хомеопат във Варна

  • 12 330
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 500
Ние тук си имаме доктор Кремена Хаджиева, която е невероятна.
Моите вечно боледуващи дъщери, са обикаляли къде ли не, само доктор Хаджиева успя да се справи с тях.
Невероятен човек, личност и интелигентно присъствие.
На мамите, които ще прочетат тази тема я препоръчвам с две ръце Peace Peace Peace
А и защо ни е доктор от София днес, като на мен ми трябва доктор тук 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата и 30 в месеца, цяла година, които винаги си вдига мобилният и те напътства и съветва.
  bouquet  bouquet  bouquet
Това са цветя за доктор Хаджиева!!!
здравей, мога ли и аз да я посетя или само деца преглежда д-р ХАДЖИЕВА?

Може, да! Не е само детски лекар, ние я ползваме цялата фамилия Peace

# 16
  • Мнения: 274
Може, да! Не е само детски лекар, ние я ползваме цялата фамилия Peace

много благодаря  Hug
можеш ли да ми кажеш цените й за прегледи - първичен и за по-нататък, ако ги знаеш разбира се? Благодаря!

# 17
  • Мнения: 708
ние сме от Ямбол ,съвсем случайно се свързахме с д-р Хаджиева .Ходихме два пъти при нея ,а през останалото време сме кореспондирали по телефона или по e-mail .До сега ни е помагала много. Била е много отзивчива винаги.
Здравейте мами!След като прочетох постингите ви и една седмица вече малката кашля,кардинално взех решението да се свържа с др.Хаджиева,която са ми препоръчвали и от други места.Още на същия ден ме прие,около час разговаряхме или по-точно отговарях на въпросите й,после ми изписа рецепта и си тръгнахме.Взех лекарството веднага,започнах да го давам,но детето вдигна Т 37,4,видимо се влоши,спи й се,лежи й се,кашля повече,боли я корема и ушенцето/за първи път от както се е родила/.Свързах се с лекарката,тя каза че е нормално и да започна да давам лекарството през 4 часа/Сулфур 30/.Не ми обясни кога трябва да очаквам подобрение,само ако Т се повиши да й дам парацетамол.Според вас това нормално ли е наистина!В случая се чувствам абсолютно невежа и не знам как да реагирам,освен да й звъня при всяка нова болежка!
Ние също бяхме така.Сина ми е на 1г. и вдигаше Т ,имахме така наречения зъбен ринит. Давахме му парацетамол само когато вдигаше висока Т ,а през останалото време му давахме Сулфур 30.Дори се наложи да ни прати лекарства с по-голяма потенция ,защото не се намира в аптеките. Но  Naughtyвинаги започва от най-малката .

# 18
  • Мнения: 89
Vania ck цената на интервюто е 40лв, а след това мисля че се плаща по 15 или 20-не съм много сигурна

# 19
  • Мнения: 2 655
Няколко човека ме питаха на л. с. за доктор Хаджиева. Пиша тук, за да се прочете от всички.

Голямото ми дете се роди в Америка. Там се наслаждавах на един доктор Абасси, които я лекуваше само с увеличаване на кърменето и толкова. После се върнах тук и попаднах на медицината от 44 година и на това как нищо не се е променило. Как детето кашля и вдига температура, а лекаря му изписва АБ.
Малката ми дъщеря се роди тук. От малка е с лекарства и АБ. От сиропите и АБ направи пиелонефрит, жалко мн. жалко че тогава още не познавах д-р Хаджиева. Имаше само влизане и излизане от болници и мафията на клиничните пътеки. Там ни заразяваха с др. болести и така просто ме подлудиха. Аз правех скандали, пишех жалби и т.н., но детето бе зле. Няма лекар (по известен във Варна) да не го знам. Смея да твърдя, че не стават. Това са търгаши, които гледат да ти предпишат лекарства и да тровят децата ми.
Д-р Хаджиева ми препоръча една майка с три деца. Близка приятелка, на която двете деца ходят на градина, а третото е у дома и са здрави. Просто се изумих, на фона на моите вечно боледуващи  деца.
А паниката ми да не ги събирам с болни деца, да е идеално чисто у дома, да са изпрани и изгладени и т.н, а накрая всеки вирус е първо при нас и то го караме ужасно тежко. За нас да не пиша, винаги се опъваме до последно на АБ, а когато го купим и дадем на някое дете се караме и не си говорим. Много тежко ни се отразява на семейните взаимоотношения.

Голямата боледува 2 месеца и половина, изпи какво ли не и накрая АБ, след 3 дни пак беше на същото дереже. Заведох я при д-р Хаджиева. Тя ме заплени още с първия прием (отидохме у дома й в почивния ден, но това не и попречи да ни приеме и да ни отдели 2 часа и 15 минути. Прегърна Али, целуваше я, разпитваше ме, питаше и нея, а тя не спря да кашля. Това не притесни докторката да ми обяснява подробно какво и как мога а очаквам. На безкрайните ми въпроси не изгуби търпение обясни всичко.
А към края влезе момченцето й, аз веднага извикаш Али и започнха да ровя за кърпа да и сложа на устата, за да не зарази детето й. Докторката се усмихна и каза, на Али да прегърне баткото, а тя само това и чакаше. Гушнаха се, все едно че цял живот са живели заедно и гледаха книжка, тя спря да кашля, а аз настоявах да се махне от детето да не го зарази. Обясни ми много подробно и после ни изпратиха двамата. След 4-5 дни Али вече беше жизнена, весела и беснееша в двора, на 7 ден тругна на детска градина, а до края на втората седмица спяха и храчките и кашлицата. Цяло лято не се разболя, непрестанно бяхме на плажа (нямаше повръщане и разстройство), въпреки че много деца около нас го изкараха. Това бе първото ми пълноценно лято, откакто се е родила. Ние се успокоихме, а и давам само коластра. На малката давам капки зелена енергия.

