Подарък за кръстница?

  • 3 492
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 408
Бих купила, разбира се.
Идеята с Богородицата ми хареса, нещо в този стил.

# 16
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И аз незна да се копува,може да се купи нещо.

# 17
  • Мнения: 1 546
Бях кръстница преди месец, нищо не ни подариха, но не съм и очаквала, защото се предполага кръстниците да даряват - с дрешки и злато. Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 672
Бях кръстница преди месец, нищо не ни подариха, но не съм и очаквала, защото се предполага кръстниците да даряват - с дрешки и злато. Wink

 Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 12 554
Купих сребърна икона на Богородица с младенеца за цялото й семейство, а специално за нея сребърни обици и котвичка.

Не знам каква е традицията, но кръстницата на Калоян и наша кума ми е най-близката приятелка и не можех да не й подаря нещо.

# 20
  • Мнения: 1 233
На нас ни бяха казали, че по традиция на кръстница се подарявала нощница. Аз им купих сатенени комплекти - пижама и нощница с халат.

# 21
  • Мнения: 520
Аз и подарих златно кръстче!

# 22
  • Русе
  • Мнения: 2 354
букет

# 23
  • Мнения: 653
ние пък купихме подарък - попитах я дали има нещо, което е решила да си купува и й го купихме ние

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И в моя роден край има традиция на кръстника да се дава риза. Peace

# 25
  • Мнения: 5 362
И аз не съм чувала да се подарява нещо на кръстницата Thinking

# 26
Ние и подарихме едно сребърно бижу. Не че е  по традиция, а за спомен Peace

# 27
  • Мнения: 1 294
Подарихме Библия.И аз не бях чувала за такава традиция-на кръстника да се подаява нещо.Направих го от благодарност за това,  че обича детето ми и за това че го кръсти Heart Eyes

# 28
  • На морето!
  • Мнения: 5 757
И при нас няма традиция да се подарява подарък,но идеята за кръстчита и Библията ми хареса.Мисля да плагиатствам  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 451
Подарихме подаръци и при двете кръщенки. Първият път красива нощна лампа и интересен свещник, сега - картина. А на всички гости, уважили нашия празник - по една иконка.
ivakrasiva, чакаме те да се завърнеш. Hug

Общи условия

Активация на акаунт