Форумни интриги

  • 9 092
  • 228
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 423
Айде, линкове, голи дупета,
бицепси, трицепси, разцепени
езици, а ла гер ком а ла гер!!!
Искам тази тема да забременее
до 100 страници поне, искам да
има поне още 10 интриги. Да ми
сгреят душата в този кучи студ.

# 196
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Айде, линкове, голи дупета,
бицепси, трицепси, разцепени
езици, а ла гер ком а ла гер!!!
Искам тази тема да забременее
до 100 страници поне, искам да
има поне още 10 интриги. Да ми
сгреят душата в този кучи студ.

Предлагам тази тема и "Покажете си мъжете" да се обединят!  Mr. Green

# 197
  • Мнения: 516
Василиса Подстрекателка   Mr. Green

# 198
  • Мнения: 25 892
И Форумските справки, защото последната интрига там се развива.  Whistling Mr. Green

# 199
  • Мнения: 7 132
Една брат`чедка получи опцията "блокирай абоната". Ще го преживее.  Tired

# 200
  • Мнения: 4 138
всички ме дразнят. мазня им се, за да съм харесвана. аз съм лицемерка долна. Mr. Green

# 201
  • Мнения: 293
Хм. По кю въпроса - в руското qip имам опция да си изтрия моя! профил от чуждата листа.
Или да съм съвсем, съвсем невидима, дори и да си пиша в момента с човека - той пак да ме вижда офлайн.

По темата: прекрасно разбирам Бу, но аз тъй публична личност не съм.
По-скоро обратното - съжалявам, че не намирам повече време да контактувам. С форумки, с които чувствата ни са взаимни, или поне тъй вярвам.

# 202
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Мен ме "нищят" с охота в една отчетна тема по инициатива на една мама, която явно проявява слабост към интриганството .Интригата я започна в клюто и я пренесе в отчетните както и се предполагаше...жалка история
Изкараха ме сериозна заплаха за семейството и , зъл човек, ненормална, нещастна  и още куп лошотии.  Дори  една от загрижените мами направи извода ,че я следя ,защото си мисля ,че мъжа ми е влюбен в нея  ......
Ама как да не е влюбен, влюбен е  естествено, готви се да  участва в NASCAR в нейна чест.....да знаете, да следите съзтезанията, ще има и специално любовно послание
Въпросната дама е бившо гадже на мъжа ми, чета я за интертеймънт във  форума,както чета и много други съфорумки и както други пък четат мен. Въобще трудно ми е да проумея  как си е въобразила ,че особа като нейната може да предизвика  в мен по-особенно внимание  ,освен да си гледам  шоуто .  Нито тя ми е в живота, нито аз съм в нейния ....това е  действителността.
Ако не желае да я четат ,ами да престане да пише ,било то и като гост .Толкова ли е сложно?!
Това е пресният ми опит с форумните интриги, определено не са ми по вкуса, но има съфорумки които търсят такива емоции упорито
Ето, да ги подхраня с още материал за баналните им интриги.....

Май голяма важност си придава вашата особа?Във въпросната отчетна тема само си спомената,не си придавай важност Stop

# 203
  • Мнения: 2 379
Мен ме "нищят" с охота в една отчетна тема по инициатива на една мама, която явно проявява слабост към интриганството .Интригата я започна в клюто и я пренесе в отчетните както и се предполагаше...жалка история
Изкараха ме сериозна заплаха за семейството и , зъл човек, ненормална, нещастна  и още куп лошотии.  Дори  една от загрижените мами направи извода ,че я следя ,защото си мисля ,че мъжа ми е влюбен в нея  ......
Ама как да не е влюбен, влюбен е  естествено, готви се да  участва в NASCAR в нейна чест.....да знаете, да следите съзтезанията, ще има и специално любовно послание
Въпросната дама е бившо гадже на мъжа ми, чета я за интертеймънт във  форума,както чета и много други съфорумки и както други пък четат мен. Въобще трудно ми е да проумея  как си е въобразила ,че особа като нейната може да предизвика  в мен по-особенно внимание  ,освен да си гледам  шоуто .  Нито тя ми е в живота, нито аз съм в нейния ....това е  действителността.
Ако не желае да я четат ,ами да престане да пише ,било то и като гост .Толкова ли е сложно?!
Това е пресният ми опит с форумните интриги, определено не са ми по вкуса, но има съфорумки които търсят такива емоции упорито
Ето, да ги подхраня с още материал за баналните им интриги.....



