Секс - до кога?

  • 2 399
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 163
С втората бременност бях станала ненаситна,работехме по въпроса почти до края.

# 31
  • Мнения: 1 195
Щом гинеколога ти е казал ок,няма какво да се притесняваш:) Правете,че после ако решиш да кърмиш,най-вероятно ще ви се размине за доста време Joy

ЗАЩО????????

# 32
  • Мнения: 705
Щом гинеколога ти е казал ок,няма какво да се притесняваш:) Правете,че после ако решиш да кърмиш,най-вероятно ще ви се размине за доста време Joy

ЗАЩО????????

Няма да имаш време да му кажеш 'здрасти' на мъжа ти, камо ли за секс  Wink

# 33
  • Мнения: 337
Ако нямаш проблемна бременност  и имаш желание  можеш до последно да правиш секс.

# 34
  • Мнения: 1 195
Щом гинеколога ти е казал ок,няма какво да се притесняваш:) Правете,че после ако решиш да кърмиш,най-вероятно ще ви се размине за доста време Joy

ЗАЩО????????

Няма да имаш време да му кажеш 'здрасти' на мъжа ти, камо ли за секс  Wink

аха Simple Smile
а аз си мислех че накакви лекарси работи Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 733
Ние правихме до последно секс. Даже ми се искаше повече от обикновено Simple Smile Щом нямаш проблеми  Peace

# 36
  • Мнения: 4 621
Секс правихме до края. Бях се консултирала с гинеколога си, според който при нормална и безпроблемна бременност можехме да го правим до последно Hug

# 37
  • Мнения: 1 216
Аз бачках и пътувах много по време на бременността и ме беше шубе да не тръгне по-рано раждането, така че се въздържахме.
Иначе противопоказания няма, беб си е защитен вътре и няма да ви се сърди като излезе.  Peace

# 38
  • Мнения: X
Щом гинеколога ти е казал ок,няма какво да се притесняваш:) Правете,че после ако решиш да кърмиш,най-вероятно ще ви се размине за доста време Joy

ЗАЩО????????

Няма да имаш време да му кажеш 'здрасти' на мъжа ти, камо ли за секс  Wink
Е,що така плашите момичето....като имаш желание се намира и време......а и  мамите дето не кърмят повече време ли имат? Wink

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Докото ти е хубаво  Peace
Ако няма изрична забрана на доки де  Simple Smile

# 40
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ние до последно правихме. Чувствах се добре и така  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 565
Докото ти е хубаво  Peace
Ако няма изрична забрана на доки де  Simple Smile
Докато се чувстваш добре. Ако няма проблем разбира се!  Hug

# 42
До когато искаш и то както го искате...нали сега му е времето да се сваршва вътре...не се забременява... Мисля че останалото са излишни страхове... и бабини глупости... Никой не може да знае защо едно бебе се е родило 10 дни преди термин, а друго 15...може да правите секс и бебето да се роди даже по-късно...

# 43
  • Мнения: 753
до последно..

# 44
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз се въздържах през цялата бременност, пък и дълго след това. Не можех да се престраша и това си е (а и желание нямах... Whistling)

Общи условия

Активация на акаунт