Троен лешник

  • 50 452
  • 968
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 27 524
Като заговорихме за стоки и предмети извън кулинарните, помните ли супер-колекциите на Студио Б2  Mr. Green И маратонките "Ромика"  Laughing

Маратонките - да, другото - не  Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 25 916
Като заговорихме за стоки и предмети извън кулинарните, помните ли супер-колекциите на Студио Б2  Mr. Green И маратонките "Ромика"  Laughing

Хич не ми се хили зловещо, още имам един панталон на Студио В2 и въпреки вековното носене, пране и боядисване, които са го газили, все още е здрав и си го нося вкъщи като ми кефне!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 2 454

....А "милинките". И "софиянките". ..................

Малко бургаски лексикон стана Laughing, но помните ли пиците на тогавашната "1-ви май", сегашна "Александровска", както и едни сокове, които разреждаха с газирана вода - мента, шоколадка и букет  Grinning

# 93
  • Мнения: 27 524
Темата добива Донина-та тематика  Grinning

# 94
  • Мнения: 9 050
Темата добива Донина-та тематика  Grinning

Ох, извинявай, ама какво е Донина тематика  Embarassed

# 95
  • София
  • Мнения: 938
А питите ми бяха най-любими. Вече никъде ги няма онези печки, които бяха със синдири и пускаш пиците в едни метални тавички от едната страна и докато стигнат до другата са готови. А бяха толкова вкусни....те ми липсват ужасно много.

Нее, аз ти говоря за най-първите, продаваха ги на 2 места - на Ботева в един блок отдолу, в Кулинарния магазин, печаха ги в електрическа печка, в малки тавички, накъдрени по краищата, приличаха малко на пиците "Хът"...Направо мога да усетя вкуса на хрупкавите корички по края.

А заведенията "Милина" помните ли - първите закуски от многолистно тесто, тип кроасани. Дотогава нямаше таквиз благинки  ...

Мамче, сиропите до кино Септември ли имаш предвид? Имаше ги и на "Гъбката" в Морската градина....

# 96
  • София
  • Мнения: 938
Като заговорихме за стоки и предмети извън кулинарните, помните ли супер-колекциите на Студио Б2  Mr. Green И маратонките "Ромика"  Laughing

Хич не ми се хили зловещо, още имам един панталон на Студио В2 и въпреки вековното носене, пране и боядисване, които са го газили, все още е здрав и си го нося вкъщи като ми кефне!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Аз пък имам елече! С много джобове! Милитъри цвят!  Sunglasses

# 97
  • Мнения: 3 447
Аз пък имам елече! С много джобове! Милитъри цвят!  Sunglasses
Аз имах едно червено, без ръкави... загубих го на една бригада  Sad

# 98
  • София
  • Мнения: 938
Аз пък имам елече! С много джобове! Милитъри цвят!  Sunglasses
Аз имах едно червено, без ръкави... загубих го на една бригада  Sad

Е като е елече, с кви ръкави да е   Mr. Green  Съчувствам ти най-искрено за загубата обаче  Laughing

# 99
  • Мнения: 589
Имаше едни грейки "Vienaline" (не съм сигурна правилно ли го изписвам)-малиии,цели 75 лева струваха...

# 100
  • Мнения: 2 032
Шоколадовият сладолед от будката отстрани на показния магазин (от това описание си личи и времето) в Пловдив.

Сладоледът с кафе от машината до хотел България (пак в П-в).

Печените кестени до шадравана на площада.

И, като моя лична си проява на извратен вкус- първите царевични пръчици.

# 101
  • Мнения: 3 447
Е като е елече, с кви ръкави да е   Mr. Green 
Абе то не беше баш елече... нахлузваше се през  главата, нещо като... блузон без ръкави, да речем. С едни такива като гевреци около дупките за ръцете и главата, леко космически дизайн имаше  Grinning
Ама как го описах, трябва да стана моден редактор  Mr. Green

# 102
  • Мнения: 852
Имаше едни твърди неща с вид на слънчогледови семки. Но бяха от някакво тесто и хрупаха здраво. В малки пакетчета.  newsm78
Оризови ядки  Simple Smile Бяха отвратителни на първо вкусване, но след това се пристрастих към тях  Blush


Да се запиша и аз тук,много ги обичах но не съм ги виждала скоро по магазините Grinning

# 103
  • Мнения: 25 916
Ало, по-дъртите майнички, помните ли като откриха Италианската уличка?
Малиии, отиваше ми стипендията там!  Embarassed

# 104
  • София
  • Мнения: 938
Е като е елече, с кви ръкави да е   Mr. Green 
Абе то не беше баш елече... нахлузваше се през  главата, нещо като... блузон без ръкави, да речем. С едни такива като гевреци около дупките за ръцете и главата, леко космически дизайн имаше  Grinning
Ама как го описах, трябва да стана моден редактор  Mr. Green

Анджък де, същото, ама беше милитъри зелено. Имах и пола към него.

Общи условия

Активация на акаунт