Доволни ли сте от спиралите "PUPA"

  • 4 268
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Червената Pupa  си я купих миналата седмица за 29лв., но честно казано не съм очарована...  Confused

# 16
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Аз съм си купувала Pupa - никак не ми хареса - много бързо изсъхна и не правеше хубав обем. На MaxFactor  са най-хубавите спирали - поне според мен, а съм ползвала почти всички марки скъпи и евтини спирали (Ланком, Клиник, ХР, Буржоа, Лореал)

взе ми думите от клавиатурата  Laughing
Точно това щях да напиша- имам и на "PUPA" и въпреки цената, не съм доволна.
Макс Фактор е номер 1  Heart Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Преди години се срещаше по парфюмерийните магазини, сега обаче не съм я срещала . Сенките им бяха хубави. Във Варна знае ли някой къде може да се намери? Peace

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не , алергична съм от продуктите  Sad

# 19
  • Мнения: 1 012
RS,дай по-точно обяснение за тази спирала!
искам някаква подобна на Хипноза на Ланком...

.....извинявам се ,че използвам темата   bouquet

Ами за мен двете са почти идентични, Диор-а е точно толкова добър колкото и Хипноза. Peace
Самите четчици са различни по-форма, но и тази на диор удължава,уплътнява и извива миглите много добре! Аз имам Хипноуз, след това реших да пробвам една на Шанел и много ме е яд, защото хич не е хубава и адски трудно се изчиства.Само си набих парите.
Сега от Диор - а съм много доволна! newsm03 пърхам с миглички


за коя по-точно на Шанел става въпрос, защото и аз сега им се точа на Шанелските и ми направи впечатление твоето мнение newsm78

# 20
  • Мнения: 8 917
Преди години пробвах спирала на Пупа и оттогава не мисля отново да експериментирам - т.е. не ми хареса Stop

# 21
  • Мнения: 90
И аз имах такава, но не мога да кажа, че е нещо кой знае какво.
Не бих ползвала пак.

За мен най- хубавите спирали са на Max Factor и на L'Oreal.

Общи условия

Активация на акаунт