Обувки за есента - откъде

  • 8 286
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 423
Препоръчвам Минимен Peace

До сега съм купувала няколко чифта и съм много доволна, а от К&К не съм доволна.

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Препоръчвам Минимен Peace

До сега съм купувала няколко чифта и съм много доволна, а от К&К не съм доволна.

 Никак,ама никак не съм доволна от Минимен.Сандали за 47 лева ,след една седмица носене и едно пране изглеждаха ужасно.Все едно са 3-4 употреба.Цвета избеля драстично,стелките се сцепиха,да не говорим и,че се обезформиха. ShockedПълен боклук.

# 17
Засега, май само Колев и Колев имат нова колекция. Другите продават разни обувки, които имаше и пролетта- сега просто са ги извадили да си ги допродадат. Пък и нашия ученик е с много голям крак - та единствено в КК имаше 38 номер. Той си ги хареса, а пък и аз съм доволна, защото предните 2 години купувам само от КК и всичко си е ОК.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 535
Мам@, а къде са магазините esprit?
Христо Белчев, между Алабин и Денкоглу и в МОЛа на Стамболийски - ет.1  Wink

Нещо не можах да го намеря магазина на Христо Белчев Crazy
Беше ми по-близо, но май и аз ще се разходя до МОЛа.
Някой ходил ли е скоро там? Имат ли избор за 33-34 номер за момиченца?

# 19
  • Мнения: 3 457
Гледайте много сладурски намерих днес ,за такива като мен дето живеят на г..а на географията  Mr. Green

http://www.kasidabg.com/index.php?manufacturers_id=23

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 22:08 от koteto 123

# 20
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Мам@, а къде са магазините esprit?
Христо Белчев, между Алабин и Денкоглу и в МОЛа на Стамболийски - ет.1  Wink

Нещо не можах да го намеря магазина на Христо Белчев Crazy
Беше ми по-близо, но май и аз ще се разходя до МОЛа.
Някой ходил ли е скоро там? Имат ли избор за 33-34 номер за момиченца?

Aз ходих днес, но принципно изборът е много малък. С номерата положението е същото. Аз гледах и само тези, които са 25-26 номер де. В крайна сметка утре ще сменям 25-ти за 26, че в момента са й абсолютно по крачето ooooh!
mam@, тенкс пак  Hug страшна си

# 21
  • Мнения: 7 106
Страшно съм доволна от обувките на Перлина (има ги в Малечко). Кожени са и за огромно щастие кожата им е много качествена, защото почти всички други обувки на дъщеря ми са ожулени отпред на носа, а тези са като нови.
За сега съм и взела едни боти и едни есенни обувки от Добричкия завод, защото минахме оттам на връщане от морето, но при следващото ни ходене в София непременно ще и взема и едни обувки (или ботушки, ако са ги изкарали) и на Перлина.

# 22
  • Мнения: 104
Koteto 123, тези обувки Primigi не изглеждат никак зле, ама много скъпи бе. Знаеш ли в кой магазин ги има, щото аз не си падам много по пазаруването он-лайн

# 23
  • Мнения: 5 255
mam@, тенкс пак  Hug страшна си
Hug Знам  Mr. Green Crazy
Сподели и ти впечатления от марката  Wink

# 24
  • Мнения: 3 457
Koteto 123, тези обувки Primigi не изглеждат никак зле, ама много скъпи бе. Знаеш ли в кой магазин ги има, щото аз не си падам много по пазаруването он-лайн
и понятие си нямам,аз щото нямам друг начин да купувам и само ровя из нета-рядко пътешествам до София,но ако някои знае къде има да свирка ,че ще се наложи да дойда за училище да напазарувам  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 650
По скоро - Пловив  Stop

# 26
# 27
  • Мнения: 1 650
mam@ за котето123 беше, извинявай

# 28
  • Мнения: 3 457
е там сте ми далеко ,но ако се наложи и до там ще скокна ,но дай още нещо да мога да убедя моя  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 547
Примиджи има в магазин Шукидс в ЦУМ и Мола на Стамболийски. Имаше и намаление 50% преди около месец.

Общи условия

Активация на акаунт