Троен лешник

  • 50 264
  • 968
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Имаше едни твърди неща с вид на слънчогледови семки. Но бяха от някакво тесто и хрупаха здраво. В малки пакетчета.  newsm78
Оризови ядки  Simple Smile Бяха отвратителни на първо вкусване, но след това се пристрастих към тях  Blush

# 16
  • Мнения: 7 837
Бонбоните Простор не са вече същите на вкус.

Имаше едни топченца - вътре царевични пръчици, отвън шоколадова глазура. Бяха ми любими.

# 17
  • Мнения: 5 255
Ей сега ще почне едно преглъщане  Joy

# 18
  • Мнения: 6 155
Имаше едни твърди неща с вид на слънчогледови семки. Но бяха от някакво тесто и хрупаха здраво. В малки пакетчета.  newsm78
Оризови ядки  Simple Smile Бяха отвратителни на първо вкусване, но след това се пристрастих към тях  Blush
Да,да. Точно те. Peace Има ли ги някъде?

# 19
  • Мнения: 4 371
Дуци, ама Тройния лешник си беше българска бонбониера. Още ми е пред очите - беше на 2 реда, кутията беше златисто-оранжево-кафява със снимка на бонбоните, а те самите бяха дълги, с по 3 лешника, залети с шоколад.
Български са си, сигурна съм. От тая тема огладнях, не че не съм постоянно гладна, де Rolling Eyes

Никой ли не се сеща за моите бонбони, как се казваха Cry Има ли сега подобни?

# 20
  • Мнения: 3 447
Имаше едни твърди неща с вид на слънчогледови семки. Но бяха от някакво тесто и хрупаха здраво. В малки пакетчета.  newsm78
Оризови ядки  Simple Smile Бяха отвратителни на първо вкусване, но след това се пристрастих към тях  Blush
Да,да. Точно те. Peace Има ли ги някъде?
Не съм ги виждала много отдавна... сега ги замествам с една гадост, наречена Хрупанки  Laughing

# 21
  • Мнения: 5 255
Сетих се - имаше една бонбониера на два реда - Ботевград ли беше  newsm78
Бонбоните бяха дълги с карамелено нещо като бисквита - как го обясних  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 938
Не бяха ли в различни цветове? Оризонки или нещо от сорта май се казваха....

# 23
  • Мнения: 3 447
Сетих се - имаше една бонбониера на два реда - Ботевград ли беше  newsm78
Бонбоните бяха дълги с карамелено нещо като бисквита - как го обясних  ooooh!
Ааа, супер бяха - вътре крокан, отгоре шоколад, ох  Heart Eyes

Не бяха ли в различни цветове? Оризонки или нещо от сорта май се казваха....
Оризонът е съвсем друго нещо бе  Laughing

# 24
  • Мнения: 4 371
Имаше едни твърди неща с вид на слънчогледови семки. Но бяха от някакво тесто и хрупаха здраво. В малки пакетчета.  newsm78
Оризови ядки  Simple Smile Бяха отвратителни на първо вкусване, но след това се пристрастих към тях  Blush
Да,да. Точно те. Peace Има ли ги някъде?
Не съм ги виждала много отдавна... сега ги замествам с една гадост, наречена Хрупанки  Laughing
Зацепих за какво говорите. Солени, нали? Ммммм...

# 25
  • София
  • Мнения: 4 423
Мелба Дипломат ( Магура).
Амфора бонбони - не са същите вече.
Принцесите на спирка Красно село.
Руската салата в супермаркетите ( от големи тави)
Следобедната закуска в лагерите - филия с масло и халва, филия със сирене и лютеница, кифла козуначена и мармаладена.
Мармалад Шипка...
Баклавата, толумбичките, кадаифа...

# 26
  • Мнения: 6 417
Любим ми е варненският "Милфей". В друг град не съм го откривала май  newsm78

# 27
  • Мнения: 3 447
А бонбонките Сен-сен помните ли? Може би са били замислени като "българските Тик-так"  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 938
А мелбите в Хавана помните ли....

# 29
  • Мнения: 5 255
Имаше едни твърди неща с вид на слънчогледови семки. Но бяха от някакво тесто и хрупаха здраво. В малки пакетчета.  newsm78
Оризови ядки  Simple Smile Бяха отвратителни на първо вкусване, но след това се пристрастих към тях  Blush
Да,да. Точно те. Peace Има ли ги някъде?

Тези са подобни  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт