Стара Загора 36 - Любов с лилави маратонки...

  • 18 164
  • 280
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 243
Дъщеря ми със сигурност ще прави всичко от написаното по-горе. А аз само ще стоя отстрани и ще й се радвам. Отмъщението на мама... Но засега, докато ми е още в къщата, дупе да ми е яко.

Тя все още е едно здраво дете, но въпреки това се налага все по-често да ходим при джипито за дребни битови "поправки". След глътната стотинка от миналата седмица, днес ходихме за вадене на чудо тяло от носа. Малкото съкровище съдрало на един стол тапицерията от изкуствена кожа и си натикало едно парче в дясната ноздра. Та в два и половина, в най-големия пек майка и дъщеря ходихме до поликлиниката.

Нещата завършиха с хепиенд, но сега е наред да си тика нещо в ухото.

# 46
  • Мнения: 280
Голямо слънце е тази Иринка.Душа да ви е яка.

# 47
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Честито на Мама Мери за бебе Магдалина! Да расте здраво и весело дете!


Честито на Александри , Александровци , Алекси и др. Да им е живо и здраво името!


Злати , довечера ако ми напомниш , ще имаш една би-коннект от мен!


# 48
  • Мнения: 619
Злати,може да се сдобиеш е с абонаментна карта за 5лв месечна такса и 100 мин към 3 приятели.
Зависи свеки дали ще се откаже.

Тъкмо се прибрах от разходката с младото гадже  Mr. Green

# 49
Сега е времето на татковците! Злати на седянката, Ивката при баба си, Бебко спи... А аз се чеша по корема... Но дори и бира не ми се пие...
Познавам жена, която гореописаното го правеше само до 9:30 сутринта. А от там нататък беше Истинския Ужас.

# 50
  • Мнения: 6 243
Стефи, остава и аз да се наредя при мъжете... нали пропуснах седянката. Поне мога да се похваля, че багажите са почти събрани, а децата - по креватите. Дали да не се почеша и аз мъжката по корема  newsm78

# 51
Давай! То не е лошо!
Сега пробвам да готвя. Т.е. нарязах няколко парчета сирене, метнах ги във фурната, полях малко олио в тавичката и пуснах на 250 градуса. Очаквания резултат е печено сирене. Но познавайки си уменията на готвач предполагам, че сиренето ще пропълзи всеки момент от фурната с вопъл "К'о ма напрай ти, бе!" и ще ме подгони със сатър за отмъщение. Бих снимал това, което се получи, но това ще е обезценяване на труда на всички фотографи на храна.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ха, и аз се почесах тъкмо по коремата...
Не знам дали е по мъжки или по женски... Щото не знам ни единия, ни другия вариант как изглеждат...
Виж, ако си драпа нЕкой макарите - ще ми е ясно, че е по мъжката...
Ма за коремата и женската - не знам...

# 53
  • Мнения: 855
Ей, всички са по партита  Confused Аз досега бях на бебе-парт  smile3504  Tada , ама Сисон започна да изфирясва и се прибрахме....таткото ни обаче се завърна да празнува  Drunk  ura
Ние днес преди бебе-партито със Сисон пихме по една ледена цитронада с Мини и Стефи, за малко се видяхме с Августа и Никола, с Ива и Ави, със Злати,Таткото на Ива и Иван, с КрисДиМар и Криско  Crazy Да не пропускам някой  Rolling Eyes Абе  много познати срещнах, много хубав ден  Hug Хм, сега като се замисля... Иве, що се измъкна и не почерпи за именния ден на Алекс  Thinking Или бързаше за срещата с малкото/младото гадже  Mr. Green

Бихте дали по един глас за Сисо (снимката му е на 5 ред, 1-та) - http://www.moetobebe.net/index.php?option=com_chronocontact& … ame=naisladkobebe
Благодаря   bouquet

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 00:36 от ive1ina

# 54
  • Мнения: 1 165
ive1ina имаш един глас от мен.

# 55
  • Мнения: 449
Иве, имате един глас и от нас  Hug

# 56
Благодаря Злати,с голямо удоволствие ще ти се обадя да се видим.Днес няма да мога,защото чакам покупка от нета да ми я доставят.Ще ти звъна да се видим.След обед ходите ли на Бирхалето.

# 57
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Вече и ние гласувахме! Simple Smile

# 58
  • Мнения: 619
Зайко,писах ти на лични.

# 59
  • Мнения: 48
Светослав има глас и от мен! Много лсадко хлапе  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт