Форумни интриги

  • 9 101
  • 228
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 421
 Няма форумки, които да искат да общуват с мен, а на мен да са ми неприятни. Общувам си с удволствие с пишещите ми. Явно имам късмет, че симпатията ни е взаимна.
 Виж по друг начин стои въпросът с хората, които на мен са ми симпатични - трудно се решавам да си призная и да завържа контакт и все си мисля, че ме имат за досадна. Когато това чувство стане осезаемо просто спирам да пиша, не се натискам.
  Не ползвам кю-то.

# 76
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не използвам нито кю, нито скайп. На лс си контактувам с тоз-онзи и това е.
Това, че нямам време за общение всякакво изключва неприятни хора, но уви - и приятните.  Tired
Ето в това е моята драма...
П.П. Ей я на: newsm50

# 77
  • Мнения: 516
Бу, аз нали не съм ти писала на Кю? newsm78

# 78
  • Мнения: 4 406
Но не мога да и го кажа, че не искам да си говоря с нея, ще изчакам да се сети.
да й кажа аз?

# 79
  • Мнения: 742
Няма форумки, които да искат да общуват с мен, а на мен да са ми неприятни. Общувам си с удволствие с пишещите ми. Явно имам късмет, че симпатията ни е взаимна.
 Виж по друг начин стои въпросът с хората, които на мен са ми симпатични - трудно се решавам да си призная и да завържа контакт и все си мисля, че ме имат за досадна. Когато това чувство стане осезаемо просто спирам да пиша, не се натискам.
  Не ползвам кю-то.

И аз така.

# 80
  • Мнения: 5 577
А  Shocked Вержи, само ти ще си. Съжалвам  Tired

И аз за нея се сетих...  Mr. Green
 Joy

да, така е - никога не ми пише първа и ми отговаря само с думи по 3 букви.  Sad
Бу, трябваше ли цяла тема, можеше направо да ми кажеш.

Но не мога да и го кажа, че не искам да си говоря с нея, ще изчакам да се сети.
да й кажа аз?

Ох, малко остана от търпението ми вече, може да се наложи да се включиш и ти.  Blush

# 81
  • Мнения: 1 761
Няма хора от форума, които да мразя.С някои лично се познавам.
Една от холандските мами в чужбинския форум ме обиди доста, затова вече не пиша в темата.
Иначе,познавам много приятни хора от тук.С някои мислим еднакво, с други- не.Но и в двата случая научавам интересни неща.

# 82
  • Мнения: 984
Явно и аз не съм разбрала за какво иде реч.
Нека да поясня: когато някой ме дразни, си го казвам. Аз и в ежедневието съм такава, обаче много бързо ми минава и, в името на разбирателството, се извинявам /когато реша, че е редно/. Правя го така, че да стане ясно, че наистина съжалявам.  Работата е там, че не винаги хваща дикиш.  Mr. Green
А пък има такива дето от дума не разбират - е, с такива изобщо не общувам, защото няма сми. Sunglasses
Бу, и аз съм ти писала за съвет, дано не съм била досадна с въпросите си. Blush

# 83
  • Мнения: 648
    Нямам подобни терзания, нямам и обявено кю в профила си, много ми е тесен кръга на контактната листа......... Не мога да си представя да "поддържам на системи" разговор с човек, с който не ми се разговаря Rolling Eyes

МърГулия, и аз имам чуство, че ти си една от причините за тая тема Crazy

# 84
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 861
"Любовни'' обяснения не съм получавала, не съм и пращала.
Получавала си от мен  Grinning Не лъжи. Явно си ме игнорнала, де  Mr. Green

# 85
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 861
Като гледам накъде върви темата, май аз не съм разбрала въпроса правилно Thinking Доколкото схванах, идеята беше дали имаме някой познат, с когото общуваме, въпреки че ни е направил някой път неприятно впечатление Rolling Eyes В смисъл - прекъсваме ли общуването след такова впечатление или не. И отговорът ми беше - да,има. Ако става дума за някого, който чак пък дразни - не, естествено, не се затормозявам да общувам с дразнители. Но само затова, че някой си не ми е идеалната сродна душа, не значи, че нещо му има на човека - просто не е мой тип и толкоз. Съответно не се срещам с него всеки ден. Ама чак пък да му кажа по кюто - моля, не ме притеснявай повече, не си ми симпатичен - тъпичко е някак си Rolling Eyes

Напротив, правилно си разбрала темата Grinning
Темата не е кой ви дразни у форома, част ъмнайста.

# 86
  • Мнения: 3 268
Има такива,дето винаги ме кефят с изказа си и такива,дето просто не ги чета.Не може всички да ми харесват,както и аз да се харесвам на всички.То няма да е нормално такава всеобща любов да цари.

# 87
  • Мнения: 153
Всички са ми еднакво непознати, а и аз съм добро дете, което чинно си седи в ъгъла.

# 88
  • Мнения: 4 447
Познати от форума, с които съм дружала преди - нямам. Имам постфактумни форумски такива. Аз с някой, който не харесвам - не играя.

 

# 89
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Една от холандските мами в чужбинския форум ме обиди доста, затова вече не пиша в темата.
Да не е Розка туй?  Mr. GreenТака ли й беше името... newsm78
Тя много се пали, та съм я запомнила. Ако не си на нейното мнение, те почва като в детската градина. Joy Joy Joy
Имам чувството, че не е лошо момиче. Просто е много импулсивна.

Общи условия

Активация на акаунт