Аз си спомних разни стари прочитаници и свързах постинга на Eklere с тези постинги на Una:



Аз имам 3 странни ЛС от човек който никога не съм виждала.
Настояща съпруга на мое бившо гадже, с което не сме се чували и виждали от поне 4 год.
Изобщо не знаех нищо за него и изведнъж, съпругата му ме намира в този форум. /доколкото знам още не е майка, а и двамата са в САЩ/
Л С бяха отговор на мое мнение в форума, това ме накара да се почуствам следена, стана ми гадно.
Сега знам, че всяко мое мнение се чете от нея и затова ми е гадно да пиша и много рядко го правя.
Да не си изтипосала мъжа и в онази тема за ... (по - добре да не казвам Blush..) ?
Гадно е това със следенето? Явно си няма друга работа..

Не съм писала нищо за мъжът и.  newsm78 Още не мога да разбера как ме намери в този форум.
Аз пишех  основно в "отчетни". Откъде ми знае ника, как ме позна ...  newsm78
Аз не знам нищо за бившите на мъжът ми, а и не ме интересуват, нали са бивши.
Изобщо не ми е хрумвало да ги търся.
А и мъжът и вече от 4г. не ме интересува, а и не съм го чувала. Имам си семейство, обичаме се.



Може пък и за разлинчни мъже да става дума и сега да оплитам конците. Не е казано, че само две бивши и настоящи се преследват в този форум Laughing

# 204
  • Мнения: X


Аз си спомних разни стари прочитаници и свързах постинга на Eklere с тези постинги на Una:




Да, и аз така.
Ето това е последният постинг на Una:


Споделям, че вече твърдо реших да на пиша под този ник.
Тази седмица заложих 'капани" на една особа която от повече от година проявява според мен нездрав интерес към моя живот.  
За мое най-голямо съжаление тя падна в капана и доказа, че една от първите и работи като влезе във форума е да прочете какво съм писала.
Смятам, че както аз не проявявам любопитство към живота на старото си гадже, така и тя би следвало да не се интересува от живота на предишната му приятелка. Но за жалост не е така.  
Тъй като това ми е крайно неприятно, а тя явно няма намерение да ме остави на мира реших, че ще си регистрирам друг ник и така се надявам да прекъсна връзката.
Искам така както аз не знам нищо за тяхното семейство, така и тя де не знае нищо за моето.
Дано да успея......

# 205
  • Мнения: 984
Това най-вероятно е преписано от някоя сапунка от тези по обедно-следобедно време. Сега остава един напет Освалдо да се появи с гъсти вежди и тесни джинси и да изясни, че едната е бившата на приятеля на брат му, с който са близнаци, но той е по-гоемият. Laughing, а другата и сестра на първата жена на приятеля на чичо му, скойто, от друга страна имат и друга, не само роднинска връзка. hahaha

# 206
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Уна,благодари за отделеното и внимание!

# 207
  • Мнения: 2 614
Организирам сгледа, хаха, очаквайте ЛС.

Е, само да ме пропуснеш, ей!  Mr. Green

Иначе на въпроса - да, има една, която трудно изтрайвам, просто не е човек, с който бих общувала, но все се случва да се налага да я изтърпя, като се усмихвам учтиво и кимам.... Crazy

Ей, на признах си го....  Rolling Eyes

# 208
  • Мнения: 6 315
Не, нямам такива хора. Допуснала съм много малко хора от форума до себе си и са все такива, които харесвам.

# 209
  • Мнения: 5 228
Има две форумки, с които хич не държа да си общувам. С едната се налага да се виждаме от време на време, но и двете се държим изключително любезно една с друга, въпреки че чувствата ни със сигурност са взаимни.
Другата в един момент ме обсипваш с лични, не ме оставяше на мира на кю, а като се засечем на форумска среща примрено, едва ми казваше здравей - все едно не ме познава. Реших изобщо да не се занимавам с нея повече. 

Общи условия

Активация на акаунт