Форумни интриги

  • 9 091
  • 228
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 370

А пък съм сигурна, че вися в много листи без желание за контакт!Ако съм в нечия от тук списващите - нека се разделим по взаимног съгласие  Laughing

РАЗВОДДД МИ ДАААААЙ, РАЗВОД МИ ДААААЙ,
И ПОВЕЧЕ НЕ МЕЕЕ ТЪРССИИИИИИ.
ВЗЕМИ СИ СКАЙПИТО И КЮЮЮТОООО,
НА МИРА МЕН МЕ ООООССТАВИИИИИ. Mr. Green Joy

# 181
  • София
  • Мнения: 6 743

А пък съм сигурна, че вися в много листи без желание за контакт!Ако съм в нечия от тук списващите - нека се разделим по взаимног съгласие  Laughing

РАЗВОДДД МИ ДАААААЙ, РАЗВОД МИ ДААААЙ,
И ПОВЕЧЕ НЕ МЕЕЕ ТЪРССИИИИИИ.
ВЗЕМИ СИ СКАЙПИТО И КЮЮЮТОООО,
НА МИРА МЕН МЕ ООООССТАВИИИИИ. Mr. Green Joy


Joy  hahaha Joy Сега ще си тананикам това рефренче цяла вечер  Mr. Green

# 182
  • Мнения: 2 249
всъщност като се замисля моето КЮ Е пълно с таквиз хорица-заради тях си стоя все "инвизъбъл" Mr. Green-просто с някои нямам какво да си говоря вече-а много мразя още като го пусна и се почва безмислен разговор-а аз примерно нямам време за такъв и чак ми се сърдят моля ви се. Crossing Arms........затва се крия и ако някой ми трябва за нещо му пиша Wink Whistling

ТАКА Ли??? И кажи ми "нИ мЪ кефиш, няма да ти звънна!" (да не говорим, че има опция кой да те вижда, пък аз поне от 3 месеца не те виждам. ЯСНОООО!!! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Ето Дуцката ще я издам-тя нон стоп е инвизибъл, само за избрани е визибъл Mr. Green Mr. Green

ауууу Минке-много си мнителна ма Rolling Eyes-от 3 месеца верно не съм си пускала кю-то-ако ти кажа причината-целия форум ще се смее-ама айде ще ти я кажа-тъкмо ще ми помогнеш-мъжа ми е преинсталирал кю-то и сега не си знам номера Embarassed-и все се каня да питам някой дето ми е в листа за него ама на...лято...море...не ми останало време да ми трябва кю...ма сега кат викаш-я ми пусни номера ми на лични и не се смей много Crazy ooooh!

# 183
  • Мнения: 1 503
Ако някой не ми допада то си личи!Не ,че му го казвам...Познати от форума почти нямам,а клюките не са ми приоритет Naughty
Досаждам с някой и друг въпрос чат-пат newsm78.
Предлагам да се отвори тема"Това е моят кю номер",в която вси4ки да впишат номерата си.Така хем всички Флюбени ще могат да  се обяснят,хем всички кози ще може да се проявят hahaha
Бу-Вече се радвам,че не съм ти искала номера на кю-то Joy

# 184
  • NY
  • Мнения: 209
Мен ме "нищят" с охота в една отчетна тема по инициатива на една мама, която явно проявява слабост към интриганството .Интригата я започна в клюто и я пренесе в отчетните както и се предполагаше...жалка история
Изкараха ме сериозна заплаха за семейството и , зъл човек, ненормална, нещастна  и още куп лошотии.  Дори  една от загрижените мами направи извода ,че я следя ,защото си мисля ,че мъжа ми е влюбен в нея  ......
Ама как да не е влюбен, влюбен е  естествено, готви се да  участва в NASCAR в нейна чест.....да знаете, да следите съзтезанията, ще има и специално любовно послание
Въпросната дама е бившо гадже на мъжа ми, чета я за интертеймънт във  форума,както чета и много други съфорумки и както други пък четат мен. Въобще трудно ми е да проумея  как си е въобразила ,че особа като нейната може да предизвика  в мен по-особенно внимание  ,освен да си гледам  шоуто .  Нито тя ми е в живота, нито аз съм в нейния ....това е  действителността.
Ако не желае да я четат ,ами да престане да пише ,било то и като гост .Толкова ли е сложно?!
Това е пресният ми опит с форумните интриги, определено не са ми по вкуса, но има съфорумки които търсят такива емоции упорито
Ето, да ги подхраня с още материал за баналните им интриги.....

