Какво ще кажете за пюретата на Ганчев?

  • 2 009
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 973
Не съм доволна от тази марка пюрета. С много добавени "екстри" са, които не желая да давам ежедневно на дъщеря ми. Въпреки това все пак съм й давала да опита и от тях, но не й харесаха. Все пак като отиде в детската градина няма да яде храни без консерванти и приготвени само по нейн вкус.  Peace

# 16
  • Мнения: 3 089
гадни са, но петра израстна с тях  Mr. Green
на милия камен му предстои същото  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 672
не са лощи аз давам на бебка от плпдовите пюрета на Ганчев



# 18
  • Мнения: 8 242
не са лощи аз давам на бебка от плпдовите пюрета на Ганчев

Защото пише, че са за над 3 месеца ли  ooooh!

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
не са лощи аз давам на бебка от плпдовите пюрета на Ганчев

Защото пише, че са за над 3 месеца ли  ooooh!
Стига де, всеки има право да си реши сам Grinning
Аз не ги предпочитах заради добавената захар, но все пак това си остава личен избор.

# 20
  • Мнения: 830
Отвратителни пюрета , голямото ми дете получаваше страхотни колики от тях и ревеше с часове ! След 2-3 опита окончателно ги презрях Simple Smile.
Вижте само колко много съставки (излишни!)  имат. newsm11
Според мен вкуса им е отвратителен в сравнение с Хип или с домашните.

# 21
  • Мнения: 11 004
Все още не съм захранила, но съм опитвала плодово и зеленчуково. И двете бяха отврат. Sick

# 22
  • София
  • Мнения: 1 781
Ами въпрос на избор, като гледам майките по градинките хранят децата си предимно с Ганчев, аз негативни мнения за тях съм чела единствено тук....и честно казано звучи параноично твърдението, че Ганчев имат за цел едва ли не да отровят нашите деца  Peace Аз бих давала Ганчев, пък и разликата в цената с Хипп е осезаема. Виждала съм едните за 0,90 а другите за 1,70. Всеки сам си преценява  Peace

# 23
  • Мнения: 90
Аз също мисля че е въпрос на личен избор и на финанси.Аз също започнах захранването на бебка с пюрета на Хипп и съм давала на Хаме.Много са вкусни,но едва ли ще мога да си ги позволя и за в бъдеще.Вчера за пръв път взех на Ганчев и ще видим как ще е!До сега каквото съм и предложила -всичко  е приемала с охота,все едно от самото начало е яла с лъжичка.Мисля че изцяло си зависи от децата.
   А и един съвет-това,което на вас не ви харесва,не означава непременно че и на бебчето няма да му хареса.Повечето храни са безвкусни,но вкусовите им рецептори не са толкова усъвършенствани!! Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 44 120
Ганчев не са безвкусни имат си вкус - ама мнооогоо гаден  Sick

# 25
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Давала съм, след осмия - деветия месец някъде. Не ми допада това, което пише на етикетите им, никак. Не може Здравното министерство да се подписва под разни документи, пък на Ганчев да не им пука и никой да не ги закача и на пюрето със свинско да пише за над четири месеца, пък те майките да си знаят, че може и по-рано. Давала съм, щото е най-евтино. Когато нямам хич време да измисля нещо друго. Ама захар в картофите... И в сливите??? И нито едно пюре не е еднокомпонентно, т.е. подходящо за захранване.

# 26
  • Мнения: 789
Аз лично съм против Ганчевите, с едно изключение, но то е от готовите каши - млечната с плодове. И на мен ми харесва, и на Ива също. Ганчев свеки беше купила няколко, та пробвах 1-2 пъти да й дам, но бяха пълна отврат...  Иначе ние с Хип си изкарахме, от зеленчуковите пресните зеленчуци й бяха любимите, а от месните - пилешкото с ориз и зеленчуци за над 4 месеца.

# 27
  • Мнения: 386
Давам Хипп защото те приготвят пюретата, така че витамините да се запазват в тях. Знам, че сами си произвеждат всичко под строг контрол, и екологични продукти, но и често правя домашни пюрета и каши, като съм сигурна за произхода на плодовете и зеленчуците Peace

# 28
  • Мнения: 314
Аз съм давала зеленчукови на Хип ,но бебка така и не ги прие ,както и домашни пюрета ,опитва но повече от 3-4 лъжички не иска . Тук в Казанлък избор никакъв на пюрета масово Хип ,Ганчев и Хаме плодови ,само на едно място има и Бебивита и Гербер . И аз не съм очарована от съдържанието на Ганчев но съм давала харесват й 2-3 вида плодови и картоф с морков, а ина4е сме фенове на Гербер .Така че наистина всяко дете си е индивидуално.Колкото пъти се опитам да й дам домашно тя се прави че се задавя и запо4ва да плаче ,затова засега се отказах .

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Аз лично не одобрявам пюретата на Ганчев, всичките имат сухо мляко, синът ми Петър също ги недолюбва, но пък щом твоето дете ги хапва......избери такива, които не съдържат сухо мляко, аз успях да намеря.......макар, че все още си стоят в шкафа.
Опитай да правиш домашни пюрета - стават много вкусни и Петър ги обожава. Стига да намериш време за това, защото моето зверче изибщо не ме оставя да сготвя нещо.

Общи условия

Активация на акаунт