Прохождане без проходилка

  • 5 844
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46 518
Проходилката е за забавление на детето и малко почивка на майката, не мисля, че има връзка с прохождането.

София не е ползвала проходилка, не съм я стимулирала, като й дойде времето си проходи.

# 61
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
То за прохождане проходилка не е нужна, просто когато детето е готово само се пуска и тръгва. Дъщеря ми доста я слагах в проходилка после се дърпахме с тия нагръдници за да не пада като тръгна да прави крачки сама и така или иначе проходи самостоятелно на 1 г и 1 месец. Синът ми е едро дете и когато стана време за проходилка той стоше клекнал в нея  Joy, много нисичка му беше и не вършеше никаква работа. Късно пропълзя и нямаше никакво намерение да върви. Проходи в началото на тази седмица съвсем сам. Не съм го държала за ръка да се разхожда, той не желаеше сядаше и почваше да пълзи. Просто му дойде времето и ей така от никъде се пусна сам и тръгна .... останах с ококорени очи като го видях Shocked имах чувството, че това дете от мързел и нежелание няма да проходи скоро а е на 1 г и 3 месеца вече. Няма страшно когато дойде времето нещата се случват независимо от всичко  Peace

# 62
  • Мнения: 983
И аз няма да използвам проходилка. Хващах ги за ръчички, но те само подскачаха, докато един ден едната започна да прави крачки. От вътре им идва, докато другата не иска.

Общи условия

Активация на акаунт