Движение на българските майки -ВИДИН тема 13

  • 18 451
  • 298
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 910
Мдаа, като се замисля само нервите са страшни, иначе имам енергия за изразходване много, нищо, че все ми се спи и мързелува.
Светле, стига бе, ако продължа така още 8 месеца никой няма да ме изтърпи и ще ме изгонят на улицата Embarassed
В неделя аз ще дойда към 11ч. Peace

# 211
  • Мнения: 2 249
Няма лъжа, няма измама, те такова е пложението ми вече Wink
еха-лека бременност и здраво бебче ти желая от сърце Hug

# 212
  • Мнения: 2 910
Момичета, благодаря ви за пожеланията и дано по- бързо минат тези месеци, че без кафе и цигари Embarassed и спане по корем, не е живот Mr. Green

# 213
  • Мнения: 252
Lalle, ще ти пиша на лични да се разберем за изпращането. Peace
На всички желая приятен уикенд, а на Рени специални благопожелания за новобебчето.  bouquet

# 214
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Група,  Peace.Мисля си нещо-дали да не отидем до фирмата, спечелила конкурса за парното-намерих в нета адреса и да се попредставим, нали и нашите парички са в кюпа  newsm78Какво мислите по този въпрос?

# 215
  • Мнения: 2 653
Мона, ще идвате ли във вторник?С кола ли ще сте?Мога ли да пратя по вас малко тетрадки и разни неща дето съм ви събрала(1 чанта е , не е много)?А всъщност има ли нужда от тетрадки с малки квадрадчета, защото всички са такива?
Някой иска ли нещо от Слънчоглед да купя и да пратя по Мона , ако идва?

# 216
  • Мнения: 2 910
Гая, благодаря за пожеланията  bouquet
Петя, има ли нещо по- различно за декупажиране в Слънчоглед?

# 217
  • Мнения: 2 653
хартия
лак/лепило , но аз ползвам с200 и лак за дърво, обаче май ще си купя от този за едни фини чашки
дървени предмети

# 218
  • Мнения: 484
Мона, ще идвате ли във вторник?
Да,в София съм утре,дай си телефона на лични,ще ти се обадя като пристигна ,ок?

# 219
  • Мнения: 2 910
Фионче, не се притеснявай да купуваш каквото и да е било, все ще си намерим нещо за декупаж и оттук.

# 220
  • Мнения: 2 502
ГРУПА
петък 12,10  Лъки отива до Белоградчик
желаещи ?
тя има проблем с нета ,затова пиша от нейно име   bouquet

# 221
  • Мнения: 397
Какие,здравейте!!!
Къде сте всичките?????????????

Диди, айдедругите те не са съръезни, ати  къде си губиш???
Какво стана с фирмата ,ходи ли??на теб е една надежна,но ако искаш моето мнение,то най правилното е да си види и самата свършина работа,но аз не мога да ви помогна, сорри много...вързана съм на работа...

Светличке,изгубих ме се ние с теб??? и поздрави на Люси...

Рени, в неделя ще ти донеса салфетки за рязане, много ми трябва  помоща ти, аз днес цяла вечер бях джуджето на Дяда Коледа, мъжит ми пак ме спонсорира и купи ми акрилна боя и като дойде ми вдохновение иииии..... утре ще ви покажа какво съм направила, но само ако стана хубаво, ако не ми харесва, ще почна отначало  Mr. Green искам ви мнение,става ли...

Петя, моля те слънчице, имам  голяма нужна от лак за стъкло, искам да направя  стъклени подсвешнички,и чинийките са ми готови,но без този лак  като нищо не съм направила.

# 222
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
аз отивам с лъки  Hug  до фирмата не стигнах-след обяд или утре

# 223
  • Мнения: 397
Диди, къде си.......Люси  разбрах че има проблеми с инета, а ти къде си??? кажи как е минало ходенето ви???Какви новини?

# 224
  • Мнения: 2 653
Лале, ок ще проверя какъв лак има и колко струва и ще ти кажа да кажеш от кой да ти взема.
Имам няколко сникми от протеста-на опве4ето се виждат само гърбове и глави   Embarassed, но нещо не мога да ги кача.Утре ще ги видите.

Общи условия

Активация на акаунт