Поредната августовска-септемврийска темичка 27.08-02.09

  • 6 241
  • 179
  •   1
Отговори
# 135
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Честит рожден ден на Станислав! /с малкооо закъснение/
Да е много щастлив!
Мимка, честито ти пораснало момче, да го слушаш!
Аз само наминавам да кажа дзаг, че мъж ми успя да събуди диването.

# 136
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки  Hug
благодаря за поздравленията по повод на дипломирането  Heart Eyes
дипломата ще я получа днес официално. след малко отивам да гладя костюмите (моя и на мъж ми).
радост голяма е, но аз вече един път празнувах преди доста години  Embarassed в БГ за първата диплома.
на днешното дипломиране няма да присъстват много хора. родителите ми не дойдоха. баща ми беше вече тук 5 месеца 1/2 да гледа Алекс, докато аз карах стаж и писах дипломна работа. семейството на мъж ми живее в чужбина. най-близките ми приятелки тук са на почивка. така, че между другото ще отбележим този повод.
вчера за защитата и именният ден на Алекс, ходихме на паланчинкова къща. Алекс, миличкия беше толкова уморен като го взехме от фермата, че само питаше кога ще си ходим  Tired. явно не му беше до празнуване.

мамаБ,
и аз искам да отида до Лапландия. а, за слънчевите дни ти вярвам. и ние ги бром тази година.

Майка,
това е супер решение- потник под тениската newsm10 така Томи е доволен, а и ти покрай него.

Ралфиетка,
благодаря за кафенцето Hug
лек и ползотворен ден на работа Flowers Sunflower

Звездичка,
май само аз не съм виждала малкия Ерик Weary

Любиту,
фризьора се казва Вальо, работи в уличката срещу Али Баба( по диагонал на бившия снек бар...хич ме няма с посоките и направленията Embarassed). той доста адреси смени за последните 7 години. имаше салони до Образцов дом, след това до ВИНС-а, и къде беше още newsm78 ти купи ли вече подаръците? още малко остава да пътуването  Hug

Калида,
за щастие моята приятелка с богат мъж няма да присъства днес на дипломирането ми. не съм решила още какво да и купувам  Embarassed как се избира подарък на човек, който всичко има Thinking до сега не е било проблем разликата в социалното ни положение. тя е разкошен човек и никога не парадира с имане. като остана с малко свободно време ще се разходя из малките магазинчета. там можеш да намериш оригинални неща.

Палачинка,
благодарения на твоя ник ходихме вчера на палачинковата къща. при нас са доста популярни  Party

Мимка,
на Станислав 100% му е харесал подаръка. дано и в недела остане доволен партито Hug

на всички пожелавам лек ден  newsm51

# 137
  • Германия
  • Мнения: 8 104
На мен още ми се спи  Tired
Днес трябваше да е сбогуването с възпитателката на Мартин в яслата. От понеделник тя отива в бебешката група. И като че ли всичко е против тази раздяла. Големият Мартин 3 пъти прави сладкиш, който не стана. При Анет (възпитателката) също не се получил.
Явно ще се разделяме с яслата и възпитателките както подобава края на септември, когато си е наистина края с яслата на Мартин.
Дали да не им направя и една баница тогава  Mr. Green

# 138
  • Мнения: 5 476
Добро утро и от мен! Hug

 Party  Ех,че кеф пак са се появили и Руми,Кита,Мама Б,заформяме се пак голяма международна група. Hug
 
 Confused  При нас вали втори ден и за капак почти цяла нощ не съм мигнала... Rolling Eyes

Астреа, като даваш новини за италианската групичка, кажи как е и Пиколинка...
 Има ли вече планове за годишнината?

  Пиколинка и малкия Андреа са добре,растат и взимно се слушат. Wink Hug
 Тя пише из нашата темичка, но знаеш,че с малко дете минутите са преброени. Peace

  newsm78  Wink  За годишнината имам вече идея ,нали съм патологична романтичка - замислила съм една среднощна плаваща вечеря на фона на музика и свещи на едно от езерата наблизо. Peace
  Дано времето го позволи. Praynig

 Миленски, честито дипломиране ,успешна професионална реализация!  bouquet
  Страшна закуска си спретнала! Hug
   А ако не е тайна каква е специалността,че съм пропуснала? Rolling Eyes
   Приятно изкарване на тържеството! Hug

  Майче ,да нацункаш Томи,както е предловила Руми ,сложи му потника върху някаква блуза,да му се радва детето. Hug

Лек ден на всички и по-късно ще гледам да се включа пак.  bouquet

# 139
  • Мнения: 7 914




черпя, че днес правим 2 години от както си казахме официалното"да" с половинката Heart Eyes

# 140
  • Мнения: 7 914
Дори Ерик днес е на мнение, че е празник- остави мама да спи до 9 часа( от 6 ми е захапал цицата и си спахме заедно, ама спахмеее) Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Astrea

