Какви каши ядат вашите бебете?

  • 3 376
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 321
Много харесва на Слънчо бананова и бисквитена с банан но тя съдържа глутен.Други каши които харесва това са на Милупа,Фризокрем с 5 плода много я харесва както и ориз със царевица сега започнах да му взимам на Блевит и бих казала че са много ароматни и също си ги хапва като се има впредвид че сме злояди.. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 107
дъщеря ми яде само кашите на Милупа-оризовата, Био безмле4на 3 зърна, Биобезмле4на 7 зърна-вси4ките са без захар.Сега пробвахме и бисквитената на Милупа но има захар и не я иска.Пробвали сме на Фризокрема и 3 вида на Нестле, но отказва да ги яде.Запо4нах да и приготвям дома6на каша от овесени ядки и си хапва с удоволствие.Според ммен е важно с каква каша ще я захраниш.Ние запо4нахме с Милупа и само от нея хапваме

# 17
  • Мнения: 344
Харесва всякакви каши.
Днес даже й дадох за първи път на Слънчо пшенична с какао (шоколад).

# 18
  • Мнения: 3 695
Моята щерка харесва каквито съм й давала досега - яла е оризова на Милупа, елда на ХИПП и домашна от кафяв ориз  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 505
Незнам как харесват вашите бебета безмлечната оризова на Милупа. По-безвкусно нещо няма просто Crossing Arms. И как с кърма да се прави като става на вода newsm78. Слагала съм печена ябълка за вкус - пак неиска. И трябва да я хвърля.. почти пълен пакет Crossing Arms.

Пробвай да направиш кашата вместо с вода с пасирана диня или пъпеш, или друг пасиран плод, който вече сте въвели.

# 20
  • Мнения: 753
Бебо обича бананова безглутенова на Слънчо,
Домати и картоф на Слънчо безглутенова,
Милупа ориз и банан безглутенова.
Почти винаги добавям пюре от круша или малко тиква на Хипп, защото май се запича.
Не се боя от захарта в " Слънчо", защото яде само 2 пъти седмично каша, а другаде захар няма в менюто му!
Почнахме 12-ти месец и дадох сухар днес, та ще му давам вече и глутенови.

# 21
  • във фурната
  • Мнения: 596
Най-често яде Слънчо.Иначе съм давала Беби,Хип,но Слънчовските най-ги харесва.

# 22
Кашите на Слънчо са си много хубави и на нормална цена, може да си купиш няколко и да ги сменяш.  Хвърляла съм каши на Фризокрем и Нестле- бяха много парфюмирани и не ги ядеше. МНОГО му харесват и на мен също кашите на Блевит и също не са много скъпи, малко по-скъпи от Слънчо, но мисля че са и с малко по-голям грамаж.
Домашно приготвена каша от елда според мен е едно от най-хубавите неща и супер полезни, които можеш да дадеш на детето си. 

# 23
  • Мнения: 888
Оризовата на Нестле е ОК- с нея започнахме захранването; сега и взех Ябълкова на Слънчо и хапва, но като цяло не е по кашите, а и по пюретата- засега мама си е номер 1 в менюто  Joy

# 24
Всичко се прави вкъщи от варени на пара плодове и зеленчуци + ориз, овес или ечемик на www.earthsbest.com. Купува се органик на едро, запарва се и се пасира с ръчен пасатор, замразява се на кубчета за лед, и се пълни в надписани пликчета в камерата. Не отнема толкова време, а знам какво влиза в детето.

Аз чета маниакално съдържанието по етикетите. Всичко което ми звучи непознато или общо ("консерванти") най-вероятно не му е мястото там.

# 25
  • Мнения: 4 451
Когато захранвах малката, започнах с Милупа - оризова млечна (тя така или иначе беше на АМ). Много и хареса. Когато въведох глутена започнах да давам от готовите каши в буркан - Ганчев и по-рядко ХИП. Детето вече е на кухня, но за почивните дни все още купувам такива, тя ги обожава.

# 26
  • Мнения: 324
Синът ми яде Елда с банан на Хип, Ориз и рожкови на Нестле, Гриз на Милупа.

# 27
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз правя само домашни каши, не се доверявам на тез инстантни химии, но бебо не ги харесва с плод и му ги правя с обезсолено сирене и масълце

# 28
  • Мнения: 301
Дадох вчера на беба зеленчукова на Слънчо, без глутен, с натрошено козе сиренце - омете си я сладко-сладко, а толкова ядене различно от кърма не беше хапвала досега  Crazy

# 29
  • Мнения: 339
А как приготвяте домашната каша от елда? С печенето и мелене на зърната или варене и после някаква обработка? Ние сме още само на няколко близвания оризова на ден, но се надявам да ги увеличи и да започнем и другите..

Общи условия

Активация на акаунт