Режим на Пиер Дюкан - 22 част

  • 21 461
  • 607
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 2 245


Мише, позната си ми много. Първо ник-а ти ми беше познат, но за него бързо светнах, ама сега се чудя муцката ти откъде я знам newsm78...

Муци, не знам... ако си кучкарка или коткарка.... иначе само на бездом.инфо и на дог.бг пиша... не знам  newsm78 ама и не съм физиономист, та... ти трябва да се сетиш Simple Smile

# 541
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
 Hug  Hug Hug
Може да не заминавам утре, а вдругиден, така че внимавайте в картинката Wink

# 542
  • София
  • Мнения: 2 245
Hug  Hug Hug
Може да не заминавам утре, а вдругиден, така че внимавайте в картинката Wink

Вещи, ще ни липсваш!  Hug

# 543
  • Мнения: 3 202
Къде отива Вещито?
Миши!  newsm03 и на мене вече ми изглеждаш позната  newsm78

# 544
  • Мнения: 1 890

Тая бира с пица направо я сънувам вече... :whistle:
[/quoteЗа пицата има решение. В пицария джепето правят диетична с черно брашно  и отгоре каквото си поръчаш. Hug

# 545
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908


Мише, позната си ми много. Първо ник-а ти ми беше познат, но за него бързо светнах, ама сега се чудя муцката ти откъде я знам newsm78...

Муци, не знам... ако си кучкарка или коткарка.... иначе само на бездом.инфо и на дог.бг пиша... не знам  newsm78 ама и не съм физиономист, та... ти трябва да се сетиш Simple Smile

Сигурна съм, че тук също си писала http://www.dcforum.info/index.php  - досега търсих някой твой пост, но не открих, ама съм сигурна, че ник-а ти оттам ми е познат. В дог.бг рядко влизам, имам регистрация, но не помня да съм писала някога. За физиономията - и аз не съм много физиономист, но може някъде по кучешки изложби да съм те виждала, ако ходиш или просто да се заблуждавам Crazy

# 546
  • Мнения: 1 890
.. и аз съм "за", ама няма да ни жалите bash #Bad Talk


Никакво жалене, кой иска да кръшка, а? Hug

# 547
  • София
  • Мнения: 2 245
Къде отива Вещито?
Миши!  newsm03 и на мене вече ми изглеждаш позната  newsm78


Хихихи, Бачи, нали  Hug

# 548
  • Мнения: 3 202
Фоли! Я виж ти, какви мечти  Joy
Миши  smile3503

# 549
  • София
  • Мнения: 2 245


Сигурна съм, че тук също си писала http://www.dcforum.info/index.php  - досега търсих някой твой пост, но не открих, ама съм сигурна, че ник-а ти оттам ми е познат. В дог.бг рядко влизам, имам регистрация, но не помня да съм писала някога. За физиономията - и аз не съм много физиономист, но може някъде по кучешки изложби да съм те виждала, ако ходиш или просто да се заблуждавам Crazy

Да, пускала съм обяви там, но по изложби не ходя, аз се занимавам само с бездомни и непородисти кучета. Ако си идвала на Зооекспото - www.zooexpo.bezdom.info - може там да сме се видели...

# 550
  • Мнения: 2 147
Вещи, защо съм пропуснала , че ще зачезваш newsm78 Hug
Кой, ше ми прави кафе ooooh!
Да си починеш и да не нарушаваш Дюкана, че newsm75 bash
Естествено, че вече се познаваме Simple Smile Hugнали си гледаме снимките тук Hug е аз не съм още пуснала ooooh!

# 551
  • Мнения: 3 202
Който когато реши да пусне по едно фото тук. Аз тези дни ще сложа снимка от моренцето Simple Smile)

# 552
  • София
  • Мнения: 2 245

Тая бира с пица направо я сънувам вече... :whistle:
[/quoteЗа пицата има решение. В пицария джепето правят диетична с черно брашно  и отгоре каквото си поръчаш. Hug


Супер, Фоли! Чудесна идея за 3та фаза, ама май и тогаа ще ме е страх да ям тесто...

# 553
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Бачи, а ти за колко време ги свали тез кила и само с Дюкан или и "някой друг"?!(сори, ама чак сега ти загледах подписа)

# 554
  • Мнения: 2 147
Фоли! Я виж ти, какви мечти
newsm78 HugМного ме кефи Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт