За въздържанието и още нещо!

  • 3 490
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 304
Нашето бебе е заченато по празниците- Нова година Grinning . А аз по принцип пиех цяла зима по една чашка винце всяка вечер, понякога и ракийка, лятото биричка. Забременях на втория месец, след като започнахме опитите. После докато разбера, че съм бременна, още почти цял месец съм пила алкохол, по-малко разбира се. Ходех на фитнес, работих по много, на две места. Не се измъчвай излишно всичко можеш да си ядеш, пиеш, правиш, стига да е умерено. Според мен по-важното е да не се вманиачаваш в идеята за бебе, защото така не можеш да се радваш на живота. Успех Grinning Дано скоро да ни зарадваш с добра новина

# 16
  • Мнения: 413
Хей, Зора!Накара ме да се усмихна широко в тази хубава пролетна утрин!
 Laughing
Това е точно така, но на теория всичко е по-лесно! Аз лично не съм вманиачена, защото само от няколко месеца имам такава мисъл в главата си, но ако мине повече време -сигурно ще ми е трудно да се владея.
Затова дайте да го ударим на купон и това е. Stuck Out Tongue

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
ЕЕЕ сети се бе..браво Mr. Green
Много светци ще станем на едно място да знаеш...пийвай си...това не пречи #Silly

# 18
  • Мнения: 413
Ох, че сте ми сладурчета!Толкова позитивни и мили!Благодаря, че ви има! Laughing
Дай боже всекиму весели бебета, заченати по празници между празници !

# 19
  • Мнения: 1 320
айййййй, снощи на срещата съм препила с вино явно. взе, че ми дойде лелята днес.

# 20
  • Мнения: 413
Цитат на: Момиче
айййййй, снощи на срещата съм препила с вино явно. взе, че ми дойде лелята днес.


Ееее, стига де!Съжалявам наистина!Следващия месец!!!! Sad

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Цитат на: Момиче
айййййй, снощи на срещата съм препила с вино явно. взе, че ми дойде лелята днес.

Пуууу , гадината  Twisted Evil   , кой я е канил  #Cussing out  ! И аз ще я посрещам най вероятно , по съседство , нали една до друга пихме  Laughing , сигурно и другото така  Close .
Ще продължим членството в отбора  Момиче, к'во да се прави ....
Ииии .. айдИ по темата - и аз съм ЗА всичко с мярка без втиляване !  Sunglasses  А , само с лекарствата съм по внимателано  Sign Exclamation  , тоест колкото мога се лишавам от такива !

# 22
  • Мнения: 2 123
Цитат на: Dazy
-не мога да се въздържа от чаша хубаво мерло в неустоима комбинация със сиренце-по възможност - козе!Почти всяка вечер!Чувствам се като сатана!

Маце, сатанинско би  било ако си причиниш отказ от това удоволствие!аз лично съм също страхотен почитател на червеното винце /през лятото и бяло не отказвам Wink / в комбинация с мазни сиренца /по възможност бри или ементал, а мегду другото точно тези с мухъл не са препоръчителни за бременни.../
Положителната страна на този ти порок е
1. че доставяйки си удоволствие се зареждаш с позитивизъм, а бебоците предпочитат позитивна среда Laughing
2. намаляваш стреса и разпалваш страсти, които винаги са от полза при бебеправенето... Twisted Evil
3. във франция нямаше да се раждат бебета, ако следваха логиката ти
4. Wine Glass  newsm24

# 23
  • Мнения: 413
Ха, така!Е, такива девойки-единомисленички обичам!
И аз така, Ирини, рекох за пустите французи.
А те-напротив - раждат французойчета през глава, че ги пенсионират за особени заслуги към френч обществото.
Ни вино им пречи, ни обилни безкрайни трапези.
Предлагамда си спретнем едно винено парти с мазни сиренца и после да оборим всички предразсъдъци по отношение на благо-бебо-творното му влияние. #Milti  #Milti  #Milti

# 24
  • Мнения: 1 320
дейзи, а ти защо се чувстваш длъжна да отговаряш на всеки, който пише в темата ти?

# 25
  • Мнения: 2 123
Цитат на: Dazy
Ха, така!ЕПредлагамда си спретнем едно винено парти с мазни сиренца и после да оборим всички предразсъдъци по отношение на благо-бебо-творното му влияние. #Milti  #Milti  #Milti


Който е "за" да гласува /не с чужди карти, моля  / Peace
newsm47
има и още плюсове, като например Thinking ...бебоците ни ще са с чудесен хемоглобин /като майките си, а ако и татковците действат по същата рецепта,  Twisted Evil е  вече няма какво да ги спре... fertilization !!!/...

# 26
  • Мнения: 413
Цитат на: Момиче
дейзи, а ти защо се чувстваш длъжна да отговаряш на всеки, който пише в темата ти?


Не се чувствам длъжна!?Приятно ми е!Разтоварвам се и се радвам на позитивизма, когато го има в такова изобилие..
 Shocked Това не е редно ли? Laughing
Не разбрах забележката!

# 27
  • Мнения: 1 320
ами, ако много ти се бъбри, заповядай при нас в чата. и там има положителна енергия.
иначе темата става безкрайно дълга и товари сървъра излишно.
все пак очакваш да прочетеш чуждите мнения-отговаряй им щом ти доставя удоволствие, но поне изчаквай да се съберат няколко.

# 28
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Предполагам, че искаш да чуеш нещо от рода: Не се притеснявай пий си спокойно то е полезно или поне не вреди.
Е от мен няма да го чуеш. Алкохола обива мозъчните кледки, дори и виното, все пак това е ферментирало грозде. А ферментацията е вредна за организма. Здравословния начин на живот изключва алкохола, категорично. Все пак удоволствието не е всичко. От какво си готова да се откажеш за да имаш бебе? А като се роди, знаеш ли от колко по важни неща се налага да се откажеш. Аз се отказах от всички порочни навици, заради себе си, а колко повече бих го направила за детето си. Аз бях готова да се откажа от всичко за да имам бебе. Това, че пиеш алкохол незначи, че няма да имаш бебе, но няма да е полезно нито за теб нито за него. И все пак избора си е твой и бебето ще си е твое. Всеки прави това което му се стори за редно за детето си.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт