Отговори
# 30
  • Мнения: 1 877
Гласувах с "аборт",но само при положение че съм на неподходяща възраст.Иначе отричам аборта,както и оставянето на детето в дом.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 941
Подкрепям luba_rizova. Ако всички бяха толкова перфектни, нямаше да има аборти.  И колко ученички забременяват без да са наясно какво точно вършат - било то поради непросветеност или др. Колко са тези непълнолетни, които от страх не казват на мама и тате или им казват късно. После биват принудени от същите родители да оставят бебето.

# 32
  • Мнения: 1 733
Гласувах с трета опция, въпреки това всичко е толкова относително... В интерес на истината не бих могла да знам как ще реагирам ако изпадна в ситуация, изискваща да взема такова крайно решение. Дано не изпадам!!! И дано на все по-малко хора се случва да правят такъв непосилен избор.

# 33
  • Мнения: 341
Правила съм аборт,заради възраста беше неподходяща нямах 16 години,нашите до ден днешен незнаят.Мъжът е подходящ защото сега сме семейство и имаме дъщеря на 1г2м,заедно сме от 8години но тогава просто нямеше как щяха да ме убият ,те без тва незнаеха че сме гаджета камоли че съм бременна,и за миг несе замислих може да звучи грубо но просто нямах избор,в 9 клас бебе преставетисиго.Сега съм на 23г .евала на него че не ме изостави в този момент,бяха първите месеци на връзката ни.Има два изхода за мен или аборт или да си гледаш бебето.

# 34
  • Мнения: 17 409
Първа опция, макар че ако има възможност, бих си го гледала. Спрете се вече с подобни теми!

# 35
  • Мнения: 967
Гласувах с опция 3, но това е от сегашна гледна точка. Ако обаче пред такава дилема р изправено едно невръстно момиченце не бих я осъдила, ако избере опция 1. с опция 2 обаче не бих се примирила никога  Close

# 36
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Бих направила аборт.

# 37
  • Мнения: 4 621
Първа опция. Ако бременността е нежелана и имам за себе си основателни причини бих направила аборт. В никакъв случай обаче не бих родила и да си оставя детето.

# 38
  • Мнения: 1 092
При така зададен въпрос отговора ми е категоричен - аборт Peace

# 39
  • Мнения: 1 174
Сега гласувах с трета опция, но някога направих първото, понеже бях много малка и неподготвена за отглеждане на дете...не съжалявам, но и не ми е приятно да си спомням за случилото се.Дълго време след това бях депресирана от това, че съм лишила от живот, ама...бях на 19.
За оставянето в дом - не бих го направила за нищо на света!Моето дете си е мое и каквото и да се случи, все ще намеря начин за отглеждането и възпитаването му, което е най-добре да се даде от биологичните родители.
Как да разчитам, че в някакъв дом сред непознати хора, приело за родители леличките там, детето ми ще се чувства добре?...И какво семейство ще иска да създаде един ден, когато порасте, каква ще е представата му за майка и баща, за добър родител?...
Не мога и да си го представя дори...насълзяват ми се очите, като си го помисля само!...

# 40
  • Мнения: 207
Ако имам възможност бих си го отгледала сама! Ако не- аборт!

# 41
  • София
  • Мнения: 3 123
бих си го гледала независимо от мъжа и възрастта.За щастие имам страхотни родители,които щяха да ме подкрепят.Не всички момичета имат този късмет обаче.Ако трябваше да избирам само между първа и втора обция-то бих избрала аборт!

# 42
  • Мнения: 568
много е трудно да се отговори на такъв въпрос - и 3те опции са непремливи - отговорих с 1, но също е много тежко да вземеш такова решение. Задача без правилен отговор.

# 43
  • Мнения: 724
Бих предпочела аборт, но ако е късно за това бих си го гледала!
Никога не бих оставила детето си в дом за отглеждане поради никакви причини!
Peace
и аз

# 44
  • Мнения: 5 401
Опция № 3, но при определени условия. Този проблем има много "ако", така че отговора ми не може да е еднозначен. И въпреки това не бих се решила на аборт или изоставяне на собственото си дете...

Общи условия

Активация на акаунт