Всекиму според делата?

  • 1 968
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 319
Еееей, разбирам тормоз, но и над новородено   no ... Това вече не ми го побира главата. Вместо да Ви честитят, а те ...
Както са ви казали: продавайте или под наем. А най-добре е, ако става за офис да го дадете под наем на някоя фирма.

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Една моя позната в аналогична ситуация си продаде етажа на цигани. Без майтап, наистина им го продаде  Grinning Циганите изглеждаха уж чисти и прилични, ама после като се започнаха едни цигански празненства с чалги и маанета и гости за по цял месец  Mr. Green целия катун - у тях  на гости Mr. Green Неразбраните и роднини пишман станаха, че я принудиха да се махне и се видяха в приключение с циганята. А жената изтегли кредит и като добави парите от етажа си купи много хубаво и просторно самостоятелно жилище. Сега си живее на спокойствие, роднините да му мислят  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 2 039
Една моя позната в аналогична ситуация си продаде етажа на цигани. Без майтап, наистина им го продаде  Grinning Циганите изглеждаха уж чисти и прилични, ама после като се започнаха едни цигански празненства с чалги и маанета и гости за по цял месец  Mr. Green целия катун - у тях  на гости Mr. Green Неразбраните и роднини пишман станаха, че я принудиха да се махне и се видяха в приключение с циганята. А жената изтегли кредит и като добави парите от етажа си купи много хубаво и просторно самостоятелно жилище. Сега си живее на спокойствие, роднините да му мислят  Mr. Green
На такива роднини, така им се полага. Продаваш имота на циганина с циганката и след месец цял катун се събира, все едно там са са си векували. Те и сметки не плащат - ни ток, ни вода...

# 18
  • Мнения: 3 674

..вуйчо ми стреля с пистолет в присъствието на бебето, като гилзата рикошира и  падна до количката. ........


А вуйчо ти наред ли е... newsm78 В смисъл мисля че има нужда от психиатър... Thinking

# 19
  • Мнения: 5 468
Една моя позната в аналогична ситуация си продаде етажа на цигани. Без майтап, наистина им го продаде  Grinning Циганите изглеждаха уж чисти и прилични, ама после като се започнаха едни цигански празненства с чалги и маанета и гости за по цял месец  Mr. Green целия катун - у тях  на гости Mr. Green
Това е страхотна идея Mr. Green Peace и гласувам с две ръце за нея.
Щом като искат да е гарга, нека бъде рошава. Ако нотариалния акт е на твое име, още утре пускай обява за продажба. И не знам вече, как се добавя, че е за цигани Joy. Само те ще ги оправят твоите пейзански роднини Close.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 079
В беда,
Според мен прецени кое ти е по-мило - семейството и спокойствието ти или роднините, с които ще си стопиш нервите.

Вчера
 
вуйчо ми стреля с пистолет в присъствието на бебето, като гилзата рикошира и  падна до количката

А утре? newsm78

Както е тръгнало може и над главата ти да стреля или около нея! #Cussing out #2gunfire
Според мен не рискувай, а отиди при адвокат, консултирай се с него, продавай имота и купете нова къща. Млади сте, ще теглите един заем и ще изплатите без да сте се усетили.
А тази част от имота си наистина продай на цигани или на турци - да види твоята рода тормоз! #Crazy

# 21
  • Мнения: 1 568
Искрено ви съчувствам! Има хора простаци,на които не можеш да въздействаш по-никакъв начин-страшно е! Ти го плюеш,той мисли че дъжд го вали! Ужасяват ме такива хора!
Мисля че единственият начин е да се махнете от там,за съжаление!

Общи условия

Активация на акаунт