Форумски Оплаквания

  • 11 157
  • 229
  •   1
Отговори
# 180
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Само да си посмяла, Лисицо!
Коледа наближава...чакам си колета  Crossing Arms

Имам приятел, който ще ти го подари в замяна на задоволяване на един негов каприз
Да ми пусне оферта на лични и ще се разберем.
Предполгам, че желанието му не е лично към мен, та все ще измислим нещо.

Mишелон аз тебняма да те возя, споко.

# 181
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, щото Реза Главореза тогава не даваше признаци на ПМС!

ПМС...това винаги го чета като МПС.

А пък аз като Постановление на Министерски съвет. Професионално отклонение...

# 182
  • Мнения: 3 423
Не, щото Реза Главореза тогава не даваше признаци на ПМС!

ПМС...това винаги го чета като МПС.

А пък аз като Постановление на Министерски съвет. Професионално отклонение...
Нати, ти Емел Етем Тошкова ли си?
Или Миглена Янакиева Тачева?

# 183
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Ей, докато ме нямаше, и заключихте онази  тема.

Не оставяте човек да се доизкаже.

И Клонка само веднъж успя да се включи.

Шъ съ оплача на Арменския поп, да знайте Crossing Arms

# 184
Оплаквам се,че напоследък в по4ти всички теми,касаещи нещо свързано с децата,много дейно и злобно участие взимат форумки ,които нямат деца/все още/ Thinking Thinking Все много знаят,все едни теории вадят,пък чак и се карат на хората,родили по 1-2 3 -4 -5 деца и все нещо поназнайват за това що е то малко и необуздано,ходещо,мрънкащо,цапащо и хилищо се  доволно и щастливо Бг Детенце.......Ма моля ви се,форумът се казва БГ МАМА,не Българка с мнение... Crazy Crazy Crazy
Аз предварително да се извиня,че не съм мама все още за съжаление,но ми е приятно да чета тук.Съжалявам също,че ме вълнуват нещата,които и вас.Не се чувствам на мястото си в други форуми,където се задават глупави,пубертетски въпроси и се обсъждат теми,които не ми допадат.Просто мечтите ми са свързани с това което имате вече вие и ми е приятно.Може би трябва да се има предвид когато се регистрира човек,че трябва да има деца и че иначе става дразнител! newsm78

# 185
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Не, мила Дени,

Всички са добре дошли тук, но наистина е дразнещо, когато някой дава мнение, без да може да се постави на мястото на питащия. Имам предвид следното например:


"Нямам деца, но ... като си го представя това и ми призлява...Сигурно един ден ,като стана майка и се чудя как да се видя свободна за 5 минути бих се замислила...
Но, абе..пак не бих! Naughty"


Искам да я видя тази майка, дето и призлява от мисълта за нещо, дали след години няма да постъпи по същия начин.
 

# 186
  • Мнения: 3 091
аз пък се оплаквам, че много сте изнагляли нещо! без мое разрешение пускате разни интересни теми, заключват ги... изпускам клюки, скубане, съскане и др. интересни неща! по-бавно, бре!

Обявявам явен конкурс - кой ще се наеме срещу скромно заплащане да ми прави привечер едно дневно резюме на форОма, а сутрин да ми пуска едно вечерно! моля ви! ще ми спре млеконадоя  Rolling Eyes

Мерзавец, искаш ли ти? виждам, че четеш тука... може и коментари да вкараш в резюмето. дай тарифка само, дали можем да си те позволим

# 187
Не, щото Реза Главореза тогава не даваше признаци на ПМС!

ПМС...това винаги го чета като МПС.
Ако някой ми подари едно ново (Голф 5...нещо такова, скромно) няма да му пипам постовете, ОБЕЩАВАМ!

мога да ти развържа една голф тройчица с джанти лоринсер, уиндстопър спарко, 31 надписа по бронята вкл'чително една от татуировките на бекъм (кво ше кажеш, а?), пернишка регистрация РК 1111 УЙ

ЗА 6 000 МАРКИ, БАЦЕ

# 188
  • Мнения: 3 091
Баце, у другио живот!
Друг иска ли?

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 16:17 от Ламята неСПАСКА

# 189
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Мерзавецо, кога и къде да нося марките?
Форумът сбъдва мечти, ей....хора.
А вие се оплаквате.

# 190
  • Мнения: 7 130
6000 пощенски марки са ужасТно много  Crazy.
Те сега заминА някой клуб на филателисти.

# 191
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Оплаквам се пак - докато прочета темата и й туриха катанеца  Crossing Arms

# 192



"Нямам деца, но ... като си го представя това и ми призлява...Сигурно един ден ,като стана майка и се чудя как да се видя свободна за 5 минути бих се замислила...
Но, абе..пак не бих! Naughty"


За такова нещо е ясно,че на нас ще ни призлее от подобни изказвания.Обаче написах това защото на доста места срещам писания,че имало много форумки,които не са мами.Аз даже отначало се чудех дали да се регистрирам,защото осъзнавам,че не отговарям точно на идеята на целия форум Simple Smile.Не че съжалявам,защото мисля,че тука са се събрали всички добри хора - майките и аз им се възхищавам.Интересно ми беше как се приемат такива като мен тук.Аз никога не съм учила някоя мама как да си гледа бебчето,по скоро питам ....и си чета. Rolling EyesТа така,много взех да се обеснявам Wink

# 193
  • Мнения: 984
Форумът сбъдва мечти, ей....хора.
А вие се оплаквате.
И да не забравиш после кой отвори приказката?
Ш умръ! Ми то мема марки от 10 години, баце, от дека ш ги намери?

# 194
  • Мнения: 3 091
аз, понеже всъщност съм си блондинка, помислих, че мерзавец ще прави форОмски резюмета за 6000 марки ...
а той колата не я подарявал, бе! как може? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт