Форумни интриги

  • 9 111
  • 228
  •   1
Отговори
# 90
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ванче, мен ли ще триеш  Cry


Пробвай ме Mr. Green

Никого няма да изтрия, вече казах защо.
Виж, със Скайп не мога да изляза на глава. С всеки компютър аз съм все с нов акаунт Crazy Само един от присъстващите в темата си направи труда отново да ме намери. Кифли! Crossing Arms

# 91
  • Мнения: 3 521
Мдам, имам 4 групи в кю - "приятели", "познати", "някой" и "никой". С хората от последната се старая да сведа диалога до двусрични отговори Whistling.
Скайпа е на същото дередже.
В игнор листа съм включвала доста хора.

# 92
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хм, не ми е хрумвало да си разделя списъка така... Иначе в телефона ми са на две групи - хора, на които съм си дала номера и такива, които са го поискали. Е, случва се да местя от едната в другата...

# 93
  • София
  • Мнения: 1 105
"Любовни'' обяснения не съм получавала, не съм и пращала.
Явно си ме игнорнала, де  Mr. Green

Не съм, бре  Heart Eyes, забравила съм просто Embarassed

# 94
  • Мнения: 2 255
Ако някой ми е неприятен,разбира го бързо.
 Такива,с които по една или друга причина,съм ад-нала в кю(или скайп), а комуникацията е тегава-махам от листа(има и такива,на които директно съм писала,че няма да го бъде).
 Все си мисля,че бързо се усещам,и спирам да досаждам,ако се окажа в позицията на "търсещата запознанства,която не бива приемана с охота"...на ЛС и аз съм се обяснявала спонтанно в любов,но още там си е проличавало,че няма да го бъде,и не се е стигало до интимности(така де,до вписване в кю).
  Бу,добре,че не съм в кю-листата ти  ooooh!

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Стана ми много гадно за Вержи  Sad

# 96
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Стана ми много гадно за Вержи  Sad
Да, и на мен ми е гадно... коя ли е тази мръсТница, дето не я обича? Thinking Верж е толкова пухкава и невинна.

# 97
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Темата за интриги ли е или за оплакване?

# 98
  • Мнения: 984
Два интригантски въпросецa към Бу Mr. Green:
1. Как постъпваш Бу, когато някой толкова ти досади, че вече не се търпи?
2. Ако разбереш, че си сгрушила в преценката си за някого, как постъпваш?

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Два интригантски въпросец към Бу Mr. Green:
1. Как постъпваш Бу, когато някой толкова ти досади, че вече не се търпи?
2. Ако разбереш, че си сгрушила в преценката си за някого, как постъпваш?

А, Бу, а?!

# 100
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бу не греши, скъпи мои. Тя е човек, но и модератор, все пак!

# 101
  • Мнения: 17 416
Всички са ми еднакво непознати...

Също. Така съм си много добре даже, не ме тормозят проблемите на Бу Mr. Green

# 102
  • Мнения: 6 207
1. Имам да.
2. Нищо не са ми направили хората, просто ги виждам как ще се пръснат от преструвки и изкуственост.
3. Май ме усещат, защото и те не се хвърлят да ме целуват като ме видят.
4. Хич не ми пука, защото животът е такъв, не може всички да се обичаме и прегръщаме постоянно.
А, Бу, не си права, ти си толкова популярна, че половината град те познава. Искаш, не искаш, така е. Знаят те хората и това е, може и всички да не те обичат безкрайно, но не смеят да го кажат. Знаеш как е... Да не мислиш, че при другите е различно.
Различното  при мен е например, че никога не бих го обсъждала с никой друг освен мъжа ми /примерно/, който завалията е вече дълбоко във форумските дебри. Даже и някои девойки ги знае по никове.

# 103
  • Мнения: 4 371
Абе лошо няма в обсъждането на някой съфорумец, просто трябва да е в рамките на приличието.
В тая връзка имаше форумка, с която общувах по неволя, но една друга ми каза да й дам шанс и че мнението ми е погрешно. Та реших да пробвам. За сега още не знам дали съм сгрешила, щото аз си държа на мнението по принцип Mr. Green
Под общуване имам предвид не само виртуално.
А има една друга, дето преди ми допадаше, даже аз я търсех, обаче сега дори я избягвам, поведението й стана отврат Stop Даже някои форумки не я харесваха, а аз им казвах, че е готина. Ужас, къде са ми били очилата?!

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

А има една друга, дето преди ми допадаше, даже аз я търсех, обаче сега дори я избягвам, поведението й стана отврат Stop Даже някои форумки не я харесваха, а аз им казвах, че е готина. Ужас, къде са ми били очилата?!
Shocked коя е тая бе

Общи условия

Активация на акаунт