Обица на пъпа

  • 138 735
  • 515
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 43
Здравейте!

И аз се присъединявам към искащите обеци на пъпа.

Само ,че имам един въпрос:  Понеже съм раждала преди месец и нещо и отдолу имам едно мааалко коремче,което ми е останало и още не се е прибрало(не,че е кой знае какво,просто да кажем ,че не е идеално плосък) има ли вероятност в студиото да ми кажат..."Ти накъде си тръгнала с това коремче или по принцип няма значение телосложението  newsm78  Знам,че през лятото не е хубаво да се слагат обеци и татуси,но искам да се обзаведа за плажа   Flutter

И ако някой ми препоръча добро място за пробиване на пъпове в Пловдив ще съм му много благодарна   bouquet

Няма никакъв шанс да ти го кажат това, не се притеснявай Simple Smile Аз съм от Пловдив, и трите ми пиърсинга (нос,език,пъп), с които, да чукам на дърво, не съм имала никакви проблеми, са правени при Жоро в студио Мопс. Той е много готин и най-важното разбира си от работата, всичко е на ниво. Ще ти обясни всичко, каквото те интересува. Намира се на центъра, до "На тъмно", ако искаш пиши ми ЛС да ти обесня по-подробно къде се намира.

# 496

3. полагат се грижи като за всеки пиърсинг отначало
Predi edin mesec si slojih obeca na papa i vsi4ko beshe OK.Predi dva dni imashe malko krav i nqkakav sekret maja q s vsi4ko kakto mi kazaha.Kajete mi s kakvo da q namaja za da ne karvi.

# 497
  • Мнения: 2 172
kittie  не мога да ти изпратя ЛС.Дава ми,че си си изчерпала лимита  Rolling Eyes

# 498
  • Мнения: 32
Лелее ако майка ми беше чела тази тема навремето, когато ми хрумна, че незабавно искам обеца на пъпа, но съм бъзла и исках разрешение, сигурно жената щеше удар да получи   #Crazy
Изобщо нямах идея, че може организма да я изхвърли, да не говорим, че си купих една най-обикновена (титаниева май) и ми я сложиха направо нея при пробиването. Един месец зачервяване, малко гной, от време на време лек дискомфорт, ама нищо кой знае какво! Сега - 7 години по-късно си я нося със здраве и единствено се чудя какво ще я правя като забременя  newsm78 Като бях 13-годишна тийнейджърка си мислех, че като стана толкова дърта да съм бременна, едва ли не ще съм на преклонна възраст и няма да ми липсва да я махна, защото едва ли повече ще си показвам корема  hahaha Joy Да кажем че сега мисля друго  Laughing И в тоя ред на мисли -
elfi4ka  само месец и нещо след раждането корема ти е едва малко неприбран и ще си слагаш обеца на пъпа  newsm78 #Crazy Евала - или си голяма късметлийка откъм структура, или не зная какво си правила, че да го постигнеш   bouquet
И няма никакъв шанс някой да ти направи забележка - виждала съм наистина пълни момичета, които са с обеци на пъпа, че носят и къси дрешки, да се вижда - на тях все някой им  е пробил пъпа нали  Mr. Green И не искам да остана неразбрана - нямам лоши чувства към пълни хора, а към такива, които нямат никакво чувство за това къде е границата на естетическия външен вид  Peace
Успех и дано се обзаведеш супер за плажа  Hug

# 499
  • Мнения: 43
elfi4ka На главната улица, точно до магазин Дафне има една уличка малка, която води до един магазин - "На тъмно". Студиото на Жоро е точно срещу този магазин.

# 500
  • Мнения: 267
здравейте , аз имах обица,но като забременях към 4 месец си я махнах,сега се чудя дали ми се е запушила дупката и дали да я слагам,да не би да се възпали нещо като при пробиването  newsm78
Елфичка , завиждам ти за малкото останало коремче,аз вече 3 месец се мъча с коремни и не ставааа  #Crazy ooooh!

# 501
  • sofia
  • Мнения: 1 426
В събота си пробих пъпа САМА със стерилна игла от спринцовка. До днес носех златна обеца за ухо с камъчета  Embarassed, не можех да сложа тая специалната дето си я купих щото беше тясна дупката, но преди малко я сложих  Simple Smile. Няма възпаления, няма нищо подобно. Дезинфекцирам със спирт 3 пъти на ден и мия със антибактериален сапун и това е. Гледах няколко клипчета във v-box как се прави.  Hug

# 502
  • Мнения: 267
В събота си пробих пъпа САМА със стерилна игла от спринцовка. До днес носех златна обеца за ухо с камъчета  Embarassed, не можех да сложа тая специалната дето си я купих щото беше тясна дупката, но преди малко я сложих  Simple Smile. Няма възпаления, няма нищо подобно. Дезинфекцирам със спирт 3 пъти на ден и мия със антибактериален сапун и това е. Гледах няколко клипчета във v-box как се прави.  Hug
ти си герой,как сама бе не те ли боля  #Crazy,аз едно трън4е не мога да си изкарам с игла,а кво остава да си пробия пъпа  Sick

# 503
  • sofia
  • Мнения: 1 426

[/quote]
ти си герой,как сама бе не те ли боля  #Crazy,аз едно трън4е не мога да си изкарам с игла,а кво остава да си пробия пъпа  Sick

[/quote]

На ухото повече боли, казвам, защото имам и там дупки, стандартни като на почти всички  Simple Smile.
Мен не ме боля, явно зависи от прага на чувствителност към болка  Peace

# 504
  • Мнения: 5 254
Мале, КиФла само като те четях и ми настръхна косата  Crazy

# 505
  • София
  • Мнения: 1 914
Aми не е разумно сами да се пробиваме, но всеки си знае.  Peace

И не се промива със спирт Naughty Изгаря кожата. Само няколко дни с кислородна вода и после с физиологичен разтвор.

# 506
  • Мнения: 63
Аз също имам на пъпа,но ме интересува вярно ли е,че не трябва да се слага сребро?

# 507
  • София
  • Мнения: 1 914
O, не. Злато и сребро не са подходящи за пъпа и изобщо за пиърсинг, различен от на ухото.  Naughty

# 508
  • Мнения: 24
Имам сребро от 2 г. и засега нямам оплаквания Simple Smile

# 509
  • Мнения: 267
Ейй на моето питане никой не отговори  Whistling
има ли момичета,който след раждането пак са си сложили обицата,имаха ли проблем с дупката  newsm78 и дали ги е боляло ?

Общи условия

Активация на акаунт