Карлово и Сопот - 9

  • 11 312
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
Мамит,не се занимаваме с цветарси бизнес Laughing и не е тайна-парфюмерия и козметика,хранителни стоки и компютри ooooh!
Бимбе,,като ме изписаха имах да свалям 8 кила,вече са 5.400 Rolling Eyesа си хапвам каквото искам,просто нещо нямям много апетит-яде ми се предимно сладко Crazy а и не си доспивам с покрай малката,та май за това свалям Tired

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз да питам-кърмите ли се, някакви проблеми с кърменето? Хайде, че вече успяхме да убедим Намейка да кърми дълго, сега е твой ред да те убеждаваме.

# 17
  • Мнения: 236
Кърмим се,ако става въпрос за нас Simple SmileЗащо нещо не ми се получава -искам да си сложа лентичка на малката,ама нещо не ми излиза-нали в подписа трябва да я сложа newsm78

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ин, да за теб става въпрос. Сори, нямам навика, когато пиша след човека, да се обръщам по ник. Някак си го приемам като разговор и все забравям.
За лентичката-не си копирала правилния код.Трябва да пише нещо като BB-code и копираш този адрес, а не този, който е в полето на Интернет експоръра.

# 19
  • Мнения: 236
Да де-именно ВВ кода копирах,за това се чудя защо не става.Като си дадеш данните за лентичка и като ти стане готова ти дават ВВ кода-него копирах уж .Ще пробвам пак.

# 20
  • Мнения: 3 360
 wash hang 1ironing newsm28 1dishes newsm39 
Ей,ме и мен...Цял ден това правих....И това Mr. Green   
 typeuu

# 21
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
видях,че мъжа ти разхождаше децата, гледам аз newsm78 и викам а бе аз тези деца ги познавам Joy

# 22
  • Варна
  • Мнения: 187
Кърмим се,ако става въпрос за нас Simple SmileЗащо нещо не ми се получава -искам да си сложа лентичка на малката,ама нещо не ми излиза-нали в подписа трябва да я сложа newsm78
най-лесно се прави линийка тук http://www.mamaibebe.com/ и копираш HTML код нап одпис

# 23
  • Мнения: 3 360
видях,че мъжа ти разхождаше децата, гледам аз newsm78 и викам а бе аз тези деца ги познавам Joy


Да бе-грешка няма smile3521Ти на твоя кво му се ядосваш?! newsm78Не така де newsm12

# 24
  • Варна
  • Мнения: 187
хайде мами стягайте се че лудницата е в града - Sick #2gunfire ПАНАИР

# 25
  • Мнения: 3 360
хайде мами стягайте се че лудницата е в града - Sick #2gunfire ПАНАИР

Aз мисля да не му обръщам внимание тази година noЕвентуално в неделя при хубаво време може да нагледаме за някакви дрешки за ученичката,ама сега в тая лудницааааа-не Naughty

# 26
  • Мнения: 844
Някой ходи ли на панаир? От утре се разваля времето и ........ newsm78

# 27
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
одеве се прибрахме най-накрая от прословутия пловдив и кво да видим,кола до кола игъз до гъз няма къде да спрем.аз както винаги не си харесах обувки,а  чехли каквото ми харесаше няма номера а бе ужас и най-накрая отидохме и похарчихме 300лв в метро ooooh!.тоя месец се разминах с обувките

# 28
  • Мнения: 1 232
видях,че мъжа ти разхождаше децата, гледам аз newsm78 и викам а бе аз тези деца ги познавам Joy
аа значи ти си била бе той тати тути каза,че една мама познала децата Grinning

# 29
  • Мнения: 1 232
 и а искам да не обръщам внимание на панаира,ама малката панаирджийка си иска люлките,ама тая вечер устоях на напъна,утре при хубаво време с баба и дядо Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт