хомеопат във Варна

  • 12 343
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 478
И аз съм с две ръце за Д-р Хаджиева.Много пъти ни е отървавала от болница и винаги съм можела  да разчитам на нея.Звъняла съм и в 01 00 часа посред нощ,приемала ни е през почивните дни в тях-абе с една дума рядко срещан лекар.Препоръчвам я на всеки който си е патил от традиционната медицина.

# 46
  • Мнения: 4 605
А някой да е чувал нещо за д-р Касимчева?
ако имаш предвид д-р капинчева аз съм ходила при нея , харесваше ми като човек , не е скъпарка и винаги ми е вдигала тел. за съжаление не ни разреши проблема , но и досега никой не е успял.

# 47
  • Мнения: 148
не знам, може и Калинчева да е. По телефона само й чух името /една позната ми я препоръча, макар че и тя още не е ходила при нея, а на нея я е препоръчала нейната хомеопатка поради заминаване на специализация в чужбина/. Като чета тук отзивите за Хаджиева, смятам там да отидем.

# 48
  • Мнения: 192
Аз да си кажа честно не съм много доволна от него.Знам,че много хора казват,че е много добър,но не можа да излекува моето дете.В смисъл даде ми лекарство,след няколко дни като нямаше подобрение увеличи потенцията.След още няколко дни сменихме лекарството и лечението продължи 2-3седмици,а детето не се излекува напълно.Сега я повтаря болестта(а това лечение беше преди два мес.) Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 2 655
И аз съм с двете деца при доктор Хаджиева 65 85 65 е телефона й.
И днес е на работа.

# 50
  • Мнения: 2
Горещо ви препоръчвам д-р Геновева Петкова - педиатър и изтъкнат хомеопат. Просто можете да разчитате изцяло на нея. Не съм чула да има недоволни. Не знам точно къде се намира кабинета и, но тя работи на смени в спешна помощ.

# 51
  • Мнения: 230
Аз ходех при д-р Капинчева докато бях във Варна. Доколкото знам беше първата, която си регистрира хомеопатичен кабинет...Кабинетът и, мисля, че е на Ген.Гурко 40. Дано не греша, карам по памет...

# 52
  • Мнения: 287
В4ера бяхме при д-р Капинчева.Тел:0888585256.
Аз ходех при д-р Капинчева докато бях във Варна. Доколкото знам беше първата, която си регистрира хомеопатичен кабинет...Кабинетът и, мисля, че е на Ген.Гурко 40. Дано не греша, карам по памет...
Точният адрес е Ген.Гурко 49. Simple Smile
За сега съм много доволна от нея-невероятно мила и отзивчива жена!Изглежда и много компетентна.Дано е правилният хомеопат за сина ни!  Praynig

# 53
  • Варна
  • Мнения: 443
Момичета,като ви чета,направо съм Shocked

Mimito,при мен също се очертава ожесточена борба с мъжо Tired
От няколко дни "опипвам почвата",но в неговите очи има насмешка и недоверие към това което му обяснявам.Не може да си представи че едни топченца оправят нещата Confused
Ще му дам да прочете написаното от вас,и съм сигурна че вече ще гледа с други очи.Дано Praynig

  bouquet



Ами лекарствата от алопатичната медицина не са ли и те топченца, капсулки и т.н. Simple Smile
и ти така му кажи  Wink

Иначе и аз ще се възползвам от препоръките ви и ще запиша час при Хаджиева. Синът ми е на 4 месеца почти и е с дерматит, мъжа ми с псориазис...ще сме редовни клиенти май... Малкия го водих няколко пъти при доктор Соколова - педиатър и хомеопат, но назначените перлички не ни помогнаха, сменихме ги и пак няма ефект...  Crossing Arms Затова я сменям нея!  Naughty

# 54
  • Мнения: 8 769
Малкия го водих няколко пъти при доктор Соколова - педиатър и хомеопат,
Честно да ви кажа, подобно словосъчетание просто ме разсмива.
Много се е писало и съм чувала за тази лекарка Соколова. Имам приятелки, които ходят при нея и я харесват.
Разбирам, че е добър диагностик и много добър педиатър-алопат. Нямам нищо против. Но при нея аз не бих отишла.
Не мога да стопля как съчетава двете медицини.  newsm78 Никак, ама никак не се връзва. Да не говорим, че може би е изкарала боаронския курс.
Затова не са ви помогнали перличките й. Wink

# 55
  • Мнения: 192
Малкия го водих няколко пъти при доктор Соколова - педиатър и хомеопат,

Не мога да стопля как съчетава двете медицини.  newsm78 Никак, ама никак не се връзва. Да не говорим, че може би е изкарала боаронския курс.
Затова не са ви помогнали перличките й. Wink
Ами съчетават ги някакси двете медицини.Бебчо беше на два месеца,когато беше с хрема и лоша кашлица.Д-р Стоянова го излекува с правени капки,синекод и боаронски хапченца.

# 56
  • Мнения: 8 769
с правени капки,синекод и боаронски хапченца.
Ето това не е хомеопатия!

# 57
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
с правени капки,синекод и боаронски хапченца.
Ето това не е хомеопатия!
newsm10 newsm10

Хомеопатите не дават капки за нос...само стери мар, или солена вода , или силна отвара от лайка или още по - добре нищо Peace
Хрема тежка с чиста хомеопатия минава за около 3 дни  Mr. Green

А д-р Стоянова др Иванка Стоянова ли е?

# 58
  • Мнения: 5 500
Д-р Стоянова го излекува с правени капки,синекод и боаронски хапченца.
Ако това е съпругата на д-р Стоянов педиатър-боаронски хомеопат, то тя също е боаронец!
Ще познаеш класическия от боаронеца по това, че класика дава едно лекарство за целия проблем на целия човек, а боаронеца - едно за хрема, едно за кашлица и така...
Забравих да пиша, че това че проблема е изчезнал не значи, че е излекуван, а че е отишъл на по-дълбоко ниво!
Замисли се дали след това не се е разболял пак от нещо?

# 59
  • Мнения: 192

/quote] Хомеопатите не дават капки за нос...само стери мар, или солена вода , или силна отвара от лайка или още по - добре нищо Peace
Хрема тежка с чиста хомеопатия минава за около 3 дни  Mr. Green[/quote]
Тя ми даде и стери мар,но не искаше да рискува,защото беше много мъничък.Не искаше да рискува и да слезе надолу.Относно хремата на дъщеря ми никога не и е минавала за 3дни,а тя е при класически хомеопат.И доста често е с хрема,но го отдавам на градината.
Да мисля,че е тя-в МЦ МЛАДОСТ е на 5ет.

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 14:04 от мам4е 2

Общи условия

Активация на акаунт