Гел за мокър ефект

  • 4 596
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
На Лореал, особено мъЖкия е страшна работа  Peace

# 16
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Този е страхотен
http://www.ibeautyny.com/goods_detail.asp?goodsIdx=2467
ползвам го от една година

# 17
  • Мнения: 5 362
А как се казва този крем на ейвън?
От серията Advance Teсhniques е,Damage repair нещо пишеше...Бяло и синьо е опаковката.
В актуалния за момента каталог е намален- на 4,90 лв е.

# 18
  • Мнения: 252
ОК мерси ще погледна и каталоха на евън да го видя

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ползвала съм на Лореал.Не мога да кажа дали е хубав, защото в малкото случаи в които съм пробвала да слагам гел, винаги имам усещането, че имам гъмжило от въшки в главата си.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз ползвам на Керестаз и съм много доволна. По скъп е от повечето продукти, които са ти препоръчали, но е доста икономичен. Не създава тежест на косъма и не го прави твърд и не замърсява косата.
Аз от всички други продукти за коса, като гел, пяна, вакса и т.н. получавам разни сърбежи (в най-добрия случай) и понякога и пърхот, но от този на Керестаз нямам никакви оплаквания, много съм доволна.

# 21
  • Мнения: 252
Аз ползвам на Керестаз и съм много доволна. По скъп е от повечето продукти, които са ти препоръчали, но е доста икономичен. Не създава тежест на косъма и не го прави твърд и не замърсява косата.
Аз от всички други продукти за коса, като гел, пяна, вакса и т.н. получавам разни сърбежи (в най-добрия случай) и понякога и пърхот, но от този на Керестаз нямам никакви оплаквания, много съм доволна.
А каква му е цената и колко мл. е

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ох, и аз отдавна търся препарат, който да придава на косата мокър ефект, а  тук на всяка крачка срещам жени с начупени коси, които седят като мокри, но ме е срам да питам някоя какво точно използва.

# 23
  • Мнения: 17 407
Ми питай де, да знаем! Ама те пък може току- що да са излезли от къщи или от салона... Mr. Green
МАцки, някоя ползвала ли е брилянтин, той не е ли с мокър ефект newsm78  Харесала съм си един маслен гел тип брилянтин, на Saphir, ама не смея да си го купя.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз ползвам на Керестаз и съм много доволна. По скъп е от повечето продукти,......................................
А каква му е цената и колко мл. е

Последно го взех на 43 лв. - 150 мл. е.

# 25
  • Мнения: 252
Мерси за отговора

Общи условия

Активация на акаунт