Перник-7

  • 20 124
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 372
Точно за Битовия комбинат ти казвам,там нали има козметици, фризьорки, маникюристки и за това така му викат. Това на качамака е до нас, да не би да имаш предвид Лиза?
да бе Embarassed аз пък каква Лина hahaha грешка

# 271
  • тук-там
  • Мнения: 14
Благодаря ви за бързите отговори. Мисля следващата седмица да отида да го видя. Ще споделя какви са ми впечатленията.

# 272
  • Мнения: 255
Здравейте, сладурки!

Добре дошли на новите мацки - дано ви е уютно при нас!

Аз все по-рядко се включвам, ама няма как... Бачкане, после бързам да се прибера да нагушкам Деян, да се справим за следващия ден и то вечерта се търкулнала. А нали мъжО все пътува и ми е доста трудничко да съчетавам всички дини, ама все някак ще се напасна. Най-ме измъчва липсата на удобен превоз до София. Или не спират маршрутките и рейсовете на Буч. път, или има невероятни задръствания... А няма удобен влак. Ох, какво ви занимавм с глупости.

Иначе за среща съм винаги готова - стига да не е през седмицата. А все пак и 8 декември и коледни празници наближават. Задължително трябва да се организираме.

Боби, айде сдавай го тоя склад и обратно в Мултиплекса  Naughty!

Коте, радвам се, че се включваш. А и си обещала да дойдеш на среща, ако разбира се има такава.

Милена, как върви отслабването? Че скоро нали има от вкусните празници.

Лека вечер на всички и когато мога пак ще наминавам на територията на пернишкия форум  Grinning!

# 273
  • Мнения: 3 372
Ани, те сега ще сменят разписанието на влаковете и може някой да ти стане удобен Peace За маршрутките - те на Буч. път вече са фрашкани ooooh! Гадно е да се пътува всеки ден до работа, ама като няма начин Tired
За отслабването - ама какаво отслабване, ям си порядъчно Embarassed Добре че не качвам Praynig Гладувам по 1-2 дена в седмицата, за да не кача сваленото до тук, иначе нямам воля за диети в тоя студ ooooh!

# 274
  • Мнения: 398
 Добро утро !!!

 Доколкото виждам днес в Перник има празнуващи.
 
 Честит Рожден Ден на Светла К ,
 много здраве , щастие , усмивки и повече красиви мигове.
 

# 275
  • Мнения: 1 608
  bouquetСветле, Честит рожден ден! Всичко най-хубаво пожелавам на теб и прекрасното ти семейство. Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 3 372
Честит рождет ден Светле!

Желая ти много здраве, а другото само ще дойде! Hug

# 277
  • Мнения: 589
Здравейте, дружина!
Да не сте ме забравили?
Добре дошли на новите попълнения!
Светле, честит рожден ден! Много усмивки и незабравими мигове ти желая!


# 278
  • Мнения: 398
 Много ви моля дайте инфо за добър дерматолог в Перник , че с дребосъка ми е трудно ходенето до София.

# 279
Здравейте на всички!Какво стана със срещата?Да запазвам ли местенца,че времето си минава?Ако искате да вземем и мъжете?Пишете-моля ви се!Нека се отнесем сериозно към проблема!

# 280
  • Мнения: 3 372
сериозно към проблема!
Проблем Thinking Няма проблем Whistling

# 281
  • Мнения: 589
Айде пак да се включа с въпросче. Дайте координати на свестен логопед в Перник!!! Praynig Виждам, че има логопедична група в 11 ОДЗ, но ние не ходим на ясла. Няма телефон или мейл...

# 282
  • Мнения: 1 608
Ели, за Калоян ли ти трябва? Не е ли много рано?

За логопеда пиши на Fairy, тя напоследък не пише в темата. Сигурна съм, че ще помогне със съвет.

# 283
Zdraveite, i az sum ot Pernik i bqh ocharovana, 4e v bg-mama ima i mami ot moq grad. Purvo iskam da se izvinq za latinicata, no v momenta imam problem s komputura mi i nqmam kirilica. Shte se radvam da pisha tuk i da se zapoznaem. Za sebe si moga da kaja, 4e imam edno dete -mom4ence-  na 3g. ,a do 2 sedmici ochakvam poqvata i na vtoroto. Leka ve4er zasega!

# 284
  • Мнения: 3 372
Zdraveite, i az sum ot Pernik i bqh ocharovana, 4e v bg-mama ima i mami ot moq grad. Purvo iskam da se izvinq za latinicata, no v momenta imam problem s komputura mi i nqmam kirilica. Shte se radvam da pisha tuk i da se zapoznaem. Za sebe si moga da kaja, 4e imam edno dete -mom4ence-  na 3g. ,a do 2 sedmici ochakvam poqvata i na vtoroto. Leka ve4er zasega!
Добре дошла при нас Hug Много ще се радваме да пишеш при нас  bouquet Hug Леко раждане Wink

Общи условия

Активация на акаунт