кростренажор

  • 5 192
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
Ами следващия ще е Kettler-като сваля с този 20-25 килца,тъкмо ще се е амортизирал и ще си
имам нов за поддържане на формата и сваляне на последните килограми.Ама и аз си вярвам,а Laughing   

По-добре да ти е първият и последният, и с него да свалиш всичките кила Peace

 bowuu

А ако се тренира всеки ден, по колко минути трябва да се върти?

За да има ефект хубаво е да е между 45-60 минути поне 4 пъти седмично с редуване 2-3 дни тренировка, ден почивка, може да се почива (уж е препоръчително), а може и да не се... Важното е да започнеш, а после ще му мислиш на база това как се чувстваш и дали получаваш желания от теб резултат  Peace

# 16
извинявайте,че се меся тук,но искам да питам
А ако се тренира всеки ден и сутрин и вечер добре ли ще е или няма смисъл,като се почне засега от 25 мин в последствие се стигне до 40мин.Сутрин тренирам на гладно,а вечер гледам да са минали най-малко 2 часа от последното ми хранене

# 17
  • Мнения: 6 958
извинявайте,че се меся тук,но искам да питам
А ако се тренира всеки ден и сутрин и вечер добре ли ще е или няма смисъл,като се почне засега от 25 мин в последствие се стигне до 40мин.Сутрин тренирам на гладно,а вечер гледам да са минали най-малко 2 часа от последното ми хранене

Аз смятам, че е добре, само трябва да внимаваш да не се пренатоварваш, но най-добре си е 1 тренировка за деня, но както трябва, т.е. 45-60 минути иначе за вечерната тренировка след ядене и най-добре преди лягане  Peace

# 18
  • Мнения: 842
Не знам за вас, но аз посмъртно не мога да изкарам 60 минути  no

# 19
  • Мнения: 6 958
Не знам за вас, но аз посмъртно не мога да изкарам 60 минути  no

И аз не можех, нооооо с времето от 20 минути увеличих на 60 минути, дори когато бях 100 кила   Shocked  но само и единствено когато пия Л-карнитин успявам да издържа толкова, иначе не мога!!!  Peace

# 20
засега съм стигнала някъде до 30 мин,защото аз на всяка тренировка увеличавам разстоянието,но забравих да кажа,че аз карам велоаргометър и с него е по-лесно и успявам да издържа,издържала съм съм най-много до 50 мин,но аз не пия Л-карнитин

# 21
  • София
  • Мнения: 275
Ами следващия ще е Kettler-като сваля с този 20-25 килца,тъкмо ще се е амортизирал и ще си
имам нов за поддържане на формата и сваляне на последните килограми.Ама и аз си вярвам,а Laughing   

По-добре да ти е първият и последният, и с него да свалиш всичките кила Peace


Щеше да е добре да е Kettler, но мъжлето искало да ме изненада и понеже не разбира много-много от фитнес уреди е взел AbFit. Както и да е...И да се къхаря сега,че не е Kettler нищо не мога да променя... #2gunfire

# 22
  • Мнения: 870
Не знам за вас, но аз посмъртно не мога да изкарам 60 минути  no

И аз не можех, нооооо с времето от 20 минути увеличих на 60 минути, дори когато бях 100 кила   Shocked  но само и единствено когато пия Л-карнитин успявам да издържа толкова, иначе не мога!!!  Peace

На коя фирма е Л-карнитин-а, който пиеш?

# 23
  • Мнения: 6 958
Не знам за вас, но аз посмъртно не мога да изкарам 60 минути  no

И аз не можех, нооооо с времето от 20 минути увеличих на 60 минути, дори когато бях 100 кила   Shocked  но само и единствено когато пия Л-карнитин успявам да издържа толкова, иначе не мога!!!  Peace

На коя фирма е Л-карнитин-а, който пиеш?

Принципно пия на Биогейм, но в момента имам на Адифарм  Peace

# 24
  • Мнения: 4 678
Карнитина вече се научиха да го правят добре,качествен има почти във всички аптеки по мои наблюдения Grinning

# 25
  • Мнения: 8 242
Не знам за вас, но аз посмъртно не мога да изкарам 60 минути  no

И на мен ми се струваше това страшно много като време.. Не съм тренирала сериозно от 2 години (преди да забременея). Тогава правех по 4-5 тренировки седмично и правех 60 мин. колело след което 60 мин. кростренажор.. после разните там уредчета и накрая 30 мин. багяне на пътечката..
Луда мания  Crazy Ама и ефекта си го биваше  Mr. Green
Сега едва ли бих правила повече от 60 мин. общо.. То и нямам толкова време от дребното  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт