
  • София
  • Мнения: 5 791
Докато ти е кеф, аз си ги стерилизирам, защото ми е удобно, ако не ти се прави вече не виждам проблем да спреш. Има майки стерилизират до месец и половина-два и после само мият с гореща вода. Аз ще си стерилизирам, защото не ми пречи, а и така съм по-спокойна.
това е и моето мнение  Peace

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
до края на 7 месец и спрях,защото започна да изучава много неща чрез лапане  Joy Joy

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 296
Аз спрях да стерилизирам още на 20 ден. Измивам шишетата и бибероните с препарат за миене на съдове и това е. Лошото е, че от него силиконовите биберони се ароматизират.

# 40
  • Мнения: 1 165
Спрях да стерилизирам , когато беба стана на 9 месеца. Не виждам смисъл от стерилизация ,
когато детето започне да слага всичко в устата си.

# 41
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
По твоя преценка най-вече Peace.При положение,че вече си слага всичко в устата май няма смисъл Mr. Green

# 42
  • Мнения: 4 447
Синът ми е почти 7 месеца и аз все още стерилизирам шишетата всеки ден. Докога да го правя?

Ами до 3м. е трябвало да го правиш.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз изварявах до годинка на Калина.

# 44
  • София
  • Мнения: 15 251
Никога не съм стерилизирала всеки ден. В началото стерилизирах на около 10 дни, сега само ако се е захабило шишето. Измивам с топла вода, понякога с препарат за чинии и  четка

Искаш да кажеш, че дори не миеш шишето всеки път с препарат и четка, така ли? Просто ги поизплакваш с топла водичка?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт