Стара Загора 36 - Любов с лилави маратонки...

  • 18 169
  • 280
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Обяснете ми за това гласуване аз си мисля, че гласувах, но не съм сигурна. Написах име и е-меил, това ли е?

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Вижте, сладури...
По принцип, тези призиви за гласувания са вече тема табу във форумите...
Обаче...
Понеже сте симпатични и готини... А пък Сиско още по... И заслужава да спечели...
Нека линка в постинга на Еденичката да остане...
Ама недейте писа един през друг "Гласувах!", "И аз", "Имате един глас!" и така нататък...
Гласувайте си, ма така... Тайничко...! Да не стават няколко страници с такива постинги...
Договорихме се, нали...? newsm08 Благодаря ви...!

Ако имате желание, разменяйте си информация на лични...
Поздрави...!
newsm10

# 62
  • Мнения: 449
О.к., Дидко Peace Няма проблеми, ще се съобразим.
Аз може ли за последно да изнахалствам и да подшушна, че и Стефания на Мини е там, и за нея може...нали се сещате  Wink
ПО-надолу, в лявата колонка, почти към края Hug

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
От лиспа на време съм изтървала, че имало нова тема ooooh! .
Записвам се, пък после ще си наваксам с четенето Peace

# 64
  • Мнения: 619
Ууу,пак на 2 стр е изпаднала темата.

# 65
  • Мнения: 855
Експри  Embarassed сори, незнаех, че не трябва  Embarassed няма повече, обещавам  Hug
Стефи е на 7-ми ред (от долу на горе) 1-ва снимка  Wink И е най-хубавата мома  Crazy
Утре ще ходим на изписването на бебе Маги в Пловдив  Flutter Много се вълнувам от срещата с малкото мишле. Днес ходихме до тях да помогнем на таткото с някои наредби, направихме списък на необходимите (според мен) неща, които нямат и ще ги купим утре и така  Wink

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Лека нощ и приятни сънища...
Да слушате много, докато ни няма една седмица...
Чаоооо...!

# 67
  • Мнения: 619
Ууу,Експри,ти пак на моренце,ааа?
Айде ,народе,на спамо-чатаааа!
Няма ни един мод-ние сме на ход  Mr. Green

# 68
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
здрасти и от мен !

Ще трябва да поддържаме темичката  да не изпада на задните страници , докато една част от пишещите са на морето да си пекат ......децата baby_neutral


Не един мод  , Иве - и Хера липсва!!!! Mr. Green

# 69
  • Мнения: 619
Ами да-имах предвид: ни един = нито един...

# 70
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Иве , само ние сме ........къде е народа newsm78

# 71
  • Мнения: 619
Ич нинам де е останалата част...
Аз днес мазах терасата,утре и в други ден ще я довършвам да е готова за дограмата.
Ави вече е със 7 зъба,чакаме 8-ми.
Явно затова е киселяк и не иска да яде от седмица насам...

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Ние сутринта направихме голяма разходка, излязохме към 10 прибрахем се в 14 часа, мъжът ми допреди половин час замазва прозореца на детската и утре ни чака голямо чистене. На малката хич не и се спи, а аз вече едва гледам. Много доволни има от частната болница, ще ходя и аз на преглед другата седмица там май.
Иве, ще излязат зъбите няма страшно. Ники на кучешките само ми отказваше храна, но децата са различни.
Лека ви нощ

# 73
  • Мнения: 1 165
Добро утро от мен!
Какво ще правите в този дъждовен ден?Малката току-що се събуди и се чудя да излизам ли, не ли...

# 74
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Добро утро!
Ние с малкия ще излезем около обед чак  и то само да напазаруваме...ако позволи времето ще поостанем в кварталната градинка малко ..само да не вали . Mr. Green

Танче  , и Ивелин  беше от нощните птици - късно ми заспа , да не е нещо от времето  ooooh!
 Да споменавам ли и зъбите  #Crazy--имаме вече 4

Общи условия

Активация на акаунт