Лятната почивка на вашата ясла/ДГ-София

  • 1 482
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 019
Нашата е 67-мо ОДЗ Мечо Пух и си работеше през цялото лято - имаше птърво две, а после остана една сборна група. Успоредно тече ремонт на едното крило на сградата.
Любопитно ми е - когато градината е в ремонат за над два месеца - искат ли отново мед. изследвания ? Все пак отсъствието не е по преценка или желание на родителите, не би следвало да се изисква нещо повече от контактна бележка.

# 16
Ние сме в 62-ро ОДЗ. То не работеше от 23 юли до 2 септември. От 3-то вече приемаха деца.

# 17
  • София
  • Мнения: 922
Много неприятно ни изненадаха и мисля, че не е правилно !
Нашата ясла затвори на 13.08. за ремонт, който трябваше  да
приключи на 01.09. Обаждам се от морето на 28-ми и директорката
ми казва, че майсторите още не са дошли  Shocked Евентуално след 10-ти
ще има сборни групи. Обаждам се миналата седмица и ми казват, че
евентуално от 17-ти ще има сборни групи  Shocked Shocked Shocked
Това е вече прекалено. Записах детето ми в частен детски център и
ще го комбинирам с майка. Направо са за убиване  #2gunfire
За 14 ясла в Западен парк ли става въпрос? Ние сме в нея, а ремонта още не е започнал...

# 18
  • Мнения: 1 470
     Май излиза че покрай ремонтите за десетина дни,градините не работят по два месеца,защо ли?!Казвайте,ще ходим ли отново при Фандъкова,или ще си плачем дружно тук?!

# 19
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
76-то ОДЗ-Юли работи (беше дежурна), Август почива, започна от 3.09 нормална работа.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 289
51-ва ясла в Западен парк не работи целият месец август,отварят врати утре на 10-ти септември.

# 21
  • Мнения: 135
ОДЗ №6 в "Толстой" не се знае кога ще отвори - май чак на 24 септември...в отпуск заради ремонт са от края на юли  #Cussing out(и ние още не знаем за кога да пускаме излседванията)

# 22
  • Мнения: 2 722
Да включим и нашата градина - 73 ОДЗ Люлин 8 - лятна почивка през юли и август.
Трябваше да започне работа на 3.09, но нещо е имало недоизпипано с ремонта на кухнята и  /живот и здраве/ утре ще е първия учебен ден. newsm44

# 23
  • София
  • Мнения: 750
Нашата ясла - 48-ма в Западен парк, няма лятна почивка, но затвориха за 3 седмици за ремонт.
Страхотно, но фирмата, която е наета от общината, все още - месец след затварянето не е направила нищо. Трябваше ремонта да е приключил и на 3,09,2007 да е отворила врати яслата, не само че 10 дни след това, все още не работи ами и няма и най-малка вероятност това да стане в близките седмици, все още не е почнала съществената работа.
Кой умник от общината е одобрил строителната фирма, какви са тези срокове, направо съм бясна, и на кой да се оплачеш от безхаберието на общинарите - на арменския поп? Ама това е направо безумие - месец нищо да не е пипнато.
Мойто дете по случайност има кой да го гледа тези дни, сигурна съм че само при малко от семействата е така.....
 smile3515

# 24
  • Мнения: 489
 Нашата ясла е затворена вече 2-ри месец (51 в Кр. поляна), като изобщо няма сборна група, поне засега... Не се знае дали ще започне работа и другата седмица. Close

# 25
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
ЦДГ 11 не работи август месец, но имаше друга дежурна градина за район Лозенец. От 3.09 започна, но със сборни групи!

# 26
  • Мнения: 5 468
Ами хайде да се събираме в неделя в 11 ч. пред Билетен център на НДК. Червената шапчица е писала в темата си, която отплува на втора страница. Тя има нещо предвид за това положение. Ще говорим ли, какво ще правим - не знам, но отдавна се мъчи да ни събере жената.
Какво ще кажете, м?

# 27
  • София
  • Мнения: 2 671
Ами хайде да се събираме в неделя в 11 ч. пред Билетен център на НДК. Червената шапчица е писала в темата си, която отплува на втора страница. Тя има нещо предвид за това положение. Ще говорим ли, какво ще правим - не знам, но отдавна се мъчи да ни събере жената.
Какво ще кажете, м?
Аз съм на линия, надявам се и други ентусиасти да се намерят и да направим нещо по въпроса!
НЕДЕЛЯ, 11 ч. пред Билетен център НДК!
[/glow]

# 28

Общи условия

Активация на акаунт