Докторката минава през нас и ги преслушва, носи ми коластрата, даде ми напътствия за планината, но там изкарахме без болести.
Преди седмица се разболяха и двете, тя назначи лечение по телефона и на 4 ден мина да ги преслуша (защото и тя беше много болна). Децата пак играеха. Направи ми впечетление, че второто заболяване мина и при двете много лесно и бързо.

Е как да не я харесвам?
Тя е нежна, децата я обичат, Али и вика Кремена. Като идва и малката се нарежда да япреслушва и си вдига фанелата сама ( а до преди месеци всеки преглед беше свързан с викове и писаци от слушалката). Тя донесе мир в домът ми и спокоиствие, че имам човек, което ми помага и лекува децата ми по най-добрия начин. И най-евтин.
Хладилникът ми е пълен със сиропи, които така си стоят, а гледам че децата само за втори път преживяха лесно инфекцията.
Толкова е мила и внимателна, имам чувството че е присъствала в живота ми години. Разчитам на нея. Вдига си телефона винаги и е на разположение. Вече децата ми играят с болните деца, а аз не се психясвам, защото знам че доктор Хаджиева е наблизо.

Докторе, знам че ще прочетете това!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Безкрайно много ВИ БЛАГОДАРЯ, че Ви има!
Да сте жива и здрава!
И дано повече хора се обърнах и лекуват децата си при Вас, за да научат какво е истински лекар, които знае хипократовата клетва и душата му е чиста.
Вие ми помогнахте да работя пълноценно и да отглеждам децата си по най добрия начин!
БЛАГОДАРЯ ВИ, че Ви има!

# 20
  • Мнения: 2 655
Забравих, да пиша че малката е с алергия към противотемпературните средства.

# 21
  • Мнения: 5 500
Божееее, Пела цял роман си написала  bouquet Радвам се за вас!

# 22
  • Мнения: 56
И ние сме при Д-р Хаджиева и сме много доволни . горещо я препоръчвам
 Peace

# 23
  • Мнения: 2 655
Божееее, Пела цял роман си написала  bouquet Радвам се за вас!
А ми то е роман. Само, ако знаеш колко съм изстрадала с тези деца по лекари и болници. Оправя едното другото влиза. А не писах, че предното лято лежахме всички заедно. Първо влезе Али с татко си, а след това аз със бебето. Настаниха ни в една стая.  Mr. GreenОт разстройство с повръщане, мн висока температура. 10 дни там, после 1 месец се възстановявам от болницата, защото на мен ми действат ужасно. Да не ти пиша, че постоянно се карам с лекати, сестри, крещя на санитарките да чистят, а не да мажат мрасотията по пода, викам главния и т.н. Вообще .... всичко в бг болниците е под всякаква критика. Имам гооолям стаж.
А това лято с няколко гранулки го минахме без да усетим.
Е как да не обичам докторката?

# 24
  • Варна
  • Мнения: 917
А какви въпроси задавт на първичното интервю?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 672
Може ли да дадете координати на тази докторка, моля? Къде преглежда, телефон? Благодаря предварително.

кабинетът и е на ул.Христо Попович 15.тел:658565 и gsm:0888 221 888


Това около градска болница ли е?

# 26
  • Мнения: 2 655
Да, отзад до сладкарничката, ако я знаеш с пастите. Laughing Laughing Laughing

# 27
  • Варна
  • Мнения: 672
А колко е един преглед или консултация?

# 28
  • Мнения: 8 769
А какви въпроси задавт на първичното интервю?
Всякакви-от това какво обичаш да ядеш, през наследствени заболяванияв и предразположености, до това как спиш и какво сънуваш. Grinning
А колко е един преглед или консултация?
На предната страница пише-40 лв. е първичния

Пела, чак сега прочетох разказа ти. Спомням си,ч е миналото лято бяхте всички в болница и много се радвам за ефекта, който има при вас хомеопатията! Браво!  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 655
Пела, чак сега прочетох разказа ти. Спомням си,ч е миналото лято бяхте всички в болница и много се радвам за ефекта, който има при вас хомеопатията! Браво!  bouquet
Благодаря ти!
То аз съвсем накратко, ама само да знаеш какво преживях. Имаше един период, които само влизах и излизах с едната, с другата с двете и т.н. Точно щях да си купувам нови чаршафи, за следващото влизане Mr. Green и намерих д-р Хаджиева Hug. Оттогава сме сложили край на болници, венозни пътища, писъци и крясъци при виждане на лекари и сестри, стрес и плакане цяла нощ от кошмари.
Не може да се опише! Това лична драма и не го пожелавам на никого!
Сега минаваме с гранули+коластра, сополи и зверска кашлица, но без температура и без бронхит. Е да живее хомеопатията!!!! И докторката да е жива и здрава!!!

Общи условия

Активация на акаунт