Клюкините от деня - 4.02

  • 24 476
  • 672
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 754
canadianmom, а коя е дясната страна на плика - гледано откъм адресите или не?  Joy  Joy  Joy

тоя е за диагноза, бе  Crazy нещо от сорта на "маниакална маниащина"

Що не ни дадеш някой негов чат адрес да го сбъркаме на тема "колко практични са вилиците с дълги зъбци!"

ооооооооооооооох, ама то си е болезнено и тъжно, като си помислиш какви бащи и мъже крачат по света  smile3527

# 106
  • София
  • Мнения: 6 999
Извинявам се, но какво е това за вилиците и техните зъби?  newsm78

Кои са 'добрите' вилици и нямате ли само един вид у вас?

# 107
  • Мнения: 420
Ами има едни вилици с дълги заби, като колци, те са гадните вилици, другите са читави, с по-къси заби, имаме и от двата вида, това повече го преглъщам, щото аз ям с малка виличка.
Дясната страна на писмото е откъм адреса гледано. Касови бележки също имам поне от 3 години, в БГ що нещо изхвърлих! Съхраняват се "за статистиката", каквото и да значи това. Има такъв уклон и към реклами, ама там минавам чистка и не търпя, не че не вадил от боклука де....Луда работа, ама напоследък аз ли му свикнах на манящините, много учене ли ми дойде, та хич не се връзвам. Те и децата вече му се смеят. hahaha hahaha hahaha hahaha

А за чат, трябва да му разгледам компа, само с брат си си чати, не го  знам и къде даже.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 754
Малиии, що идиотски поводи за разправии мога да цитирам: защо му се сервирали все от вилиците с по-дълги зъбци или защо при наличие на порцеланови се ползват и пластмасови чинии; що съм мрънкала за памперси, как наште майки са се справяли без тях и само с пелени;защо все ми се спи (с двумесечно бебе  #Crazy) ; как мога да закусвам все препечни филийки и т.н. идиотии до безкрай...

Ха, бях ги забравила тия изпълнения. Ама, как хубаво ми стана кат' си припомних от какво съм се отървала  smile3521

Исе, след тази ми реплика с canadianmom установихме, че моят бивш е със сходно заболяване с нейното чудо - и двамата се възмущават на вилиците с по-дълги зъбци  Sick

# 109
  • Мнения: 420
И филииките тури, и филииките, ама аз мога на обяд и вечеря също да ги ям, за потрес на чудото.  Laughing

# 110
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Малиии, що идиотски поводи за разправии мога да цитирам: защо му се сервирали все от вилиците с по-дълги зъбци или защо при наличие на порцеланови се ползват и пластмасови чинии; що съм мрънкала за памперси, как наште майки са се справяли без тях и само с пелени;защо все ми се спи (с двумесечно бебе  #Crazy) ; как мога да закусвам все препечни филийки и т.н. идиотии до безкрай...

Ха, бях ги забравила тия изпълнения. Ама, как хубаво ми стана кат' си припомних от какво съм се отървала  smile3521

Исе, след тази ми реплика с canadianmom установихме, че моят бивш е със сходно заболяване с нейното чудо - и двамата се възмущават на вилиците с по-дълги зъбци  Sick

щухме да си паснем - аз пък си искам само вилицата с дълги зъбци
то да ви кажа - това явно си е някакъв признак за нещо, но при нормалните хора /себе си визирам Wink/ с ежедневна работа и семейни ангажименти се лекува
при другите - явно се задълбочава преминавайки разумните граници
но съм споделяла - че когато откача и аз - става страшно и наистина човек не може да се контролира, аа повечето не се и осъзнават - мен ми е било винаги много тежко щото в повечето случаи съм се усещала че не съм права и че поведението ми граничи с лудост
е сега вече нямам време за такива луксове - да полудявам Wink

но исках просто да кажа, че човека отсреща наистина не вижда обсурдността на исканията си - те за него са разумни, те дса неговия свят и му е неясно защо другия не може да го разбере....

# 111
  • Мнения: 2 327
Вчера споделих на любимия това за боклука и сега ходи да ме гони да го подреждам Simple Smile
Ама искаше ако може да се сложи снимка за шаблон как се подрежда Simple Smile

# 112
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, я някой д пусне снимка, че да се образоваме и ние. Laughing

# 113
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Момичета,пуснах малката на среща с баща и,наш много добър приятел я заведе,те сега живеят заедно с него.Проверих ги вече два пъти.Баща и я е нахранил(никога не го беше правил докато жевееше с нея) newsm12.Незнам да ли постъпих правилно и какво ще излезе от всичко това!!!П newsm09РИТЕСНЕНО МИ Е ! newsm09Към 17 ще ми я доведат.

# 114
  • Мнения: 2 863
Славче, щом все пак е поискал да я види, може би има шанс да запази връзка с нея.. това не е ли най-важното- давай я, когато може да я вижда.... докато са много малки е по-трудно, но може да се привърже към детето, колкото повече расте и става по-интересно... няма от какво да се тревожиш според мен Hug

# 115
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Джали,дано си права!!!Като ми я доведат ,ще пиша и разкажа как е минало.

# 116
  • София
  • Мнения: 1 754
Дишай дълбоко, опитай да си починеш (доколкото е възможно) - става въпрос само за няколко часа, а кой ти ги дава - само време за теб! newsm37

После ще разправяш и вчрвам, че всичко ще е наред  Peace

# 117
  • Мнения: 2 274
Слави, поздравявам те за решението ти да дадеш Мария. Всичко ще е наред- ще видиш!  Hug

# 118
  • Мнения: 1 732
Ха! Таткото на Мария я е взел? Браво!
Виждаш ли, че нещата не са чак толкова безнадеждни...

# 119
  • София
  • Мнения: 1 951
Слави, поздравявам те за решението ти да дадеш Мария. Всичко ще е наред- ще видиш!  Hug
Не се притеснявай,всичко ще бъде наред и детенцето ще се прибере при теб.

Общи условия

Активация на акаунт