няма нищо лошо в романтизма...ама тази година май ще е съвсем малко при нас Rolling Eyes

сониткеееее, днес да раждаш, че нали ти казах, че днесще е Денят Hug Hug Hug

pepelyashka
като каза баница - с мъжа ми снощи се щегувахме , че в таз годишната баница ще се слагат късмет -  сън и нереване... нищо друго Mr. Green

Milenski72
честита диплома и ей сега отивам да ти пратя снимки Hug

mama B
по темперамент- дори и майка си надминава( тя поне е поспалана) Mr. Green
 и на вас много гушки и  Heart Eyes

ЛюбИтУ
 Hug Hug Hug

Kalida
мерси за хубавите думи Hug

Rumyana
много  Hug и цунки на вас с малката чаровница Hug Hug Hug


# 141
  • Мнения: 1 294
чак се възгордях от толкова "сладки" коментари за ника ми  newsm47
А тука пряват пала4инки доста, ама малко жилавки ми идват все... а аз правя доста и ги харесват:)
Да им е сладко на вси4ки с пала4инките  newsm64

# 142
  • Мнения: 5 476
  Звездичка ,честито още много години да сте щастливи заедно! Hug
 Наздраве!   bouquet
 


Това е специално за мъжа ти  от нашето семейство (преполагам на английски ще разбере!  Wink)
А за Ерик специална голяяяма целувка! Heart Eyes

For a million tomorrows.
 Wink Congratulations and best wishes!
Hug

# 143
  • Мнения: 1 550


Звездичка,
много любов и щастие!
  txtloves

Весело изкарване!

# 144
  • Мнения: 815


Честит ви звезден празник, звездичке!!!
Да сте още много години заедно и много много да се обичате!!!
Почерпих се рано-рано...


Миленски77, не е същия явно дето си мислех.
Този дето казвах аз има салон на ул. Пирин Simple Smile
А за фризьор, аз мога да препоръчам една мадама до руското у-ще Simple Smile
Останах мноооого доволна миналото лято като се постригах при нея.
А и всички ми казаха, че много добре ми стои и до сега се сещат и ми викат като отида пак така да се пострижа.
Не знам аз обаче май съм решила да я пускам малко по-дългичка, че да видим Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Мерси за питателната закуска Simple Smile Simple Smile
Ти от кой район на Варна си?
Гледам, че сме един набор....

Ралфи, мерси за кафенцето...
Имах нужда от него Simple Smile Simple Smile

Калидка, не, не съм аз финансиста, но поне нищо не ми липсва Simple Smile Simple Smile
Така е по-лесно Simple Smile Simple Smile
Имаше 2 месеца Летен фестивал тук в Дубай с много намаления.
Хората пазарят като за последно, сякаш от утре затварят моловете Simple Smile Simple Smile
Аз работя в магазин и за това имахме доста работа това лято.
Но от утре ще си почиваме Simple Smile Simple Smile

Вес, приготвихте ли се за пътуването?
Май че трябваше да е днес?

Целувки за всички, които не споменах поименно!!

Отивам да видя клиентите Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Лек ден на всички!!!

# 145
  • Мнения: 1 294
Звезди4ка, това ми напомня на мен и Мартин като бе6е малко бебе, но той о6те си спомня и сега ако се събуди след 6ч. и понеже не му се спи ве4е и само надава вой да идва в на6ето легло и да цоца. Оба4е той ве4е е с пълен комплект зъби и не е особено търпелив и за никакво спане не може да иде ре4... той е ве4е като някоя ламя лаком и много хапе 6тото сигурно не му писка по много, то сигурно ве4е не ми е останало много млако Simple Smile А ина4е аз о6те го кърмя ве4ер преди заспиване и той много оби4а. Някой път бързо (за минутка/две) и се отказва, а друг път цоцка по половин 4ас.

# 146
  • Мнения: 1 550
Звездичка,
благодаря за линка  newsm51
ще разгледам снимките на малкия сладурко като се върна довечера    love001
Любиту,аз живеех (сега само нашите) зад козирката, до театъра и операта.

Астреа,завърших работна психология. някак си странно звучи в превод  newsm78
на английски е Industrial and Organizational psychology, т.е. всичко свързано с човешките ресурси.
тук не съм споменавала какво съм учила, само в холандската темичка

вече наистина изчезвам, че откога се помайвам  ooooh!

 Hug  newsm51    love001

# 147
  • Мнения: 7 914
мерси за сладките пожелания, момичета Hug
palachinka
ми ние и без зъби сме така... понякога се нацоцква за 5 минути друг път по цяяял час пускаме , захапваме , мрънкаме и тн ooooh!.. не искам да знам какво ще е по нататък Mr. Green Joy

# 148
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Звездич, честито!
Пожелавам ви страстни нощи, спокойни дни и да стигнете до златна сватба!

Виж как знае зведният принц кога да спи Mr. Green

# 149
  • Мнения: 1 294
звезди4ка, според мен става все по хубаво Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт