Движение на българските майки -ВИДИН тема 13

  • 18 420
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
ЩЕ ВОДИМ ЛИ НА ТЕАТЪР ДЕЦАТА?НИЩО НЕ ПИШЕТЕ, АМА АЗ ПОЧТИ ПОТВЪРДИХ, ЩОТО ДНЕС ПАК МИ СЕ ОБАДИХА - ЗА "ХИТЪР ПЕТЪР"СТАВА ВЪПРОС-  АННА МИ Е МН. БОЛНА, АМА В ПЕТЪК ЩЕ Я ВДИГНА ЗА БЕЛОГРАДЧИК..МИМИИИИИИ, КАЖИ ЗА СОФИЯ НЕЩО

# 226
  • sofia
  • Мнения: 7 477
абе банда,само Мона ли беше днес в Сф?
Фиока е ясна,ама мернах Мона,сама ли беше Rolling Eyes

# 227
  • Мнения: 2 502
абе банда,само Мона ли беше днес в Сф?

от групата -Мона и Фиона ,винаги сме на линия ,и ваш гръб  Peace

# 228
  • Мнения: 397
Момичета, аз напредвам, при цялата ми умора днес не можах да ни  покажа нещата, готови са до лакирането,Диди позна ли салфетката, стана много хубаво,само Фионче  да ми купи  лака за стъкло....Ако знаете колко Светличке ми донесе  салфетки он Германия, има да работяяяяяяя...........................

# 229
  • Мнения: 2 502
за театъра -чак ми е неудобно ,да си помисля че в тоя дъжд и това лошо време ще ги разкарваме децата от 70км за театър-знам ли ,може и за греша ,
но за Ново село -може ,ама вече 2-ри ден
никой ни ми вдига телефона там Peace

# 230
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ася-всички работи са супер!Направо съм си запюла от сега .Светле, отосно театъра-за децата е задължително да ходят от време -навреме на културни мероприятия и май само ние им ги организираме!В неделя е задължително да се видим всички, ако решите-може да не е сутринта, за да не ързаме, както обикновено, а следобяда, когато нахраним "стоката" примерно около 14.30 часа.Имаме доста пропуски напоследък, предстоят много пропуснати неща и да видим кое е наред, да се уточним за едно пътуване до София и т.н.Кой ще дойде в неделя-тази среща е нещо като отчетно-изборна!отчитаме се досега и избираме разни раоти/ще уточним тогава/?Мими, има ли възможност да се вземе останалия екран при жената от БТК?Тя го беше свалила от колата, за да може да доведе шофьора...?

# 231
  • Мнения: 2 502
добре де ,ама донеси програмата за фестивала ,и този Хитър Петър ,аз мисля да водя и моите зверове на малко култура  Mr. Green
да изберем нещо ,а от своя страна ще преценят директорите ,все пак училище -няма и не се анганжман децата
но само лошото време ме притеснява
Директорката на Белоградчик е в София на семинар ,и да приберат Роза от изследвания в Болница

момичета ,среща в неделя ,ако пък искате и в събота след обяд ,преди обяд аз няма да мога ,
кажете кога
има някой наистина важни неща за дебат !
за до можем да ги съгласуваме
бай до скив !

# 232
  • Мнения: 4 195
и тук ще го напиша
не сте ни гръб, ядосвате ме вече - нямаме гръб, имаме само лице като фондация -всички на преден план и една линия...тва големи "говеда" сте във вашия край, как се сродих там не знам, едно и също все си знаете, пфуууууу Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
добре, че Петя я придърпах на сам
сега конкретно
пишете по често в отчетната - къде водите дечурлята, какво носите - за сайта, да можем да го поддържаме жив и актуален Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 233
  • Мнения: 397
Чут Чут,не ти се извенявам и ще ти кажа какво мисля аз,  не ви знам отношения,за да гвориш така, но в едно си права,тук няма гръб, а само лицето.
Не бива да се дърпа силно, може да се скъса, а ние сме в този край и как-то си знаеш какъв е той, мъчиме  да го дърпаме без да скъсама....с каквото можем, ако ни издърпаш и нас на там,ше сме ти подръка Simple Smile)))

Аз съм за среща с двете с двете ръце,ако искате да го истеглим за порано в неделя???например в 10. и като всички ще знаем ще си постараеме да сме точни ??????? но в неделя  съм  за всеки варинт,стига да  удобно на другите...

Диди,мерси,но не са готови още и са малко.........искам да направо много-много....

# 234
  • Мнения: 2 653
Ама съм патка....търся си буркана дето си държа ориза....няма го ...а той един такъв стъклен от нескафе, и се сещам , че май съм го пратила по Мона вместо един друг буркан-чист.Ако е при вас, моля да ме извините за неудобството.....или е при вас или малката ми го е сктила някъде.  ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 19:20 от fiona

# 235
  • Мнения: 2 502
Къде е буркана на Петяяяяяяяяяяя ? Joy Joy JoyПризнайте ,че почвам с Макаренковските методи !

Ася , това за гърба и лицето със сигурност не го разбра ,Чут -Чут има едно мое писане  предвид ,защото аз като пиша на момичетата от София ,все питам дали е удобно и все се извинявам ,и винаги съм казвала ,че ние сме гърбът ,тоест  -винаги могат да разчитат на нас ,и те го знаят

а Криси е искала да каже ,че няма защо да се извинявам всеки пък ,като пиша ,защото дали в София ,Пловдив ,Горна Оряховица или Пазарджик -където има звена на Движение на българските майки ,ние навсякъде сме едно ,всички  ние сме  лицето , ,но където и да сме сме едно цяла и това е ДБМ
и двете сте  абсолютно прави ,  bouquet
Надявам се и занапред да е така

До утре ,Ася нали ще минеш покрай мен в офиса ! Hug

Утре Белоградчик -там ще ни чакат! Naughty

мислете по презентацията!!  Wink



и...тва големи "говеда" сте във вашия край, как се сродих там не знам, едно и също все си знаете, пфуууууу Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
добре, че Петя я придърпах на сам

ти само имай късмета да дойдеш в нашия край  Twisted Evil,каквото и да си говорим си си взела мъж  от нашия край ,това е орисия

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 21:36 от lorys

# 236
  • Мнения: 2 502
Коя може да мине покрай ЗООмагазина на ул."Цар Симеон " след хлабопекарната  там има един багаж оставен от Верчето ,майката на Бени за нас !! newsm78

# 237
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
  Joy  абе, Петя, а ориз има ли или да си купим?В неделя трябва да отдеим поеко врее, та по-добре да се видим сл. обяд.Светланче, програмката на театрото съм писала още мин. седмичка Thinking  Връщай назад страиците и чети!

# 238
  • Мнения: 2 502
Светланче, програмката на театрото съм писала още мин. седмичка Thinking  Връщай назад страиците и чети!

 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Сори ,нещо съм " офлайн"  тия дни ,сега ще препрочета

# 239
  • Мнения: 2 653
ЕЕЕ вие пък и ориз искате-не стига , че ви дадох буркана, ами и ориза ми да ви дам   Laughing

Общи условия

Активация на акаунт