# 185
  • Мнения: 3 423
WOW, поразкърши се темата.
Прекрасно би било, ако хората
си пишат тук, без да задълбават
в личните си драми и без да се
виждат. Така фантазията играе.

# 186
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А,да попитам....имали сте някой в кю-листа...и изведнъж(както прочетох назад в темата),нещо решавате,че този човек не ви е бАш по вкуса...все по-рядко му пишете....започвате да му показвате един вид"мне,вече не искам да си играя с теб"....изяснявате ли се в един момент защо така,ако ви попитат в прав текст?Или се правите на отвеянки"не,няма такова нещо",а пък всячески му намеквате,че има такова нещо........

включвам ги в инвизибъл листа ... и не се тормозя ... дори елемнентарна емоцийка не изпитвам ....

# 187
  • Мнения: 2 379
Мен ме "нищят" с охота в една отчетна тема по инициатива на една мама, която явно проявява слабост към интриганството .Интригата я започна в клюто и я пренесе в отчетните както и се предполагаше...жалка история
Изкараха ме сериозна заплаха за семейството и , зъл човек, ненормална, нещастна  и още куп лошотии.  Дори  една от загрижените мами направи извода ,че я следя ,защото си мисля ,че мъжа ми е влюбен в нея  ......
Ама как да не е влюбен, влюбен е  естествено, готви се да  участва в NASCAR в нейна чест.....да знаете, да следите съзтезанията, ще има и специално любовно послание
Въпросната дама е бившо гадже на мъжа ми, чета я за интертеймънт във  форума,както чета и много други съфорумки и както други пък четат мен. Въобще трудно ми е да проумея  как си е въобразила ,че особа като нейната може да предизвика  в мен по-особенно внимание  ,освен да си гледам  шоуто .  Нито тя ми е в живота, нито аз съм в нейния ....това е  действителността.
Ако не желае да я четат ,ами да престане да пише ,било то и като гост .Толкова ли е сложно?!
Това е пресният ми опит с форумните интриги, определено не са ми по вкуса, но има съфорумки които търсят такива емоции упорито
Ето, да ги подхраня с още материал за баналните им интриги.....
Мммм, да, помня я тази мама, когато писа за теб.
Беше много интересно да прочета и другата страна Grinning Интрига!

# 188
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
Линк! Линк! Интрига като е, да е!

# 189
  • Мнения: 25 892
Аз викам да пуснат и снимки, голям майтап ако мъжете се окажат различни...  tooth

# 190
  • Мнения: 603
Линк, линк, линк!!! Popcorn

# 191
  • Мнения: 3 447
Аз викам да пуснат и снимки, голям майтап ако мъжете се окажат различни...  tooth
Или пък още някоя да си го разпознае  Mr. Green

# 192
  • Мнения: 17 416
Голяма драма, ей! Върнахте ме в детството... Ако не ползвахте Кю и Скайп можеше и по- лесно да ви бъде Mr. Green

# 193
  • София
  • Мнения: 18 679
Ама верно голяма драма Laughing И кво толкоз, не разбирам аз, че някой си не ме харесвал? Сега чак пък да седна да страдам newsm78 Че и детективски истории - ма кой, ма защоооо, пък контакт листи...Или аз съм абсолютен темерут, или вие сте твърде чувствителни Mr. Green

# 194
  • София
  • Мнения: 7 167
Мен ме "нищят" с охота в една отчетна тема по инициатива на една мама, която явно проявява слабост към интриганството ....
За десет страници една истинска интрига, дай линк сега да я видим тази интригантка  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт