Възможно ли е бебето да се е получило?

  • 1 945
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 2 381
Ох и аз не знам как го е изчислила:) А иначе благодаря на всички за съветите аз все още съм доста боса в тези неща  Blush иначе последно ми дойде на 20 август. И както го смятам овулацията трябва да ми е около 5 септември или греша.
Трябва да знаеш на колко дни ти е цикъла - 26, 28, 30... Ако е на 28, вадиш 14 дни от датата, на която трябва да ти дойде, т.е. овулацията ще ти е на 14-я ден от цикъла. Ако МЦ ти е на 30 дни, то овулацията ще е на 16-я ден.
От много неща може да те е заболяло. Не го мисли толкова това бебеправенето. Наслаждавайте се на опитите. Все пак сега почвате.  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 35 960
Ох и аз не знам как го е изчислила:) А иначе благодаря на всички за съветите аз все още съм доста боса в тези неща  Blush иначе последно ми дойде на 20 август. И както го смятам овулацията трябва да ми е около 5 септември или греша.
Трябва да знаеш на колко дни ти е цикъла - 26, 28, 30... Ако е на 28, вадиш 14 дни от датата, на която трябва да ти дойде, т.е. овулацията ще ти е на 14-я ден от цикъла. Ако МЦ ти е на 30 дни, то овулацията ще е на 16-я ден.
От много неща може да те е заболяло. Не го мисли толкова това бебеправенето. Наслаждавайте се на опитите. Все пак сега почвате.  Laughing
Ето  и една табличка:
Предполагаемият ден на О +/- 2 дена:

# 18
  • гр.София
  • Мнения: 250
Вярно е това че сега почваме и времето е пред нас. Когато стане тогава. Просто моето желание да има дете е толкова силно че започвам да се вманиачавам. Всеки ден съм във форума и чета ли чета за д мога да си направя най точно календара за овулацията тъй като на мене ми е много нередовен горе долу през 32 дена и трудно ще я изчисля. Ще правим опити колкото е нужно. Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 2 381
Правете секс около овулацията и не го мисли много. Тепърва започвате с опитите. Дано скоро се увенчаят с успех и да се похвалиш с 2 чертички. Все пак ти помогнахме, макар и малко. УСПЕХ!  Hug

# 20
  • гр.София
  • Мнения: 250

Вмъкни Цитат
Правете секс около овулацията и не го мисли много. Тепърва започвате с опитите. Дано скоро се увенчаят с успех и да се похвалиш с 2 чертички. Все пак ти помогнахме, макар и малко. УСПЕХ!   


Помогнахте ми и то не малко а даже много. Не съм очаквала че толкова
много момичета ще се отзоват на мойте въпроси и ще помогнат. Много ви благодаря на всичките. Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 2 381
Тук сме, за да си помагаме.    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт