Ей ги на, останаха й дни 100-тина на ДЕКЕМВРИЙСКАТА дружина!

  • 13 197
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 534
Дари, да ти е живо и здраво "голямото момче"  bouquet Да те слуша, обича и да носи по-често подаръка ти Hug

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
дари.да ти е жив и здрав рожденника и да си имате трички дичица.това е мечтата ми!

# 227
  • Мнения: 684
Добро утро момичета!
Да е жив и здрав малкия рожденник.  bigdance2
Amadisтова легло и на мен мн.ми харесва, моля те кажи колко ви излезе само леглото...аз имам нужда само от него...и сподели на живо как ти изглеждаше...на картинката е супер!А дали има възможност да се сложи решетка например на долното легло, питали ли сте за някакви промени дали правят?
Оф добре че тази седмица е къса че незнам, а другата дето ще е 6 дни незнам как ще я изкараме ooooh!
Все по трудно ми став ада стоя по 9 часа на работа...но и в нас май не ми се стои от толкова рано...
Лек ден момичета и ползотворен  bouquet

# 228
  • Мнения: 219
Да ти е жив и здрав мъжа и само да те радва и много да те глези Simple Smile
lionkata и аз на работа не издържам, направо се побърквам. То поне да имаше и какво да се прави. Поне като се пренесем, взимам размерите и цял ден ще си чертая стаите, че иначе направо не знам. Айде тая седмица добре, ама другата  ooooh!

# 229
  • Мнения: 13
Привет и от мен!
Момичета, много съм стресирана-качвам по килограм на двс-три дена.Не мога да кажа ,че се тъпча като невидяла,ям си нормални-сутрин,обед и ветер.Корема ми вече е доста голям и дори и да искам не мога да ям много защото бързо ми става тежко.Ето вече съм 71 кг ,т.е. плюс 7 от началото и последните 5 ги качих за два месеца.Не се притеснявам,че няма да ги сваля,знам че бързо се свалят,притеснявам се как ще се отрази на бебчо.Предния път бях качила 23кг,а дъщеря ми се роди едва 2800г.Всичко съм трупала не мен.И сега като се кача на кантара изпадам в ужас.
Ох,оплаках се
И мен вече ме боли таза и особено опашната кост.Вечер като се завъртам се събуждам от болки,ама това са приятни неща.
Вече пъпа ми е изкочил напълно и мъжа ми го използва като звънец да звъни на бебо Grinning
Лек и спокоен ден на всички! Много е хубаво,че ви има.

# 230
  • София
  • Мнения: 136
Моето пъпче пък все така хлътнало си стои... само къде е вече с големина на плувен басейн. При всички ли изкачат или не е задължително?  newsm78
Аз от няколко дни се будя ужасно схваната. 15 мин ми отнема да се раздвижа за да мога да се претърколя и да стана и уж съм само 5-6 кг отгоре, а вече ходенето на по-дълги разстояния и изобщо всички неща, които съм вършила с лекота вече ме затрудняват Sad Преди години по време точно на празниците покрай 6-ти декември бяхме на Перперикон. Тогава тежах не повече от 50 кг и с ужасни мъки се качих до разкопките на новото селище, а преди нас вървеше една групичка в която имаше една бременна мацка, която като съдя по мен в момента е била някъде 7-8 месец... Не и личеше изобщо нито мъка, нито умора... откъде взимат сили тези жени  #Crazy
Дари честит да ти е съпруга. Много да те радва и слуша
Честито и на всички мами разбрали какъв цвят човечета са си нарисували   bouquet

# 231
Маленуш,и моят пъп въобще не е изпъквал и през 2 ми предишни бременности.Мисля,че е до физика.Аз винаги съм си имала малко коремче и моге и затова а моге и защото моят пъп е дълбок като кладенец EmbarassedЗа схващането и аз умирам.Нощем като се събудя не мога да си опъна краката,чуствам какми се схващат в прасците и очите ми изкачат от болка. #ShockedОнзи ден сутринта при едно такова схващане така ми се сгърчи кракът,че още ме боли и не мога да стъпвам добре на него и да го държа опънат.Ще тябва да кажа на доки.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Здравейте мамчета!
Дари, честит ти рожденник!   bouquet
Мен също ме боли гърба и въобще не мога да спя, но още малко ни остана. А за пъпчета бях чела, че при всяка жена е различно, при някои излизат навън, а пък при други просто стават по-дълбоки.

# 233
  • Мнения: 561
Amadis, и аз да се включа в питането, колко ти излезе леглото и останалото?
Veshti4ka, и аз съм разочарована от Линеа Стар, няк`ви девойке седят, ама хич не им се работи, само с модули е възможно .....
Аничка, Севрол работят и по твои проекти, обаче цветовете не ми допадат.... охх, не знам, големият не ще да спи на втори етаж, ама не ще и над главата си да има легло, ще се побъркам, де да беше стаята 20 м2...
Ще проверя Неосет на Амадис, дано се намери нещо.
Дари, честит рожденник и от мен   bouquet

# 234
Май не чета мн.добре и недовиждам..Дари, да ти е живо и здраво мъжлето.Мн.да се обичате! kiss

# 235
  • Мнения: 482
Здравейте всички! Ние бяхме на консултация - всичко ни е наред, но сега пък сме се обърнали с дупето надолу. Слушаха ни тоновете, кръвното ми е добре, бебето расте, само имам леки отоци и 7 дни ще бъда на белтъчна диета. До сега съм + 8 кг. Разбрах, че раждането ще ни струва 1300лв с моята си лекарка, дата за секцио ще ми определят като започне декември ако преди това не започна да раждам. Каза, че вече няма причина да не правим секс, но само настрани и да бъдем по-внимателни. Ултразвук - следващия път. И на баткото купих много сладки дънки и блузка, и един автовоз, за да е доволен и той. Сутринта изтърси, че и той иска да има контракции  Laughing.
Дари, честит празник на таткото, да ти е жив и здрав и да ви носи на ръце! Колко струва това кенгуру?









Create cool Profile Comments

# 236
  • Мнения: 534
момичета,
ще пусна в аванс новата темичка (дано не ни санкционират Wink), тъй като изключвам тази вечер интернета. Нали утре чакам да дойдат да сменят дограмата, а кабела ми минава през старата дограма, та сигурно няколко дни ще съм без нет...допишете тази тема и след това продължете в новата...аз ще ви настигна сигурно там Laughing

# 237
Ех Иве,винаги мислиш за нас.  love001 Hug

# 238
  • Мнения: 630
Дари, честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав и заедно да се наслаждавате на едно прекрасно бебе през декември.   bouquet

Аз отговорих на Лионката на лични, но няма проблем и тук  Simple Smile. Леглото без матраците е 1160лв. В действителност е много по-хубаво, защото има и варианти на цветни страници - оранжево, синьо и наситено розово. Поръчахме и гардероб, като избрахме подходяща височина - има такава опция. Така обаче ни излезе 1200лв.  Бюрото е 502лв. / има и шкаф към него/ Забравих да уточня, че двете чекмеджета за леглото се плащат отделно и са 244лв. /моля за извинение /, а матраците са по 196лв.
Осъзнавам, че нещата са доста скъпи, но наистина качеството на изработка ми изглежда перфектно, пасна ни на малките размери на стаята, а и доставката става за 30 дена.  
Лека и приятна вечер   bouquet

# 239
  • Мнения: 280
Благодаря ви момичета  Hug ще му предам честитките като се прибере от работа.

Дари, честит празник на таткото, да ти е жив и здрав и да ви носи на ръце! Колко струва това кенгуру?

Взех го за 35 лева и е много яко, иначе нямам идея какви са им цените по другите магазини.

Общи условия

Активация на акаунт