Форумни Похвали ...

  • 2 515
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 196


Аааа, мерси боку! Чакай да ти метна една китка и на тебе!  Hug  bouquet Laughing
Мерси за китките.   bouquet
Искам да похваля luna и Марчето и да им благодаря за загрижеността и моралната подкрепа,които ми оказаха, в труден за мен момент.
Благодаря ви!   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Искам да похваля Луканка, че устиска бебка и в петък ще я ражда!  Hug

Леко и безаварийно да мине секциото!  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 730
Искам да похваля Гигова за стилните и невероятно готини аватари.
Искам да похваля Буболина за ......за това, че е Буболина - всяка дума при нея е на място.
Искам да похваля и Как' Сийка  bouquet, за това, че е пич.
Със сигурност има и други  bouquet  bouquet  bouquet, но това е на прима виста


Ей,взе ми думите!  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 423
Искам да похваля Бу за темата за блоговете.
Полезна тема в Клюкарника! Браво!

# 19
  • Мнения: 524
Как`Сийка Peace Stop

# 20
  • Мнения: 2 491
Искам да похваля Гигова за стилните и невероятно готини аватари.
...

Смутих се
Менье дълбоко мъи срам

Благодаря ти bobia, радвам се, че картинките са ти харесали, дано и посланията им да са достигнали до теб   bouquet

# 21
  • Мнения: 173
Искам да похваля Djane, че ако не беше нейната чанта Furla и конкурса мисис България, нямаше да имам такъв стимул да влизам  в Форума.

Оттам се пристрастих към кърмаческия и Мис Бу, голяма целувка и на нея. Разпечатала съм си около 200 листа статии за кърменето, подредени в папки и складирани в чантата за родилното.

И пак да прегърна Бу за " Слагате ли шапчица вкъщи", че я четох когато ми беше най-тъжно и мрачно и след тази тема вече приемах тежката бременност доста по-леко.

# 22
  • Мнения: 4 447
Като стана дума за Кърмаческия, да похваля всички, които ми помогнаха, когато ми беше адски трудно, ако не бяха всички там, кърмата ми щеше да спре на 2-рия месец!

 Hug Hug Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 4 423

Искам да похваля Буболина за ......за това, че е Буболина - всяка дума при нея е на място.

Много съм поласкана, благодаря ти  bouquet
Искам да похваля всички, които са ми писали ЛС - страшно ми помагате, много Ви обичам! Hug Heart Eyes  bouquet

# 24
  • Мнения: 3 405
и тук запис  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 406
искам да похваля Калина, дето никога не ми е отказвала.
и Вергилия, дето ме търпи всеки ден да й досаждам на работното място.
и Бейб, щото се грижи за външния ми вид!

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Искам да похваля Вердад. Невероятно отзивчива и мила  bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Wolf. Похвалвам го за това, което върши.

# 28
  • France
  • Мнения: 726
Искам да похваля Стефани6 за това, че ме разбра, и макар от разстояние, ми даде кураж.
Горещо подкрепям Баибиби за нейната неуморна работа по петицията за децата и насилието. Аз се включих в сформирането на организацията.
Ще похваля Лиска, която , както винаги, дава смислени и конкретни съвети.
Ще похваля Мамица за нейния остър и прям език, но ще я порицая, че не влиза често във форума.

# 29
  • Мнения: 2 491
Да се изкажа и аз по темата.
*Искам да похваля Мина за всичко, което прави за Криско на Лилибон, а то е много повярвайте Peace Дори лично успя да ме "запали" да помогна и аз. В никакъв случай не ме е карала или навивала или нещо от тоя сорт, просто се видяхме и тя ми ми разказа...с такава любов говореше за това дете...с такова въодушевение и ентусиазъм се е заела да помага по всякакъв начин и със всякакви средства, че ако не знаех, че Криско е дете на Лилибон, щях да си помисля, че е дете на Мина. Радвам се, че имам такива приятели-хора които веднага ще се притекат на помощ на някого, когото познават само виртуално(в случая от форума). Респект пред тези истински човеци! Благодаря ти Мине!

*На второ място ще похваля Еми и всички други(съжалявам че не мога да ги изброя поименно), които усмихват и се грижат, която както може, за дечицата от домовете.

Възхищавам ви се приятели!!!

Общи условия

Активация на акаунт