Окепазиха ме!!!

  • 17 811
  • 164
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 946
Не се притеснявай мила и на мен ми хареса с прическата от фризьорката на мъжа ти  Hug
И да знаеш за друг път да не се връзваш на всичко,хвалели я били ми хора разни бе мила

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Наистина ти отива кьсо, на мен обаче след втората подстрижка само бретона така зализан настрани не ми харесва. Иначе кьсото определено те подмладява. Ако питаш мен /и аз от дьлга минах на кьса коса - тип Виктория Бекьм/ на твоя място бих си направила още по-кьса и гьзарска прическа, нещо по-рошаво  Crazy

# 32
  • Мнения: 17 546
С риск да не ти хареса това, което ще кажа - мисля, че първото подстригване е по-добре от второто. Да, наистина е криво както си го снимала в гръб, но с подходящо "рошаво" сушене нямаше да се забелязва.

И пак с риск да ми се разсърдиш -  с бретон е по-добре, отколкото без.
И аз мисля така! Без риск Grinning Много често си втълпяваме, че по някакъв начин не изглеждаме добре и правим какво ли не, за да го променим, а всички околни ни харесват точно така и тяхната преценка е съвсем обективна. Казвам го от личен опит! С бретон ти отива, прическата е рошава, небрежна и ти стои сладко(т.е. в минало време вече). Имаш(е) по момичешки вид с нея, а последната поправка и тази с дългата коса те правят строга на вид. Усмихвай се повече, така всичко ще ти отива!  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 849
Аз очаквах страховити снимки ,честно .Изглеждаш си добре и ти отива късо и честно казано на първите снимки по-добре стои прическата .Самата прическа е такава ,раздвижена,младежка .С бръснач е такъв ефекта ,не е като с ножицата и винаги има разлика от двете   страни .Може би малкооо повече е трябвало да ти намалят по врата ,но не чак толкова като на втората фризьорка .Това е мое мнение .Отива ти късо на формата на лицето .Дори и да беше останала така ,както си излязла от- КА ,с един добър цвят на косата и малко стилизанти ,щеше да ти е добре .Не съжалявай .

# 34
  • Мнения: 2 386
Според мен най-добрият вариант е нещу средно м/у двете прически.. И тъй като няма как да издължиш косата отзад засега, ти предлагам да я разрошваш с пяна леко, за да ти придава закачлив вид. Харесваш ми и не мисля, че има за какво да се притесняваш.. Често само ние виждаме недостатъците.. 3 дни преди сватбата ми ми скъсиха ужасно много косата, плаках денонощно, а се оказа, че насамата сватба никой не е забелязал и прическата беше тип-топ... Така че..често всичко е в главите ни! ( и по тях) Mr. Green

# 35
  • 1st floor
  • Мнения: 9 125
На мен ми харесваш с късата коса.отива ти много  Peace

и според мен   bouquet
и аз на опашката Grinning ... харесваш ми повече с къса коса / но след второто подстригване/.

# 36
  • Мнения: 478
Ох, мислих, че са се " свършили " некадърните фризьорки ! Не може така да претупват - за 10 минути и - хайде - готов си ! Аз преживях нещо подобно преди 4 години / до тогава си нямах моя фризьорка и все при случайни /- отивам само за връхчета / косата ми беше дълга на венец /, тая ме подстригва 5 минути, прибирам се в къщи и се поглеждам отзад ....все едно патки са ме скубали - един кичур нагоре , друг надолу...ужас...И аз като теб - ред сополи, ред сълзи, на следващия ден - при фризьорката на майка ми , при която все не се решавах да отида....и съм там до ден днешен.
Това всичко , за да те успокои, че и други са го преживели, а от снимките много ми харесваш с къса коса, наслаждавай и се, експериментирай с ролки, пяна и каквото ти хрумне, сигурна съм, че ще се възприемеш и ще се харесаш !
Успех!  bouquet

