Форумни интриги

  • 9 052
  • 228
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 742
при мен е на моменти- ако съм станала със задника нагоре, съм готова и майка си да пратя в игнор-а. От форума никой не ми е досаждал, освен една незначителна, веднъж, но и тя миряса.
Аз не знам дали съм досаждала, досега са се въздържали от откровено" Чупка!"  Mr. Green
Иначе не отказвам общение с никой, нали затова съм тук.

# 211
  • Мнения: 4 473
Тази тема за 3-ти път я започвам и все до под кривата стигам Tired
Ама да си кажа. Нямам представа кои са ми фенки, кои не ме обичат, кои дразня, а за аргументите пък съвсем. Rolling Eyes Та, казвайте си, не ме жалете. Mr. Green
Много ми хареса първият постинг на Еми, щото важи и за мен.
А Бу, онзи ден можеше да си ми кажеш каква е работата, да не звънкам 100 пъти, бе майна Whistling
Отивам пак да се пробвам да изчета темата, ще допълвам вероятно - гледам има доста спам Crazy

П.П. Както и предполагах, темата леко се е извъртяла, но грешката е моя, че започнах да чета от 6-та стр (пуснаха линк към нея в друга тема)

Имате ли виртуални (или реални) познати от форума, които всъщност не харесвате чак толкова, но по една или друга причина общувате с тях и не им показвате истинското си мнение? Те вероятно не знаят какви са чувствата ви и най-искрено желаят да си общувате, понякога може би досаждайки ви?

Имам, да. Уморих се да се усмихвам, щото така прави ССФ. Всъщност, май никога не съм била ССФ, за радост или не. Но и брутална не мога да бъда, с 1-2 изключения (ако не греша, се разпознах в един постинг), при които сметнах, че истината абсолютно е за предпочитане пред лицемерието, макар и грубо поднесена.
В icq си реших проблема с опциите, които предлага програмата. Рядко се включвам на някого при статус различен от онлайн - правила съм го само, когато ми е важно/спешно или съм информирана, че конкретния потребител винаги е примерно N/A.  Иначе, 2-ма човека съм сложила в игнор листа, при цялото мило отношение.

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 20:28 от strelche®

# 212
  • Мнения: 5 370

Имайте предвид, че има мнооого хора, които ви следят и разбират кои сте даже при промяна на екранното име. ooooh! ooooh! И се сещат с какво сте се занимавали, и какви интереси имате и т.н. Не е необходимо непременно да е свързано следенето с цел някаква интрига или екс-любови/омрази, просто има страшно наблюдателни хора. ooooh! ooooh!

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 20:22 от Не тази вечер, Жозефина!

# 213
  • София
  • Мнения: 2 210
УУУУПС! Жози!! Не разкивай, че всички сме в матрицатаааааааааааааа! Twisted Evil

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Имайте предвид, че има мнооого хора, които ви следят и разбират кои сте даже при промяна на екранното име. ooooh! ooooh! И се сещат с какво сте се занимавали, и какви интереси имате и т.н. Не е необходимо непременно да е свързано следенето с цел някаква интрига или екс-любови/омрази, просто има страшно наблюдателни хора. ooooh! ooooh!
Ами хубаво де, ама ти най- много инфо даваш за себе си - знаем къде живееш, как се казва мъжа ти, кой гледа детето ти  Rolling Eyes

# 215
  • Мнения: 5 370

Имайте предвид, че има мнооого хора, които ви следят и разбират кои сте даже при промяна на екранното име. ooooh! ooooh! И се сещат с какво сте се занимавали, и какви интереси имате и т.н. Не е необходимо непременно да е свързано следенето с цел някаква интрига или екс-любови/омрази, просто има страшно наблюдателни хора. ooooh! ooooh!
Ами хубаво де, ама ти най- много инфо даваш за себе си - знаем къде живееш, как се казва мъжа ти, кой гледа детето ти  Rolling Eyes
Че кой ти каза, че визирам в случая себе си? И какво, ако знае някой как се казва мъжа ми и детето? И че го гледа гледачка-тук вече ще падна, толкова други майки са споделяли даже в кои ясли и градини са им децата. Мене това не ме притеснява, не се опасявам да срещна бивша.
Идеше реч за друго, ама нейсе.....бях писала, но изтрих.

# 216
  • Мнения: 6 155
А аз днес срещнах. И срещата май въобще не беше случайна smile3506

# 217
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Офф ами вие за бивши ли бе аз за разни престъпни работи си миселх, че става въпрос

# 218
  • Мнения: 5 370
А аз днес срещнах. И срещата май въобще не беше случайна smile3506
Ъх!!!!! Shocked А тя ли ти се разкри??? ooooh!
Сори за въпросите, ако не желаеш-може да не отговаряш. Grinning

# 219
  • Мнения: 6 155
 Crazy

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 21:57 от Biby

# 220
  • Мнения: 5 370
Офф ами вие за бивши ли бе аз за разни престъпни работи си миселх, че става въпрос
Абе Деяна, абе пиле, че за какво друго? Mr. Green
А то престъпниците по-скоро могат да те проследят в квартала ти, мене ако питаш.
Освен това аз кухни и обзаведки не съм размятала на снимки. Mr. Green

# 221
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Само тоалетната си показах
По темата сега - често се виждаме с бившата на мъжа ми по Рд дни ( тя е от компанията) ами много добро момиче - мила, любезна, добра, работлива. Наистина имам много добро мнение за нея . Винаги идва при мен да  ме пита как са децата, даже последния път си говорехме с часове. Изобщо не я мразя или презирам не знам защо направо се чудя на себе си, може би защото е по- разпространено бивша и настояща да се мразят. Е, нямаме си тел., не се чуваме и не пием кафе заедно просто когато някой от тяхната компания има Ред се виждаме

# 222
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 849
А Бу, онзи ден можеше да си ми кажеш каква е работата, да не звънкам 100 пъти, бе майна Whistling
Да, опасих се онзи ден, че след тази тема точно това ще си помислиш, на шега или на сериозно Tired Не е истина, да знаеш. Просто нямах начин да излезна по-рано, много извинявай отново, че не успяхме да пием по кафе поне.

# 223
  • Мнения: 4 473
А Бу, онзи ден можеше да си ми кажеш каква е работата, да не звънкам 100 пъти, бе майна Whistling
Да, опасих се онзи ден, че след тази тема точно това ще си помислиш, на шега или на сериозно Tired Не е истина, да знаеш. Просто нямах начин да излезна по-рано, много извинявай отново, че не успяхме да пием по кафе поне.

Не съм знаела за съществуването на тази тема  Joy Пошегувах се. Simple Smile

# 224
  • NY
  • Мнения: 209
Уна,благодари за отделеното и внимание!

Няма защо. Удоволствие е за семейството ми да и достави необходимото......внимание.
Всичко добро!

Общи условия

Активация на акаунт