Рицарки На Бялото Кантарче: 27.08.2007 - 02.09.2007

  • 15 541
  • 605
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 8 348
захар и аз не слагам
чая му го давам без никаква захар
а ядем само сладолед и вафл
и шоколад де,

ако беше син на Ванчето, щеше да е истинско разочарование - изобщо не обича сладкиши и торти
виж от чип и други такива боклуци трудно го опазвам
и от колата също, въпреки, че пробвам

# 556
  • Мнения: 5 873

ако беше син на Ванчето, щеше да е истинско разочарование -

баничка ще му омесим на детето ,не се прит*снявай... Laughing

# 557
  • София
  • Мнения: 1 642
Добра вечер на всички! Много сте писали, трябваше да си вода записки, че по всички въпроси исках да се изкажа.

Но Голди започвам с теб! Моята дъщеря е на 7 години и два месеца, висока 132 см, тегло 26 кг с дрехи и яла. Яде страшно много - като голям човек и няма никаква мярка. Никога не е била дебела, но цял живот живее с хранителни ограничения. Не позволявам кока-кола, близалки, смучещи бонбони и прочие развалящи зъбите глупости - естествено има редки изключения. Номера със сладкото минава, защото тя знае, че съм маниак на тема здрави зъби и казвам, че понеже сега растат новите зъби, трябва да порастнат здрави.
Друго хранително ограничение е количеството, тъй като ние имаме проблеми с него. Тя като почне да яде няма спирка и после повръща. Затова постоянно я следим като иска допълнително, като видим, че се увлича й казваме да спре, да почине за 1 час и после пак да яде. Освен това сме я научили, че сладкото не е съществена храна - кексове, торти и т.н., така тя самата ми казва - дай ми нещо съществено не меденка примерно!
Но Калината е слаба и защото много се движи!

Голди според мен първо разбери каква е причината за повечето кг, може да е в количеството или в качеството на храната, в движението, в начина на живот, в здравето.
Обаче също важно е

# 558
  • София
  • Мнения: 8 348
банички!!!!!!!!!!
харизвам ти го

а да, моето също се движи много
не спира да тича и вилнее, особено през лятото

# 559
  • София
  • Мнения: 1 642
Сега за другите, че предния пост стана дълъг!

Тани много е хубаво човек да си направи ремонт, но процеса винаги е мъчителен. Обаче ще мине и ще ти остане една чудесна нова къща, в която да се прибираш с огромен кеф. Мисли така и всичко ще е по-леко  Peace

Диче към теб подобно - наистина няма по-важно нещо от здравето, включително и психичното. Пази си нервите да ги трошиш по малката. Подкрепм те за решението за квартирата!

Мариетке  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ванче хайде дано вече да се оправя цялото семейство, че много ви дойде!

Хъф наистина всичко е в главата, а последните ми писания ме накараха още по-дълбоко да се замисля по въпроса, но сега не е времето да го коментирам.

Ядох нережимно, спах много и сега ми е тежко! Хайде до утре, лека нощ  Stop

# 560
  • Мнения: 5 873
Попинс,ко му е дългото на постинга ти ....като ти знам възможностите... Laughing

# 561
  • София
  • Мнения: 1 642
Попинс,ко му е дългото на постинга ти ....като ти знам възможностите... Laughing
smile3532 smile3532 smile3532 права си

# 562
  • Мнения: 5 873
Попинс,ко му е дългото на постинга ти ....като ти знам възможностите... Laughing
smile3532 smile3532 smile3532 права си

радвам се,че успях да те разсмея. Hug

# 563
  • София
  • Мнения: 8 348
по-добре да си кажеш всичко и да стане дълго, отколкото да си премълчиш нещо
ние щом се въртим тука, значи имаме нерви да четем

# 564
  • Мнения: 5 873
лека нощ ви желая.Прегръдки и целувки. Hug

# 565
  • София
  • Мнения: 1 642
Мими аз  като си отворя устата и нямам затваряне, така че ти трябват яки нерви, че да ме изтърпиш  Joy

# 566
  • София
  • Мнения: 8 348
ти за моите нерви не се притеснявай
Лека нощ |Ванче

# 567
  • Мнения: 1 531
на тая йога всички са толкова мършави, че се чувствам като кашалот. направо като слон в стъкларски магазин. ама иначе яко уморява и е много добре за гърба. този път направих повече неща и почнах да схващам някои как се правят. поразтоварих се. сготвих си диетично, но май ще мине цяла седмица, докато оправя вчерашните поражения.

# 568
  • Мнения: 1 279
Аз само на бързо и преди да си легна!
Мерси, че сте взели присърце въпроса ми и за идеите, които давате /отворена съм за всичко полезно и добро!/.
А ето ме мен с моите две отрочета.Малкия малко се е скрил, ама...
http://i173.photobucket.com/albums/w58/GoldyV/snimki/HPIM1937-1.jpg

# 569
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
Днес ми беше свободния ден. Правих кулинарни експерименти - нережимни шницели. Ама вкусни. Митко изяде 2, Петьо - 1. Аз - . . .
и краставица, и бира, че и една измишльотина с елда.
Иначе сме здрави. Стискайте ми палци утре, нейде между 13 и 14.00.

И на мен ми препоръчаха йога. Хата йога и още някаква йога, с К почваше. Ама няма време, ще видя какво мога да сторя в нас.

Отивам да чета, докато заспя.
 Hug на всички!

П.П. Хъфи така и не каза де се беше загубила. Какво става с Айчето? Де пак се губи Асса? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт