Поредната августовска-септемврийска темичка 27.08-02.09

  • 6 240
  • 179
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 952
Milenski72 - благодаря за почерпката. Весел празник ви желая.
 
palachinka - браво на Марти, той явно е много добро и послушно момченце. Дай боже всекиму такова (май Звезди искаше рецепта за послушни деца, посещаващи ясла безпроблемно  Wink). Но и на рецепта за десерт ще се радваме   bouquet

Sonita - стискай зъби миличка, явно доста ще те изнервят вашите доктори. Кураж и най-вече здрава нервна система.  Heart Eyes
Като се замисля, колко хора в БГ плюят по нашите лекари, но пък никога май не са оставяли мами така да преносват. Даже личните им гинеколози им предлагат предизвикване на раждане по-рано. Май тук в БГ не е чак толкова зле да се ражда.

# 121
  • Мнения: 1 550
Ралфи
благодаря за стискането на палци  Heart Eyes
защитата мина успешно. утре е раздаването на дипломите  Party

Звездичка,
нашата Хема е малка, но в по-големите може доста вкусотии да поръчаш Mr. Green

лек ден от мен  Hug
на празнуващите, много положителни емоции...както и на всички ей така без повод- наздраве



# 122
  • Мнения: 952
А страхотна новина Milenski72. Честито!
Днес ще си имате двоен празник.
Все така успешно да минава всичко за теб в живота.
Желая ти реализация в избраната от теб специалност.

mama B - виждам че надничаш тук. Да нацелуваш твоя Гого.  Heart Eyes  А ние с нетърпение ще чакаме да се поосвободиш и да разкажеш за първите емоции покрай малкия си ученик.

# 123
  • Мнения: 1 294
Ох божке, сигурно това е имала предвид, еми 6тото за десерти и кухня говорихме и аз си продължавам...  doh newsm62А и пи6а от работа в промеждутъците и не успявам явно да из4ета вси4ко внимателно от край до край.
А рецепта не знам дали има... ние сме се опитвали му създадем условия да се чувства сигурен и спокоен и да не го насилваме по много наведнъж... ама дали е заради това или е просто характер, не знам. Но има и едно друго не6то, тука има 3 дни на свикване и детето е в яслата с 1ия родител. Така 4е, после не му е много стра6но като остане само, ве4е е в познати води.

# 124
  • Мнения: 1 550
Ралфи  Heart Eyes,
благодаря за пожеланията newsm51
надявам се дипломата ми да не си остане само в рамка, а наистина добре да ми послужи.
аз покрай тази защитата съвсем изключих, че днес е Александров ден  Embarassed
и понеже и торта не съм поръчала, ще водим Алекс на палачинки  smile3521

Палачинка,
ако знаеш как искам и моя Алекс с такъв ентусиазъм да тръгне на училище Thinking
от другата година е ученик, и от сега ми заявява че няма да ходи на училище  Rolling Eyes

Майка,
как е Томи днес? по- добре, надявам се   bouquet

тази сутрин по телевизията гледах барбароните. Алекс много им се радва и аз също  Joy Joy Joy
те са си от моето детство, само дето не мога да си спомня и те ли идваха със Сънчо  newsm78

лека вечер  Hug

# 125
  • Мнения: 1 049
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТАНИСЛАВ НА МИМКА!
Да жив и здрав да носи радост на мама и тати  Heart Eyes
Честито на всички именници!   bouquet
Milenski72 , да полееш защитата и дано да ти е от полза   bouquet
Лек ден момичета   bouquet

# 126
  • Мнения: 5 183
Ахой на празнуващата банда!
Да са ви живи и здрави именниците!!!

  bouquet

Мимка, а това е специално за рожденика Станислав!
Нека расте много здрав и щастлив!!!
  bouquet



Да ви се "опла4а"  Sunglasses В4ера моя приятелка, завърнала се от лятна България, донесе на Томи летен потник с тази прословута кола Маккуин. Е, днес Томи се тръшка да ходи по потник на градина. Сложихме го под блузката, но не мирясва и сега предполагам, 4е там ще се събле4е, та слложих тениска под потника  Rolling Eyes Crazy А тук си е студено все пак... ooooh!

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 23:50 от МАЙКА

# 127
  • Мнения: 378
Привет, момичета!!!

Не ми остава много време за писане и четене! Не е много честно, да ви навестявам само от дъжд на вятър, но пък ми е толкова приятно между вас.  Hug Hug Hug

Сега да честитя:
Честит Рожден Ден на Станислав! Бъди весело и щастливо дете, много здраве и късмет ти желая!

Честито и на всички именници! Със здраве да си носите името!!!  bouquet

Добре дошли на новите момичета!!! Hug

Ами при нас вече пуква пролет. Постопли се времето. В събота ходихме в един парк и толкова пролетни цветя бяха нацъфтели, че просто беше вълшебно. Имаше и много лалета в зимната градина – най-различни цветове. Навсякъде ухаеше на пролет. Правих опити да снимам Габи на фона на тази красота, но пусто щурчото не застава на едно място. Накрая си намокри и ръкава, защото искаше да си хване рибка в басейнчето с лилите.

Сонитка, надявах се на новини от теб!!!! Желая ти близко и леко раждане!

Поздрави на всички ви! Отивам да работя!

# 128
  • Мнения: 378
Майка, как сте?
Голям ти е сладур Томито. Пускай го да ходи с потник върху тениската. Никой няма да го върне от градината. Явно иска да се похвали с новата си придобивка.

# 129
  • Мнения: 2 195
Много благодаря на всички !  Hug  Hug  Hug  Heart Eyes
До сега гледаме пожеланията и подскача тук покрай мен  Crazy   Баща му и той се накефи максимално , от толкова много поздравления  Crazy
Подаръка е "плейстейшън" - досега цъкаха с баща си  Rolling Eyes   Сенници за кола с Маккуин и раница за кола ( тези , които се слагат на задната седалка , с разни джобчета ) пак с Маккуин . Партито с децата ще е в неделя  Party

# 130
  • Мнения: 2 959
Много поводи за празници има днес!

Честит Рожден Ден на порасналият Стънчи!
Мимка, да Ти е жив и здрав синът и да наследи Твоята амбиция и упоритост, талант и чар и работливостта и издръжливостта на тати.


Честит Имен Ден на всички малки и големи Алексчета/ на шоколадовата Амейка, на оранжевката Карилиус, на топлата Чумби, на далечната и липсваща ми Лексъс- Слави, на чаровната Макдирок, и разбира се на Елл- таз невероятна и стилна приказливка, и на новодипломиралата се мама Миленски77/! Да са Ви здрави и винаги усмихнати малките слънчица.

Честита Бебка с красивото име Елеонор на мама италианската мама Цугуми! Деска, и Ти започна с нас в началото, но после ни забрави покрай бременните месеци, но те чакаме да се завърнеш сред нас.

Джоел, честита Ти 13- та Годишнина! Все така в разбирателство и любов да вървите с 1/2 и да трупате семеен стаж. / Признавам, водиш ме с една годинка семеен живот, после ще пишеш как се изкарва 13- тата/. Приятно риболовно приключение на сина, а на Теб успех в учебната сфера и тренировъчната зала.
Зайченце, радвам се че се появи, а и доста хубави неща пишеш за БГ ваканцията, това на фона на негатичните разкази на други Момичета действа страхотно.
Звездице- хубавице, много Ти благодаря за красивите снимки. Предишните гледах едно новородено бебче, а сега е един чаровен бебок със много хубави и живи очета. Благодаря ти отново за шерваните хубави спомени!
Астреа, като даваш новини за италианската групичка, кажи как е и Пиколинка, и Тя преди пишеше но явно творческият й дух не може да се вмести в седмичната отчетна темичка, но въпреки всичко липсва! Ще чакаме да продължиш традицията на бебе- вестоносец и с хубави новини за Сонитката. Има ли вече планове за годишнината?
ЛюбиТу, купи ли вече подаръка за малката чаровница от аватара Ти?
Ралфиетко, да, мина едната планувана ваканция- нагледах се и се находих сред прир. красоти- планини, езера, каньони, диви животни, ...сега остава втората част. Експериментираш ли с машината за хляб, доста вкусни рецепти има в Готварският? Приятно започване на работа и дано да успяваш да ни вмъкваш в работното Си ежедневие.
Миленски77, поздравления за дипломирането и дано Ти влезе в полза извуюваният док- нт. Успех с избора на подаръци и после да кажеш на какво си се спряла, моля?!
Палачинко скандинавска, добре дошла сред нас! Дано да се чустваш комфортно тук и все така да успяваш да ни обръщаш внимание сред раб. задачки.
МамКами, приятен и лек път обратно!
Пепеляшко, как върви плануването на пътуването до БГ? Избрахте ли вече откъде ще минете с Мартин и двамата юнаци, през сръбско или Румъния?
Майка, успех със цирка тоз уйкенд. Последният път си спомням Томи как рева когато не се реализира ходенето до таз атракция с неговите приятелчета, май и тогава някакъв вирус Те спря?
Румянката, започна ли вече за подаръци да мислиш, пътуването наближава още месец остава?
Вес, как ги правиш тез световни обиколки? Вече и за Дубай планираш ходене, да Ти е жив и здрав Любимият и да изнася лекции по целият свят, така и ние се облагодетелстваме чрез снимките Ти! Приятно пътуване до испанско, кога тръгвате?
Мимко, приятно изкарване на РД на порасналият Ти принц и успех с другите Ти належащи задачки.
Мамче Б, успех с работата и разбира се с намирането на свободно време за обещаният разказ за престоя в БГ!
Ките, къде се загуби на съседният континент?! Как сте, да не сте стигнали непредвиено до БГ?
Ивалексче, Ели, как е по чешко? Как са Вяра и Емата?
Босилек, а ти къде изчезна? Как сте с Михайл?

Хубав и слънчев нов ден Ви желая!

# 131
  • Мнения: 815
Честито на всички празнуващи!!
Да са ви здравички малчовците и много много да ви радват!!!
На рожденника Стъни да е много много щастлив, а имениците да си носят името с гордост!!


Аз се поизгубих малко, но доста работа ни се посъбра покрай намаленията.
Утре е последен ден и с това и приключваме до декември до новия sale.

Миленски77, за Конда ли имаш в предвид за фризьорчето-гейче  Joy
Честита ти диплома и дано да си я ползваш с успех от тук нататък  bowuu  bouquet

Звездичката, мнооого ти е чаровно сладкото мармаладче  Hug Heart Eyes
Да го нацелуваш от една нова леля   bouquet
Танкс за линка   bouquet

Лека вечер на всички и до скоро!!
На всички много  Hug и   bouquet Heart Eyes

# 132
  • Мнения: 2 959
ЛюбИтУ, Ти ли си финансиста в сем- то, или само на професионално ниво?! Какви са тез намаления сега, някакви празници ли има в Дубай?
Тали Дан, няма ли вече да се прибирате с Вик и Мади или караш втората част на БГ ваканцията?

# 133
  • Мнения: 952
Добро утро, сладурани!
Нали съм отново работарка, та ще опитам да обещая на Калида да ви вмъквам  в работното си ежедневие.

Желая на всички ден изпълнен с оптимизъм и красиви емоции.
Приготвила съм Ви по едно ароматно кафенце за разсънване.



Целувам ви и ви прегръщам всички  Hug

# 134
  • Мнения: 1 017

Добро утро, слънчЕвки  Hug

Мимка, хич ме няма по качВането на снимки, ама му изпраЩам на Стъчката всичките герои от Карс  Hug Heart Eyes Hug Да расте обичлив и палав, здрав и много обичан  Heart Eyes А на вас пожелавам много положителни емоции покрай порасналото момченце  Hug

Ралфи, надничам аз  Rolling Eyes НА 3 пъти се опитах да пиШа и все някой влиза при мен...като хан ми е офиса  Crazy А ти аккво работиШ ако не е тайна? Може и да си споделяла, ама аз съм изпуснала...(или забравила  Blush) УспеШен ден и на теб  Heart Eyes

Калида  Hug Ще разкажа, ама ми е по важно снимки да пусна  Heart Eyes От хубавите ми Родопи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Хубава ми беШе ваканцията, с много и почти само положителни емоции...А вие ходихте ли някъде това лято или се радвахте на канадското слънце? Тук хората предпочитат да си стоят във Финландия през лятото, заШото е толкова кратко и е като грях да пропуснеШ слънчЕвите дни...Всеки си ходи по виличКите или до Лапландия, и така  Grinning

Сонче, скоро Ще е, видял му се е края вечЕ, не се притеснявай  Hug Heart Eyes Продължавай с разходките, и с положителни емоции. А бебо Ще се появи, когато му е най добре на него...

Майка, гуШки на сладура мамин  Heart Eyes  bouquet Гого миналия ден на 13 град. играл по тениска  ooooh! Щото му било добре. Направо косата ми се изправи  Crazy Ама важното е да е здрав  Heart Eyes Та и вие така. Да ви подминават болестите, пък ти ако трябва и тениски, и пуловери под потника Ще слагаШ  Party

Звезде, как е големият ни мъж? СлуШа ли те или темперамента надделява? ДА го нацелуваШ по хубавите бузки от мен  Heart Eyes И на теб едно голямо   Hug  bouquet Hug

Палачинке, супер ти е ника  Hug По ваШите земи ядат ли много палачинки  newsm78? Тук май не  Thinking

На Шведската ми съседка пожелавам оЩе много по 13 години да празнува с половинката  Heart Eyes

Миленски, честито дипломиране   bouquet

Сладурки, пак трябва да прекъсна, пак работна среЩа.. Тия хора тук умора нямат, няма и 8.30 и работна среЩа  Crazy
Да не се сърдят тези, дето "поименно" не ги гуШнах, ама предпочитам да постна дополовина написано отколкото пак ниЩо  Flutter

Много    bouquet и  Hug на всички  Heart Eyes



Общи условия

Активация на акаунт