Подходящ клуб за 7ми рожден ден в София

  • 4 073
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 535
Мики-Маус е много хубав клуб

През април точно там празнувахме 7-мия рожден ден - ул. “Княз Борис І” № 58. С изключение на това, че ми се стори малко тясно децата си изкараха страхотно. Предложиха им игри като за по-големи деца. Играха на Туистър, 1-2 песнички под формата на игра, дискотека. Имаше и още, но трябва да си опресня спомените. Имахме и едно по-малко детенце (на около година и половина), но и за него имаше занимания - малка пързалка, куклена количка...
Съжалявам, че не открихме малко по-рано клуба. Следващата година, когато става на 8 вече ми се струва, че няма да сме за там.

http://miki-club.com/contact.html

# 16
Според мен Джули ленд е едно хубаво място направено за децата и техните родители има козметичен салон солариум бар с качествени напитки и цялата обстановка е много луксозна.
Найстина можеше да по-голям но нямаше да е в кв.Иван Вазов м,а някъде в покрайнините на града ние сме доволни от това което сме видяли и преживяли в клубчето което все пак не е никак малко. Хубаво е че има такива места в който човек може да забрави каде живее все пак.
 newsm78 newsm78

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Найстина можеше да по-голям но нямаше да е в кв.Иван Вазов м,а някъде в покрайнините на града

 hahaha желязна логока. Не'а думи  Sick

# 18
Здравейте,можете ли да ме ориентирате какви са цените в Джулиленд за наем на едно дете,както и тези на детското меню? На нас все още ни е рано, но ми се ще да празнуваме в някой нов детски клуб,където да се предлагат по- интересни неща. По отзивите личи,че вероятно клубът е много хубав. А мога ли да заведа децата си там по време на стачката през деня за почасово гледане?Предлагат ли такава услуга,че им омръзна в къщи само пред компютъра и телевизора!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
Да, можеш да ги заведеш почасово, но не знам каква е цената. Иначе за РД е по 12 лв на дете за 2 часа, като се включва и пица или сандвич и предполагам нещо за пиене. На нашия РД децата се забавляваха много с наличните играчки - батут, пързалка, басейн с топки, надуваем замък и т.н, но някъква по-специална анимация, освен тържественото духане на свещичките и детското шампанско, нямаше.

# 20
  • Мнения: 4 841
скорошна тема за Джулиленд

Това може да ти е от полза при избора!

# 21
E вече разбрах каква е цената за почасово гледане-за всички,които не знаят 6лв. на дете. И моите бяха два броя, малко ми дойде нанагорно, но ако искаш... Иначе е много луксозно и хубаво.За това ЕВАЛА!!!

# 22
 Joyпишете ми , ако може, по-подробно за цени в различните клубчета, както и условията там

# 23
  • Мнения: 1 608
Харесаха ми последните РД /8-ми/на, които присъствахме в Двете феи. Хубави партита с много игри. Децата много се забавляваха.

# 24
  • Мнения: 3 271
Ако децата харесват арт занимания, за тази възраст е много подходящо в арт кафе Импресия. Ходихме в неделя, за 10-12 деца би било чудесно. Ние имаме няколко по-малки дечица в групата и това ни спря.

# 25
  • Мнения: 132
Младост."Fun city"Когато съм водила дъщеря ми там съм виждала,че има рождени дни.В боулинга и в залата с електронните игри.Доста е широко ,има надуваем батут и куп други забавления.

Общи условия

Активация на акаунт