Форумни интриги

  • 9 031
  • 228
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Аз имам. Признавам си без бой Simple Smile Престана да ми е толкова симпатична тъкмо след едно такова обсъждане на други съфорумки в мое присъствие.
И сега какво? Общуваш ли си с нея въпреки несимпатията?

# 16
  • Мнения: 490
Не разбрах въпроса? Rolling Eyes

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828

Има ли форумки, които не харесваш чак пък толкоз, но не би им го признала и въпреки това си общуваш с тях.
Ако да - случва ли се да обсъждаш това с други хора?

# 18
  • Мнения: 2 897
Нямам такива познати, които всъщност да не харесвам, а да се правя на Дора Габе.
Не съм чиста, но съм искрена, за радост, тези, които не харесвам, напоследък не пишат във форума.
И от проклетите кози не съм, трябва да ме настъпят за да си кажа, иначе гледам со кротце, со благо bowuu
Това се отнася и за мен.

Освен това,хората от този форум,които са ми направили неприятно впечатление и са ме подразнили,или разочаровали,за щастие не познавам лично и така си спестявам лицемерните диалози-просто игнорирам постовете им,безразлични са ми.Също вярвам,че няма да разберат кои са.

# 19
  • Мнения: 3 830
Когато ме настъпят, хапя!  Twisted Evil

Казвам директно в очите, езикът ми става остър и суров, но винаги гледам да спазвам някакво благоприличие и да не заприличва на просташка разправия.

Тук се е случвало един-два пъти, но дори не си спомням кои са хората, за какво точно е станало и т.н. Ако сега ги срещна, няма да ги разпозная.
Wink

# 20
  • Мнения: X
Эсли  има такива, които ми досаждат ще им сведа до знанието НЕМЕДЛЕННО и без да се помайвам.
За сега, обаче, няма такива.

# 21
  • Мнения: 2 792
 Да имам, не че не ги харесвам или са ми неприятни, просто не са от типа хора, с които по принцип общувам или си импонирам като мислене, не само тук, но и в реалния живот. Смятам, че е въпрос на възпитание, не бих ги обсъждала или коментирала зад гърба им, нищо лично нямам против тях, просто е въпрос на пасване и нагласа, все пак не можеш да си паснеш с всеки. Не мисля, че е лицемерно това мое общуване, не става въпрос да се прегръщаме и да се кълнем във вечна любов, просто общуване.

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Да имам, не че не ги харесвам или са ми неприятни, просто не са от типа хора, с които по принцип общувам или си импонирам като мислене, не само тук, но и в реалния живот. Смятам, че е въпрос на възпитание, не бих ги обсъждала или коментирала зад гърба им, нищо лично нямам против тях, просто е въпрос на пасване и нагласа, все пак не можеш да си паснеш с всеки. Не мисля, че е лицемерно това мое общуване, не става въпрос да се прегръщаме и да се кълнем във вечна любов, просто общуване.
Алелуя. Не съм единствена.

# 23
  • Мнения: 200
Има. Една, която много ме дразни. Винаги ми се набиват на очи мненията и ей много ме дразни.
Но! Общуваш ли си с нея въпреки това или просто си те дразни - това е друго.

Да общувам си, но на КОНТРА! Laughing

# 24
  • Мнения: 488
Тц, нямам. Темерут съм аз, успявам да се скатая. Или просто никой не ме харесва, хлъц, хлъц... Cry

# 25
  • Мнения: 3 423
Бу, ти не общуваш с хора, а с котки.

Аз не общувам с хора, които ме дразнят.

Ако някой ме дразни, нямам против да го знае.
Поне си осигурявам спокойствието.

Ако дразня някого, държа да ми го каже.
Ако го премълчи, за негова сметка си е.

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Ако някой ме дразни, нямам против да го знае.
Поне си осигурявам спокойствието.

То не е нужно чак да те дразни - както Кифлата е казала - просто да не е човекът, който ти би избрала. Но примерно той теб те харесва и иска да си общувате. После кво?

# 27
  • София
  • Мнения: 2 210
По въпросите , поставени от Миската:
1. Мдам. Ми са, ако съм аз в твоя и в на Белиндич списъка...Хмммм. Дааа...И кво. Спирам да контактувам с вас. Ама , ако вие ме задявате на Кю или лични как сега да разбера "истина ли си или не си"
2.Аз кат Ущипана Госпоица, лекинко сега ще се надуя. Ей тъй на. Crossing Arms
3. За чий дявол да си контактувам активно с някой, който не мЪ кефи. Понятие си нямам , няма как да го разбера.
4.Тез дет аз не бих избрала ги оставям във фонов режим. Не отговарям и те леееекинко губят интерес. Ако не загубят-ми да си ме обичат тайно, кво толкоз?
5. Има една личност във форума , скоято общувах активно. И Уви, продължава да ме кефи . Но! аз не я кефя. Разбрах го недвусмислено, още ми е криво и си пострадвам леко. Но какво пък-понякога губим и такива хора. Но като си ми седи онлайн в Кюто ми става тъжно. Упс!!!! Алелуя, алелуя, алелуя! Ще я изтрия от контакт листа. Ми да!
А сега да видим кон боб яде ли!

п.с. къв беше този стил, в този постинг, ужасТ някЪв

# 28
  • Мнения: 9 903
имах, но се постарах да прекратя отношения, понеже не ми беше комфортно. Не мога да се правя, че харесвам някого. Опитвах, но ми е супер досадно.
май точка 5 на Еми също  я има при мен, но не съм сигурна, хората взеха да стават много деликатни  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 899
Имам. Случвало се е да ги обсъждам. Гледам да избягвам комуникацията, т.е. да не я провокирам аз.
Не вярвам, да разберат кои са Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт