памперсите

  • 1 728
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Сменям когато е пълен.Ако е наакана-веднага!Някой път пиша много и се налага да го сменям на два часа,някои дни пък изкарва с един памперс. Grinning

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 613
На вашата възраст преди всяко хранене, а сега зависи от нея Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Всеки сам преценява дали детето има нужда да се смени памперса на детето- не слушай кой какво ти говори Naughty

# 18
  • Мнения: 11 004
Сменям след всяко хранене. Понякога и по-често.

# 19
  • Мнения: 4 447
Като беше малък, сменях на всяко папкане, а ако свърши някоя цветна работа и между храненията. Сега му го сменям вече, когато е пълен.

Не слушай кой какво ти говори!

 Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ами, че вие сте мънички. Когато синът ми беше на тази възраст, акаше на всяко кърмене и аз сменях всеки път. Няма да го оставя наакан я?! После към 4-ия месец спря да ака /тогава поспестихме малко пари  Joy /. Гледай си детето и не се баламосвай по хората. Те май само се чудят, ква приказка да подхванат ей, тъй да върви лафа.

# 21
когато усетя че е доста пълен, ние сме над година и направо си тежи.
а ако е наакан веднага. Когато беше малка и го сменях много често, няма смисъл да се пестят пари, когато се подсече спестеното от памперси отива за кремове.

и ние така Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 928
И досега го сменям преди всяко ядене, а ако свърши голямата работа и по-рано. На вашата възраст не го сменях през нощта, за да не се разсъни (освен ако не е наакан, разбира се)

# 23
  • Мнения: 4 546
пропускам най-много едно хранене. /но той не ака на всяко хранене/. през нощта сменям по 2-3 пъти, защото точно тогава му идват музата да си върши голямата работа

# 24
  • Мнения: 3 478
Не мисля че прекаляваш. По него време аз сменях на всяко ядене, а то беше точно толкова често.

# 25
  • Мнения: 46
на всяко хранене

# 26
  • Мнения: 1 251
Ние сменяме памперса на всяко ядене /през 3 часа/, а понякога и по-често. Днес например от едното до другото хранене го смених 3 пъти-и все беше пълен. #Crazy В тези жеги знам, че не е хубаво да стои дълго с мокър памперс-хем му спарва на детето, хем може да се подсече от жегите.

# 27
Като беше малка го сменяхме на всяко хранене, но не преди, а след него, защото обикновено след хранене вършехме "голямата работа". Разбира се ако се наложеше ги сменяхме и между храненията. Сега ги сменяме , когато се напълнят Simple Smile Моя мъник никак не търпи дискомфорт в памперса  Laughing

# 28
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
до 3-ия месец сменях памперса след всяко хранене понеже винаги си правеше голямата работа след ядене. Laughing
сега я сменям като и се напълни памперса и когато е акала.
през ноща не съм сменяла тъй като си спеше от 2-рия месец по цяла нощ а и до сега е така.

# 29
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Сменяла съм го десетина минути след всяко хранене,а понякога и по-често.

Общи условия

Активация на акаунт