# 37
  • Мнения: 636
В "Студио К" - Севи ме постригва, доста момичета я бяха похвалили тук, във форума, и з нарочно се записах при нея...  ooooh!
Прословутото студио К Laughing hahaha
И колко ти взеха за прическата тия прехвалени коафьори? Ти си искала да те направят на каре предполагам, но няма нищо общо с карето за съжаление Tired Както и да е - не се тревожи Naughty Ти си хубаво момиче и пак си хубава. А и за коса и никти не се съжалява. До 2 месеца ще израсте и ще те направят на каре. Въздтржам се да давам съвети както много хора във форума, но иди в Нуши другия път.
Не съжалявай- не е нещо непоправимо Peace

# 38
  • Мнения: 2 099
Съчувствам ти, изпитвала съм на собствен гръб некадърно подстригване и то точно за рожденият ми ден, но да ти кажа честно много си сладка след второто подстригване. Мисля, че като си направиш малко обем и пооправиш бретона /да не е толкова зализан/ и сложиш малко грим и прекрасна усмивка ще изглеждаш супер. И първото подстригване не е зле, но наистина е доста кривичко.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ей, аз очаквах нещо ужасно...пък то Crazy...отива ти с къса коса...много нежно изглеждаш...косата ще порасне. Няма смисъл да се ядосваш за нещо, което не може да промениш в случая...пък и както казахме...ОТИВА ТИ Peace

# 40
  • Мнения: 1 802
chockolina, не изглеждаш никак зле!  Peace Очаквах че ще видя на снимките наистина някакъв идиот  Embarassed селски, ама няма нищо такова! BTW без бретон е по добре!
Горе главата! Добре изглеждаш!  Hug

# 41
  • Мнения: 104
ох и аз очаквах някаква ужасия

аз изцяло споделям мнението на Хипатия. Ясно ми е, че ти не си на същото мнение,но мисля че си афектирана и не много обективна.
изобщо не коментирам фризьорките, всяка е направила това, кото може.
но със сигурност първата ти прическа е много модерна, а втората адски демоде.
Не можеш да ходиш зализана на среден път.  Sickс такъв обем
на първата прическа изглеждаш класно и небрежно, женствено и стилно. На втората с този бретон на път, с това оголено около скулите лице, с това зализване-извинявай, но не е по-доброто решение.
направих си труда да изровя снимки-
ами сама прецени към кого клониш.
ти си красива жена.
на снимките си се снимала без грим и леко депресирана, какво искаш да излъчват
според мен си действала прибързано







тенденциите са с изтънени краища и асиметрични прически
а след корекцията, са ти махнали изтънените краища и са ти направили главата абсолютно симетрична

искала си да си модерна, била си, ама за малко

съчувствам ти, за това как се чувстваш и хилади страници да се изпишат, едва ли ще ти стане по-добре.
усмихвай се и пак ще си красива, каквато и да ти е косата, просто защото си хубава. Grinning

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 09:11 от pismo

# 42
  • Мнения: 43
"Да се ядосваш,означава да наказваш себе си за грешките на другите." Преди години и аз бях на твоето положение-от дълга коса реших да я скъся,без да имам точна идея за вида на прическата,само исках да е къса и да ми отива все пак.И малко по малко ме подстригаха много късо.В началото не се възприех,но после  намерих решение-смених цвета,начина на поддържане и се получи добре.Дори близките ми казваха,че така ми отива повече.Мисля,че все пак е въпрос на вътрешна нагласа.Ако все още търсиш идеи за прическа тук има доста-http://www.hair-styles.net/young-hair-styles.htm . newsm10

# 43
  • Мнения: 2 673
Аз разбирам авторката...Първо и е докривяло от пренебрежителното отношение на стригачката, егати...После останалото си е дошло от само себе си. Не мисля, че е било зле..Просто сега тенденциите са такива..Отвсякъде всеки кичур да стърчи. Мен така ме остригаха преди месеци и бях в жестока депресия, даже пусках тема тук. Почнах Овчата маска и косата ми сравнително бързо порастна. Сега съм по-добре, но вече...половин година не можех да се възприема с прическа тип "оръфляк".

# 44
  • Мнения: 893
Не се притеснявай...Погледни го от добрата страна...Хубаво е от време на време да я постригваш драстично - косата се обновява и сгъстява  Peace
А и не ти стои никак зле...Просто се усмихни...Така ще си поне 10 пъти по - хубава!

Общи условия

Активация на акаунт