Ей ги на, останаха й дни 100-тина на ДЕКЕМВРИЙСКАТА дружина!

  • 13 205
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Добро утро и от мен/или е добър ден!?/Тази нощ определено поспах за разлика от предишната.С изключение на четрите пъти уриниране ooooh!
Баба Тонка от старата детска на сина ми се обадиха преди два дни и ми казаха за тези изследвания.Но аз им казах,че напускаме/за съжаление/.Предполагам,че и тук в Търговище ще ми ги искат-Задължителни са.Аз обаче ще се опитам да го прекъсна уж за 1 ден от софия и да го започна тук,за да не правиме ВСИЧКО отначало,а да се води прехвърляне.Ще вида дали ще успея!
За сващането на гърба-и аз спя на матрак,но нямам възможност на дивана в хола,защото в тая чужда къща...
А този списък така ме върна 5 години назад Grinning
ПРИЯТЕН И СЛЪНЧЕВ ДЕН !  bouquet  bouquet  bouquet

# 256
  • Мнения: 482
Добро утро, ние пак сме с онзи вирус с разстройство и повръщане. Относно списъка да ви кажа, че аз се убедих, че термометърът за вода е напълно излишен, защото както пишат по книжките, че водата за къпане трябва да е с темпаратура около 37 градуса - то това си е направо студена вода и вие не бихте се къпали с нея. Затова е много по-лесно просто да се провери водата с потапяне на лакът в нея - ако на вас ви е приятна на добир, всичко е наред.
А за детските градини - видях при нашата педиатърка да идват за същите изследвания, а и сестра ми правиха за малката, наистина са нови тези изисквания.









# 257
  • Мнения: 219
Добър ден и от мен!
ПОжелавам ви много усмивки  Hug (все пак идват 4 почивни дни ... за повечето) Simple Smile

# 258
  • Sofia
  • Мнения: 4 738
Здравейте и от мен!
Този списък, много , ама много ми харесва  smile3525 За доста от нещата изобщо не се бях и сетила. Много благодаря!!!
За схващането , току що се видях с моя Доки и му споделих, че се посхващам от време а време . Та това било в резултат на понижаването на нивото на калия и каза, че е добре да се пият сокчета от каисии и праскови и пресни плодове, разбира се. А и от вишни.
Иначе бебо е добре уж, върви си упорито 2 седмици на зад, но вече тежи цели 400 гр. Пола не го видяхме, но след обяд съм на ФМ и се надявам там да видим освен , че свичко ни е наред , да видим и какво сме  Praynig Живи и здрави
Приятен ден за сега  Hug

# 259
  • Мнения: 219
Shantal калции има също така в млечните продукти. Ако обичаш пии мляко и яж сирене! Аз един ден за около 30мин си изпих 1л пресно мляко с калции (не помня на кой беше, но го рекламират, да се надяваме, че найстина е имало повече калции, а не само на опаковката  hahaha ). То обикновенно организма си иска това от което има нужда, и ти се прияждат точните неща, ама все пак...

# 260
  • Мнения: 469
Здраейте и от мен!! И на мен ми се схващат прасците от време на време сутрин при ставане, уж ям плодове, но явно си е нормална част от бремеността.

мunieca, и на мен не са ми давали досега направление за токсоплазмоза макар че и аз казах още на първия преглед че имам котка. Подозирам че изследването е платено и за това, но все забравям да питам на ЖК-то. Много се чудя като ходя сега за кръв дали да не им кажа да ми вземат и за това (наистина в повечето лаборатории го правят изследването). А твоята лекарка сигурно ти е говорила за центъра по паразитни болести - една голяма сграда малко след хотел Сердика по булеварда където минават трамваите от Мадрид, сега му забравих името. Не може да я пропуснеш.

Някоя от вас да пие чая за бременни на ХИП? Всеки ден ли го пиете и по една чаша или по две?

# 261
  • София
  • Мнения: 210
zhaygarova, ужасна работа с тия вируси. Дано бързо ви мине. За термометъра за вода, на мен пък ми беше изключително удобен. Някак си докато не стана на 2 не се престрашавах да й нагласям водата по лакътния метод.
анима, какъв е този чай? Аз пия гадния витаминен сироп на Хип за бременни Sick и с удоволствие бих го заменила за чай, особено ако може да се подправя с 1-2 лъжици мед. А за прасците съм чела, че се дължи на натиска на бебето и промяната в кръвообръщението и като превенция препоръчват да са ти топли краката и да ги държиш нависоко. А също и да си правиш масажи вечер за отпускане.

# 262
  • Мнения: 2 641
катюша при никой не ходя в 25 просто исках да ползвам лабораторията че ми е близо а съм с малко дете. вчера предредих всички бабички  Peace
а за схващането на прасците това е остра липса на магнезии - не е хич нормално. като бях бременна предния път така жестоко се схващаха докато се събудих точно в края на 28 седмица с ужасни контракции на 10 минути и бам в болница.

# 263
  • Мнения: 284
Аз да се отчета - ще си имам МОМЧЕНЦЕ  Hug ,много е палав,постоянно ритка и сякаш подскача  Laughing .Иве като ти оправят интернета сложи ми синя количка и ми промени термина на 31.12.Лек ден на всички мами   bouquet

# 264
  • София
  • Мнения: 1 078
Честито за момченце,denitsa23.Как ще раждаш на Нова година?Лелееее. Laughing После ще се чудиш какъв празник да празнуваш. Laughing

# 265
  • Мнения: 280
Някоя от вас да пие чая за бременни на ХИП? Всеки ден ли го пиете и по една чаша или по две?
Aз го пия , гранулиран е и лесно се разтваря в хладка вода. Всеки ден по една чаша, може и по две ама ...

# 266
  • Мнения: 1 065
Здравейте, момичета! Напоследък поизпуснах някоя и друга тема и от снощи се опитах  да наваксам, но съвсем честно- забравих вече какво четох  Crazy. Със сигурност има много за поздравяване, така че честито на всички с поводи за празнуване. denitsa23, поздравления за добрата новина!
Вчера бях на консултация и мога да се похваля с поредната розова количка  Grinning. Иве, когато имаш възможност, можеш да ми я добавиш. Бебето иначе е доста голямо- по размерите му излиза, че теглото е около 1 200  Shocked Терминът ми излиза много по- рано, но не им се връзвам на тези данни. И с първото така беше, а после си родих на термина.
Случайно на някоя да се появяват кожни образувания? Щото в чудо съм се видяла вече. Появиха по време на първата ми бременност, миналата година пак дръпнаха малко по време на бременността и сега имам все нови и нови. Да се притеснявам ли?

# 267
  • Мнения: 482
Аз пиех сиропа на Хип и сега го сменям с Пренатал - таблетки, да пробвам и тях, първия път пих Матерна, но ако се изпият преди обяд, направо си отива към повръщане работата.

# 268
  • Мнения: 684
Здравейте момичета и от мен!
Ама какво е време гадно, а?Леле така се кефя на 4 те по4ивни дни а то като е такова смарангясано...ще се побъркаме просто...
Не че нямам работа и в нас но като не може да се излезе...става лошо.
Анимакажи за този чай на ХИП?Вместо витамини ли е или някакъв който да стимулира лактацията?
Лек ден засега на всички и дано почивните дни ни огрее по хубаво временце.

# 269
  • Мнения: 630
...
Случайно на някоя да се появяват кожни образувания? Щото в чудо съм се видяла вече. Появиха по време на първата ми бременност, миналата година пак дръпнаха малко по време на бременността и сега имам все нови и нови. Да се притеснявам ли?

Имаш предвид гадните кожни висулки нали? Сдобих се и аз с тази прелест, че и се множат. Чела съм, че след раждане изчезват и ха - дано! С предишната бременност нямам спомен да съм се "опесъчавала" така.

Ние пък тежим 565гр. и отиваме чак на 3-ти януари, но няма смисъл Ивалинаи да мести датите - те всеки път излизат различно.

Сега преминах на Неоксид, но след малко ще звънна да видя как ми е желязото и ако се наложи - ще добавим още нещо или ще ги сменя. Мъжа ми сметна, че ще излезе по-евтино ако купи 1 килограм гвоздеи, но доктора каза, че трябва и да ги вари....бъзикат се те на моя гръб  Wink
Лек и успешен ден!

Общи условия

Активация на акаунт