нисък хемоглобин?

  • 2 296
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 005
През последните 3м. не спрях да пия Легофер и нямах проблеми с хемоглобина Peace

# 16
  • Мнения: 983
Първо пиех Тотема. но ми бяха много гадни и след всяка ампула повръщах. След това минах на малтофер, но не ми се качи над 108- 110

# 17
  • Мнения: 179
аз не съм пила лекарства само витамини матерна и ядях много месо много се дига от месото надявам се да съм била полезна

# 18
  • Мнения: 1 098
Аз пиех Ферро- фолгама,имаше ефект! Peace

# 19
  • Мнения: 3 376
Имах същия "проблем" по време на бремеността.Но понеже не ям яйца,месо и риба нямаше как да си "набавя" желязо.Виж ако тя се чувства добре не мисля,че ще е проблем.Предписаха ми Малтофер,но беше толкова гаден,че ми повдигаше от него.След това Сорбифер,къде го пиех,къде не..Просто много мразя хапчета.Ядях всеки ден мед с орехи,много ми  се ядяха и портокали и мандарини,а аз не ги долюбвам особено,но се оказа,че и те помагали в този случай.Значи-организма си усеща какво иска.Влязох в болницата с Hb 87,но ми вляха желязо на системи,незнам дали това помогна,но нито на мен,нито на малкия ни преливаха кръв както ме плашеха през цялото време.

# 20
  • Мнения: 5 362
Зеленчуците са дрън-дрън-шикалки! Повечко месце трябва - червено месо, нетлъсто, както и дробчета.
За лекарствата си има лекари
Напълно съм съгласна с Лилита.
 Peace

# 21
  • Мнения: 4 784
Пих Феро-Фолгамма /желязо/. Доста време го пих и спасяваше положението. Даже и след като родих пак го пих.

# 22
  • Мнения: 78
а какви са рисковете за майката и бебето при нисък Hb? защо е толкова важно и се полагат толкова усилия да се качи... Аз принципно съм си със жълта кожа, по-бледичка и всеки доктор като ме види - ме изпраща за изследване на Hb. А той си е в нормата. И, понеже не разбирам какъв е проблема - си питам

Общи условия

Активация на акаунт