Възможно ли е или просто е плод на желанието ми?

  • 3 646
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Всичко е възможно.Направи си тест и после сподели.

# 31
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Момичета, как да вярва човек на мненията Ви, при положение, че постовете бъкат от правописни, пунктуационни и прочие грешки.
Няма да изброявам поименно като в клас.  Peace
Съжалявам за оффа, но скъпа Elz, местоимението "ви" с малка буква се ползва за 2 лице множествено число, а с главна буква за 2 лице единствено число, уважителна форма. Айде сега и ние като един клас зубрачки да ти отговорим.

Не, недей да съжаляваш - благодаря за поправката, няма да се повтори. Не искам наистина да разводнявам темата на момичето, но се побърквам от подобни писания:
аз мисля че не си бременна не мойе да забременееш по-времв на мензис тогава се образува нова яицеклетка която по-времв на овулация е готова за оплождане.
Peace

# 32
Стискам палци желанието ти да стане реалност!  Peace И още нещо- не мисли непрекъснато за това , просто се отдай на любовта, другото само ще си дойде Wink

# 33
  • Мнения: 669
  Здравейте,
 значи...това, което мога да кажа като медицинско лице, е че може да се забременее, разбира се само по време на овулацията, но тази овулация може и да е по веме на цикъла...сигурно ви звучи странно, но е така! Т.е. може да се забременее абсолютно по всяко време, стига да има овулация... А цветната бременност се предава точно по наследство и щом майка ти е била с такава е твърде възможно и ти да имаш цветна бременност. Разбира се тези двете неща не означават, че непременно си бременна, но принципно има такава вероятност...
  Успех от мен !
Забременях на 8 ден от менструацията си. По принцип ми е 9-10 дни.Последвалите дни се пазихме стриктно с мъжа ми. Така че, знам точно кога е направена Ния, знам вече и със сигурност, че безопасни дни няма и всичко е възможно.

# 34
  • Мнения: 4 555
Забременях на 8 ден от менструацията си. По принцип ми е 9-10 дни.Последвалите дни се пазихме стриктно с мъжа ми. Така че, знам точно кога е направена Ния, знам вече и със сигурност, че безопасни дни няма и всичко е възможно.
Много хора смятат, че се забременява в деня, когато се прави секс, но не е така. Забременява се, когато яйцеклетката е готова за оплождане, а това става по време на овулация. Сексът може да е бил няколко дни по-рано, защото сперматозоидите могат да оцелеят няколко дни, ако средата е благоприятна.

Въпреки мнението на някои потребителки тук, че това бил "тъп съвет", мисля, че препоръката да се прочете библиотеката в Искам бебе е най-доброто, което може да се посъветва една жена, решила се на стъпката да стане майка.

# 35
Спря.Странно, спря!Иначе тормоза е поне седмица. Послушах всички ви и си взех тест и си взех (в случай че е негативен) тест за овулация и четох в Искам Бебе (наистина полезно). Във вторник съм на лекар Simple Smile и аз и той Simple Smile Не съм правила теста. Вчера си купих всичко. Гледам го.Май малко ме е страх да е негативен.Ще го гледам докато се прибере момчето ми в понеделник и ще  го направим заедно.
Усмивки на всички

# 36
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
.....Ще го гледам докато се прибере момчето ми в понеделник и ще  го направим заедно.
Не ни остава нищо друго освен да чакаме. Sunglasses

# 37
  • Мнения: 669
Карина, прочетох и аз доста по въпроса. Сперматозоидите живеят -мъжките- около 24 часа, женските- около 48.Ако се уцели денят на овулация е най-вероятно бебето да е момче, защото мъжките сперматозоиди са по-бързи. Затова пък женските са по-издържливи и  обикновено момиченца се "правят" в дните около овулацията. По тази логика бяхме почти сигурни, че би трябвало да си имаме дъщеричка, и наистина се оказа така! Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 4 555
И аз това щях да пиша за издържливостта и бързината на едните и другите, ама реших, че ще стане много дълго, а и е офтопик.

# 39
  • Мнения: 2 197
  Здравейте,
 значи...това, което мога да кажа като медицинско лице, е че може да се забременее, разбира се само по време на овулацията, но тази овулация може и да е по веме на цикъла...сигурно ви звучи странно, но е така! Т.е. може да се забременее абсолютно по всяко време, стига да има овулация... А цветната бременност се предава точно по наследство и щом майка ти е била с такава е твърде възможно и ти да имаш цветна бременност. Разбира се тези двете неща не означават, че непременно си бременна, но принципно има такава вероятност...
  Успех от мен !
Aбсолютно подкрепям това мнение. Първата ми бременност беше точно при секс по време на цикъла. Втората бременност ми беше "цветна", но тогава кървенето е много по-малко и е с по-кафяв цвят. Но според мен е абсолютно невъзможно да се усетят някакви симптоми на бременност на третия ден от забременяването. Друг е въпроса, че може и въобще да нямаш такива - аз примерно нямах абсолютно никакви промени - нито прилошаване, нито уголемяване на гърдите, коремчето ми се увеличи в 5-тия месец, така че всичко е индивидуално.

# 40
  • Мнения: 1 531
Мисля,че авторката знае много добре какво пита,как се забременява и т.н.,но както винаги някои многознайки пак се включиха неподготвени с "безценните си съвети" Mr. Green
evelina_todorova,подготви се че ще срещаш заядливи отговори на многознайките тук PeaceАз ти желая бебе по-скоро Peace

Абсолютно, но се абстрахирай от нападките и недрожелюбните отговори. Hug Мисля, че никак не е рано за тест, вземи си. Възможно е да караш цветна бременност, но и аз съм чувала, че има разлика в количеството кръв, което изтича и продължителността на самия цикъл
Стискам палци скоро да се похвалиш с две чертички. Praynig Hug

 Peace

# 41
  • Мнения: 4 447
До колкото знам, не се предава по наследство, майка ми е била с цветна бременност с мен и е разбрала чак в третия месец.

Какво показа тест-а? Айде, дано е +  Hug Peace

# 42
До колкото знам, не се предава по наследство, майка ми е била с цветна бременност с мен и е разбрала чак в третия месец.

Какво показа тест-а? Айде, дано е +  Hug Peace

chakam momcheto mi da se pribere. Iskame da go napravim zaedno

# 43
  • Мнения: 4 447
До колкото знам, не се предава по наследство, майка ми е била с цветна бременност с мен и е разбрала чак в третия месец.

Какво показа тест-а? Айде, дано е +  Hug Peace

chakam momcheto mi da se pribere. Iskame da go napravim zaedno

Чудесно, стискам палци, моля пиши на кирилица!  Peace

# 44
  • Мнения: 165
Хей да не забравиш да пишеш какво е станало.Много ме впечетли,че толкова рано четеш библия и се молиш.Много малко хора го правят,но и аз съм една от тях!Успех мила!!!

Общи условия

Активация на акаунт