Отговори
# 150
  • Мнения: 1 674

Малко са тези които харесвам-като тази за нокията(има нещо в джоба ми...),харесвам и рекламата за Джони Уокър.Мразя:оная с ,,Митко готова кайма не яде,, или всички за bonux -мария.Мразя,когато се храним вечер да слушам за дамски превръзки,дуфалак,проблеми с пикочните пътища и т.н.

# 151
  • Мнения: 566
Обичам рекламата на Кока Кола, тази с момчето което дава на различни хора да пият от шишето му

# 152
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 819
Обичам рекламата на Кока Кола, тази с момчето което дава на различни хора да пият от шишето му

Тази реклама не мога да я дишам. Не е правена за нашия пазар

# 153
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И на мен рекламата на кока-кола ми харесва, но само тази. Но....вече взе да писва. Нещо се излагат напоследък. И на Фанта, и на Спрайт....много са зле.

Повечето ме дразнят, не мога да се сетя за такава, която да ми харесва.

# 154
  • София
  • Мнения: 15 467
Крадеш ли?Крада и то много,все пак имам три деца! -банички Белла! Божее, докато разбера за какво става въпрос, все се чувствам неудобно.

# 155
  • UK
  • Мнения: 3 959
А има ли някой, забелязал как две реклами с абсолютно еднакво съдържание могат да изглеждат толкова коренно различни една от друга - на Евтерпа с котето и на парфюма на Кристина Агилера, където репликата пак е "Sometimes it's all you need to wear". Замисъла е перфектно еднакъв.

# 156
  • Мнения: 684
В рекламата на парфюмите на Евтерпа не идеята е трагична, а изпълнението. Качеството е сравнимо с това на треторазрядна пародия... Абе не мога дори да го квалифицирам  Sick 

# 157
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми именно, това ми е мисълта, че идеята реално е еднаква, а какво може да направи изпълнението с нея...

# 158
  • Мнения: 4 187
В момента най се кефя на рекламата на Киндер Буено.

# 159
  • София
  • Мнения: 15 467
Тази вечер се сетих още  кои реклами ме дразнеха.Всичките за пасти и четки за зъби.Хубави продукти са , но много озъбени и неестествени им стоят усмивките на действащите лица.

# 160
  • на село
  • Мнения: 3 926
В момента най се кефя на рекламата на Киндер Буено.

И аз  Grinning, току що я гледах, песента е невероятна.

# 161
  • Мнения: 535
МАРИЯ секспертката по прането и Алекс леопарда са ми "най-любимия тандем"  #Cussing out Но подозирам, че непоносимостта ми към тази реклама идва от участието на Марийчето - направо не мога да я дишам...

# 162
  • Мнения: 330
Супер ме дразнят рекламите за всякакви перилни и почистващи препарати Sick, също и на БТК няма и една реклама дето да ми харесва.
Любими са ми на Якобс, на няколко  марки автомобили-Пежо,Нисан,Сузуки.
А също противни са ми на почти всички банки,свързани с някакви кредити- и най-важното от цялата работа е написано със супер дребни буквички, вървящи с максимална скорост. #Crazy
И на мен така, много са тъпи рекламите на банки. А най-добрата реклама за мене е на Пепси с Глория Естефан, ама беше преди десетина години.

# 163
  • Мнения: 4 447
Рекламата на банка Пиреус -  ooooh!

"Оп-оп-оп-оп"   или "по-по-по-по" дето си плЕска по ушите дамата от банката Crazy

В къщи тази реклама се интерпретира по същия начин, със същите звуци, но вместо цялата длан да запушва (уж) ухото, само с един пръст. Да не уточнявам кой  Whistling

# 164
  • Мнения: 5 599
Тая не е телевизионна,но е доволно противна-билборд с реклама на рибен ресторант -един гол задник по прашки....какви асоциации да събужда-с вид ли,с аромат ли... newsm78  гнус

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 20:30 от Туранага_Санka

Общи условия

Активация на акаунт