някакъв медикамент за успокяване при никнене на зъбки

  • 1 517
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28
Моля, ви да ми кажете вие какво ползвате при проблемно никнене на зъбки.Пробвах КАЛГЕЛ , но не мисля ,4е помага.Вие какво ползвате и колко мислите ,4е облек4ават тези гел4ета или каквото слагате.Мисля че доста ги боли горките мъници и ми е кофти да стоя безполезна и да гледам

Здрасти,

Нашата докторка е привърженик на хомеопатията и на Боби много му помагаше Chamomila CH30 - в превод - това е лайка, която го успокоява. На Боарон е и разреждането е 30. Слагаш по 5 топчета 2-3 пъти на ден във водичка /около 50 мг/, за да  изпие по-бързо. Моя змейко много плачеше заради тези зъбки и това определено го успокояваше - не киселееше през целия ден. Ако не му помогне на бебчо - поне няма да му навреди. Simple Smile

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 21:19 от kristina78

# 16
  • София
  • Мнения: 4 423
Генги гел, не усещаме зъбите ( слава Богу) Peace

# 17
Другите майки добре са ти ги казали лековете, освен тях и малко с ракийка да му ги намажеш, но да не му стане навик. Laughing

# 18
  • Мнения: 845
Генгигел бейби!
По-скъп е, но си заслужава!
С двете ръце За мен е вълшебен гела. Скъпичък е, но го ползваме вече 6 месеца. Заплаче ли, го намазвам и ведната спира милото и се усмихва. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 332
Другите майки добре са ти ги казали лековете, освен тях и малко с ракийка да му ги намажеш, но да не му стане навик. Laughing
Ти шегуваш ли се  Shocked.

# 20
  • Мнения: 3 695
С нищо не мажа. Давам гризалки.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
И аз не мажа с нищо, поне за сега, но знам, че Калгел и Дентинокс са за това.....

# 22
  • Мнения: 1 174
Ползвам Gengigel Baby и Chamomilla CH30.
Гелчето много й харесва, направо го засмуква и когато е раздразнена повече плаче да й дам цялата тубичка, с чийто набраздени краища си чеше венците. Simple Smile Лайката давам пак при симптоми, веднъж на ден, късен следобед, ако през деня е много неспокойна и виждам, че търси да гризе всичко, което й попадне пред очите.

# 23
  • Мнения: 1 196
Днес ме посъветваха да изтискам сок от пресен лимон,да си потопя пръста и след това да потъркам венците на беба.Венеца леко побелявал!? Rolling Eyes ,но това много помагало при никненета да излязат зъбките по-бързо и безболезнено!

# 24
ние ползваме Дентокинд-хомеопатично,150таблетки,излиза по на сметка от Хамомилата

# 25
# 26
  • Мнения: 5 362
И аз.
Калгел-а който купих така си стои.Няколко пъти съм давала Панадол,но в много краен случай.

Общи условия

Активация на акаунт