Окепазиха ме!!!

  • 17 799
  • 164
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В "Студио К" - Севи ме постригва, доста момичета я бяха похвалили тук, във форума, и з нарочно се записах при нея...  ooooh!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Прическата си е много хубава(последната). От теб само малко ФДТ и лек грим и си идеална. Оределено внася ново излъчване, но само косата не прави фасона.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 841
споко  Peace. горе главата. Много си си добре даже. Като момиченце си.  Hug
Значи аз при Севи от Студио К няма да ходя  Crossing Arms

# 18
  • Варна
  • Мнения: 815
На последните снимки изглеждаш супер, така че няма защо да се притесняваш. И аз от коса доста под кръста, станах с брънат врат като теб, за има няма 10 минути. Но това беше мнооого отдавна и вече всичко е ок. Между другото, от тогава имам страх от фризьори. След няколко дена ще свикнеш с новата си визия и ще започнеш да се харесваш и ти. Wink И наистина, кажи коя е фризьорката, че да не се объркаме нещо.

# 19
  • Мнения: 1 792
миличка не се ядосвай.наистина с малко обем и една усмивка работата ще е бомба.а на оная първата фризьорка-само кажи къде се намира и ще ида аз да я фризирам.знаеш ли ква съм добра Twisted Evil

# 20
С риск да не ти хареса това, което ще кажа - мисля, че първото подстригване е по-добре от второто. Да, наистина е криво както си го снимала в гръб, но с подходящо "рошаво" сушене нямаше да се забелязва.

И пак с риск да ми се разсърдиш -  с бретон е по-добре, отколкото без.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Сънчо, не се сърдя ни най-малко! Просто не съм съгласна с теб. За бретона, може би си права, на нито първия, нито втория (уж оправения) ми харесват. По-дълъг асиметричен бретон щеше да е много добре... но уви...

а на оная първата фризьорка-само кажи къде се намира и ще ида аз да я фризирам.знаеш ли ква съм добра Twisted Evil

 Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 924
и аз като  С_ънчо се притеснявам ,че ще изглеждам идиот,но първата прическа е много хубава.
И ти отива. Придава ти закачлив ,но невинен вид. Такива с а модните тенденции сега- бретона да е неравномерен и общият вид на прическата да изглежда някакси неглиже. Но е много очарователно.
В стила на Мег Райан.
Сегашната ти прическа не ми харесва никак. Извинявай,не искам да те обидя ,но ти сама търсиш мнение.
Така пригладена,изглеждаш много безлично, ама много.
 И някакси безхарактерно.

Последна редакция: пт, 31 авг 2007, 08:08 от Хипатия

# 23
  • Мнения: 211
Сладка си и не изглеждаш никак зле. Моят съвет е да се кефиш максимално на късата коса, защото аз все като бях с къса коса все я чаках да порасне и не съм и се радвала никога, а трябваше. Освен това късата коса те стимулира да й правиш повече приески. Може да те сполети един гаден ефект,че сутрин като се събудиш ще си по рошава, но това пък е добре защото отделяш повече време за прическата си. Предимствата на новата прическа: имаш красиво лице, което изпъква повече, стои ти добре,лесна е за промени на цвета(ако решиш разбира се). Недостатък е , че ти си останала с едно негативно кофти чувство, което задължително трябва да преодолееш.
Ако трябва да съм честна фризыорката, която те е постригала първа отзад не те беше направила никак добре, нямаше никава черта. Но просто следващия път ако на някоя мърла не и се занимава не настоявай. И ако решиш да правиш експерименти е добре да е при фризыор, който/която познаваш добре. На мен ми се беше случило подобно нещо една прехвалена фризъорка така ми беше изгорила косата с блондор , че се късаше от корен и падаше на кичури, чудех се дали няма да се събудя без коса на следващия ден.

# 24
  • Мнения: 5 462
Кажете ми какво да правя!!! Cry Confused
Шоколинка оплачи се на Мондето  , тя ако не друго поне ще те успокои че Севито е профешънал ............. Wink
Сега сериозно по темата .Въпросната #2gunfire #2gunfire #2gunfire Севи си е оставила ръцете се вижда , особено бретона и отзад ooooh! .Как да те успокоя не зная . Аз на тая некадърница , освен че щях да и спретна лют скандал и нямаше и да и платя .Но щях и да и направя и такава антиреклама , че свят ще и се завие. По мой си начин , аз си знам как .
Иначе другата фризьорка се е постарала , доколкото е възможно след такова окълцване.
Но наистина добре ти стои късо , свежарка си така не се ядосвай вече.Просто повече не ходи там Stop и ще избегнеш второ разочорование.

# 25
  • Мнения: 111
Въпреки, че не си падам по къси коси и те харесах повече с дългата и така ти ходи. Не се притеснявай пак ще порасне,а до тогава вкарай една усмивка и приеми новата си визия. А малко грим и ще има чуден ефект  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 564
Много добре си изглеждаш на последните снимки. Такава дължина ти отива. Няма причина за притесненията ти.  Peace
PeaceИ на мен ми хареса с новата прическа И най-важното:отива ти. Wink

# 27
  • Мнения: 1 277
Изобщо не се тревожи- много ти е отива новата прическа.

# 28
  • Мнения: 674
На мен ми харесваш с късата коса.отива ти много  Peace

# 29
  • Мнения: 401
На мен ми харесваш с късата коса.отива ти много  Peace

и според мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт